Jeśli ktoś chce zbudować suchą masę mięśniową, powinien zdawać sobie sprawę z tego, że ważna będzie odpowiednia dieta i trening, ale to nie wszystko, ponieważ nasz organizm jest narażony na przemiany kataboliczne, które niestety mogą prowadzić do częściowego rozpadu włókien mięśniowych. Dlatego konieczne jest dostarczenie do organizmu odpowiedniej dawki aminokwasów rozgałęzionych, które odpowiadają właśnie za ich ochronę. Obecnie istnieją specjalne suplementy, które są w stanie zagwarantować skuteczną ochronę naszej masy mięśniowej przed katabolizmem. Do tych produktów zalicza się Anticatabolix, preparat przygotowany przez markę FA Nutrition.

 

SPIS TREŚCI:
1. Anticatabolix – charakterystyka
2. Składniki oraz dawkowanie suplementu Anticatabolix
3. Dlaczego warto wybrać Anticatabolix?
4. Opinie klientów o Anticatabolix

 


1. Anticatabolix – charakterystyka
Anticatabolix, wprowadzony przez FA Nutrition, to świetny suplement, który dostarcza składników niwelujących następstwa nadmiernej aktywności fizycznej czy niewłaściwego odżywiania. W formule preparatu Anticatabolix znajdziemy mieszankę aminokwasów, wśród których należy wyróżnić kompleks BCAA oraz L-glutaminę. To właśnie te elementy są w stanie skutecznie chronić nasz organizm przed katabolizmem. Można wtedy oczekiwać, że dojdzie do skutecznej rozbudowy mięśni – zostaną właściwie wzmocnione i zabezpieczone przed szkodliwymi mechanizmami katabolicznymi.

 

2. Składniki oraz dawkowanie suplementu Anticatabolix
Dawki wykorzystanych składników w formule preparatu Anticatabolix pozwalają na zapewnienie skutecznej ochrony przed procesami prowadzącymi do rozpadu tkanki mięśniowej. Niejednokrotnie zdarza się, że wiele substancji aktywnych w składzie nie przynosi pożądanych efektów, a to z uwagi na zastosowanie ich w zbyt małej ilości. W przypadku kompleksu marki FA Nutrition jest zupełnie inaczej. Produkt oparty jest na glutaminie i aminokwasach rozgałęzionych BCAA, a więc substancjach wykorzystywanych od długiego czasu w walce ze skutkami katabolizmu. Ważne jest również to, że aminokwasy BCAA są przygotowane w idealnej proporcji 2 :1 : 1. Dawkowanie produktu nie będzie stanowić problemu. Jedna porcja to 10 g produktu, który rozpuszcza się w szklance wody. Suplement charakteryzuje się silnym działaniem i powinno się go stosować w dni treningowe. Producent zaleca, by odżywka była przyjmowana zarówno przed wysiłkiem fizycznym, jak i po nim, co będzie determinować największą skuteczność działania.

 

3. Dlaczego warto wybrać Anticatabolix?
Anticatabolix to preparat, który charakteryzuje się bardzo silnym działaniem, dzięki czemu mamy pewność, że ochrona mięśni będzie skuteczna. Z tego powodu suplement posiada bardzo dobre opinie. Połączenie efektywnych składników antykatabolicznych zapewnia realne efekty już od pierwszej porcji. To, co można podkreślić, to fakt, że ten produkt chroni przed utratą mięśni nawet wtedy, gdy wykonuje się bardzo zaawansowane treningi. Produkt będzie także poprawiał znacząco proces regeneracji po wysiłku fizycznym.

  Fabryka Siły Sklep

4. Opinie klientów o Anticatabolix
Anticatabolix to odżywka, która zbiera wiele pozytywnych opinii od klientów zwracających uwagę na atrakcyjny skład. Podkreślają oni, że w produkcie nie znajdziemy niepotrzebnych dodatków, które mogą sprawić, że działanie preparatu zostanie w jakiejś mierze osłabione.