Jeśli szukamy odpowiedniej odżywki, która wspomoże nas w okresie ciężkich treningów, warto wybrać Animal Test. Jest to środek idealny i skuteczny, który pozytywnie wpłynie na przyrost masy mięśniowej. Regularne przyjmowanie tego suplementu diety optymalnie wspomaga rozwój naszej sylwetki. Jednym z głównych efektów stosowania Animal Test jest wzrost poziomu testosteronu w organizmie. Jest to bez wątpienia hormon, który sprzyja coraz lepszym osiągnięciom sportowym, rozwojowi sylwetki i zwiększeniu libido. Jest naprawdę skutecznym środkiem, który silnie motywuje do działania. Opinie o Animals Test są bardzo pozytywne, wiele osób zachwyca się tym produktem.

 

SPIS TREŚCI:
1. W jaki sposób dawkować Animal Test?
2. Kluczowe działanie testosteronu
3. Animal Test – siła tkwi w składnikach

 

 

1. W jaki sposób dawkować Animal Test?
Animal Test stosuje się raz dziennie, spożywa się jedną saszetkę zawierającą optymalną dawkę produktu. Powinno się ją spożywać podczas posiłku przedtreningowego lub razem z jednym z głównych posiłków w ciągu dnia. Jedno opakowanie Animal Test wystarczy na 21 dni suplementacji. Zaleca się stosowanie Animal Test przez 42 dni, są to dwa kolejno następujące po sobie cykle. Po takim etapie powinno zrobić się cztery tygodnie przerwy. Dzienną dawkę należy popić obficie sporą ilością wody. Przed zastosowaniem należy dokładnie poczytać informacje dotyczące tego suplementu i stosować się do podanych na opakowaniu wskazówek. Produkt ten powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci, należy chronić go przed działaniem promieni słonecznych.
W sklepach dla sportowców Animal Test można kupić w cenie odpowiadającej jakości tego produktu, w sklepach internetowych często zdarzają się ciekawe promocje, z których warto skorzystać.


2. Kluczowe działanie testosteronu
Działanie Animal Test związane jest przede wszystkim z naturalnym zwiększeniem endogennej produkcji testosteronu. Jest to najważniejszy męski hormon mający wpływ na wiele kluczowych aspektów dla funkcjonowania organizmu. Testosteron dzięki aktywności odpowiednich enzymów przekształcany jest do dihydrotestosteronu (DHT). Jest to aktywna jego forma. Testosteron działa ogólnoustrojowo, między innymi stymuluje syntezę białek mięśniowych i przyspiesza regenerację. Dzięki spożywaniu odpowiedniej dawki Animal Test można w naturalny sposób podnieść swój poziom testosteronu. Działanie to zawdzięcza się odpowiednio skompletowanym składnikom, które w efektywny sposób wspomagają rozwój. Należy tutaj wymienić chociażby kwas arachidonowy, ekstrakt z Cissus quadrangularis, ekstrakt z pieprzu czarnego oraz z pokrzywy zwyczajnej. Składniki te są pochodzenia naturalnego i pozytywnie oddziałują na organizm.


3. Animal Test – siła tkwi w składnikach
Po analizie poszczególnych składników można dowiedzieć się, jak suplement ten działa na organizm.


Cissus quadrangularis jest to składnik odpowiedzialny za regulację metabolizmu, dzięki czemu pozwala utrzymać odpowiednią wagę. Związki, które zawiera ta roślina, mają działanie i właściwości zbliżone do naturalnych hormonów anabolicznych. Roślina nie wpływa niekorzystnie na samopoczucie i zdrowie.


3,4-Divanillyltetrahydrofuran zawarty w wyciągu z pokrzywy zwyczajnej podnosi poziom wolnego testosteronu w organizmie. Warto również zwrócić uwagę na nieocenione działanie kwasu arachidonowego, który sprzyja procesowi wzrostu masy mięśniowej, a także odchudzaniu. Stosowany jest w diecie sportowców, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że realnie pomaga zwiększać zdolności wysiłkowe oraz masę mięśniową, a także przyśpiesza regenerację po treningach siłowych. Fabryka Siły Sklep