Trzeba pamiętać, że w przypadku realizowania intensywnych treningów na siłowni musimy myśleć o układzie ruchu. Wymagający plan treningowy będzie znacząco obciążał nasze stawy, co zwiększy ryzyko kontuzji, których następstwa mogą dawać o sobie znać przez długie lata. Jeśli ktoś chce się przed tym uchronić, to powinien postarać się o odpowiednią suplementację. Wówczas zyskamy pewność, że z naszej strony dokonaliśmy wszystkiego, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia naszego aparatu ruchu. Przykładem takiego produktu jest między innymi Vitalmax Artrox.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka Vitalmax Artrox
2. Dawkowanie Artrox
3. Opinie na temat Artrox
4. Dlaczego wybrać Artrox

 


1. Charakterystyka Vitalmax Artrox
Artrox to produkt składający się z wielu składników, które razem są w stanie zagwarantować skuteczną ochronę i regenerację tkanki łącznej oraz jej wytworów, jak np. torebek stawowych, więzadeł czy ścięgien. Produkt można przyjmować w trakcie rekonwalescencji oraz profilaktyczne. Po stosowaniu Artrox można oczekiwać poprawy ruchomości i elastyczności stawów, dochodzi wówczas do wzmocnienia ich regeneracji. Suplement pozwala też na ograniczenia procesu odwapnienia kości, zwiększa ich odporność na obciążenia i uszkodzenia o podłożu mechanicznym. Oznacza to, że preparat marki Vitalmax znajduje zastosowanie w przypadku terapii choroby zwyrodnieniowej stawów. W składzie odżywki znajdziemy takie elementy jak hydrolizat kolagenu, glukozamina, chondroityna, witaminy oraz minerały, a więc kompletną bazę substancji pozwalających na wzrost wytrzymałości naszego narządu ruchu.

 

2. Dawkowanie Artrox
Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą jakością i powinno się go przyjmować każdego dnia. Podajemy go w dawce 10 gramów w proszku, którą producent poleca rozpuścić w szklance zimnej wody i spożyć tuż po przygotowaniu. Suplementacja preparatem Artrox powinna być realizowana codziennie w wielkości 2 porcji pomiędzy posiłkami. Odżywka nie jest przeznaczona do stosowania przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

 

3. Opinie na temat Artrox
Suplement przygotowany przez firmę VitalMax zbiera wiele pozytywnych opinii od osób, które zdecydowały się na jego stosowanie. Najczęściej są to miłośnicy intensywnych treningów siłowo-wytrzymałościowych, które ze względu na wcześniejsze plany treningowe doprowadziły do osłabienia swoich stawów i mięśni. Ta grupa klientów podkreśla odczuwalne wzmocnienie swojego aparatu ruchu. Większość osób, które przyjmowały inne preparaty tego typu, zaznacza, że głównym plusem wyróżniającym Artrox jest wieloskładnikowa formuła o wielokierunkowym działaniu. To w opinii klientów ma bezpośredni wpływ na aktywne działanie preparatu i skuteczną ochronę ścięgien czy całych torebek stawowych.

  Fabryka Siły Sklep

4. Dlaczego wybrać Artrox
Przede wszystkim dostajemy dzięki temu preparatowi koncentrację hydrolizowanego kolagenu, co będzie istotne dla osób po 25 roku życia, kiedy to naturalna produkcja tego składnika zostaje ograniczona w naszym organizmie. Produkt został dodatkowo wzbogacony innymi substancjami jak chociażby chondroityną czy siarczanem glukozaminy, które potęgują działanie całego suplementu, a także gwarantują maksymalną skuteczność jego stosowania.