Animal Pak to jedyny w swoim rodzaju suplement o niezwykłej skuteczności. Został przygotowany z myślą o sportowcach, którzy potrzebują składników odżywczych niezbędnych do ciężkich treningów.

 

SPIS TREŚCI:
1. Animal Pak – skład produktu
2. Animal Pak – działanie produktu
3. Animal Pak – jak dawkować suplement
4. Animal Pak – opinie o produkcie

 

 

1. Animal Pak – skład produktu
Na suplement Animal Pak składa się 11 tabletek. Każda jest odpowiedzialna za dostarczenie innego składnika. Pierwsza tabletka, Mega-T, zawiera takie substancje jak np. wyciąg z chrząstki rekina, z korzenia żeń-szenia syberyjskiego czy z bydlęcego mleka, tzw. siary. W drugiej tabletce, nazwanej B-complex, znajdują się między innymi kwasy alfa liponowy, foliowy i para aminobenzoesowy, a także niacyna czy koenzym B12. Kolejna tabletka zawiera kompleks minerałów, np. miedzi, wapnia, magnezu, jodu czy potasu. Kolejne tabletki dostarczają enzymów trawiennych (pepsyny, papainy), substancji lipotropowych (np. l-karnityny czy kwasu linolowego i choliny), aminokwasów, witamin (np. A, D, E) oraz wyciągu z korzenia żeń-szenia orientalnego. Cały skład jest więc kompleksowym zestawem naturalnych substancji, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza w okresie intensywnych treningów fizycznych.

 

2. Animal Pak – działanie produktu
Głównym celem stosowania suplementu Animal Pak jest wspomaganie regeneracji potreningowej. Dzięki jego regularnemu zażywaniu następuje uzupełnienie występujących w organizmie niedoborów minerałów i witamin, które poprawiają metabolizm, regulują łaknienie oraz pobudzają i dodają sił witalnych. Znacznie poprawia się również wydolność organizmu podczas ciężkiego treningu sportowego. Preparat zawiera dużą dawkę antyoksydantów, które chronią organizm przed wolnymi rodnikami tlenowymi, jakie powstają podczas intensywnego treningu.

 

3. Animal Pak – jak dawkować suplement
Animal Pak stosuje się jeden raz dziennie po jednej saszetce pół godziny po posiłku, popijając szklanką wody. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie mogą go stosować kobiety w ciąży oraz matki karmiące. Animal Pak należy przechowywać w miejscu suchym, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

  Fabryka Siły Sklep

4. Animal Pak – opinie o produkcie
Opinie o Animal Pak są w przeważającej mierze pozytywne. Osoby stosujące suplement podkreślają ogromny wzrost energii, siły oraz poprawę samopoczucia. Warto w tym miejscu przytoczyć kilka opinii znalezionych na forach internetowych. Według opinii jednego z użytkowników Animal Pak to kompletna porcja witamin oraz innych elementów, które są niezbędne do wykonywania sportu wyczynowo, zwłaszcza dyscyplin związanych z siłownią. Zwraca się również uwagę na to, że efekty stosowania suplementu można odczuć już po drugim dniu zażywania. Inna osoba zwraca uwagę na enzymy trawienne oraz różnorodność składników zawartych w suplemencie. Większość osób stwierdza, że Animal Pak jest najlepszym zestawem suplementów tego typu, jaki dotychczas stosowały. Widać więc, że produkt jest bardzo dobrze oceniany przez osoby trenujące i daje poczucie szybkich i trwałych efektów siłowych oraz wpływa na poprawę wyglądu. Nie powinna nas więc dziwić wieloletnia popularność omawianego produktu na rynku.