Kontuzje i urazy to zmora każdego sportowca. Co zrobić, by przeciwdziałać nawracającym przeciążeniom stawów? Doskonałym i skutecznym sposobem jest uzupełnienie diety w odpowiednie składniki odżywcze. Pomoże w tym Animal Flex, suplement diety, który dzięki swojej nowoczesnej formule wspiera układ ruchowy. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Animal Flex – działanie
2. Efekty Animal Flex
3. Opinie o preparacie Animal Flex
4. Dawkowanie Animal Flex

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Animal Flex – działanie
Animal Flex to doskonale zbilansowany zestaw substancji aktywnych o szerokim spektrum działania, które wpływają na optymalną pracę stawów. Kompleksowy zestaw składników Animal Flex sprawia, że komórki szybciej się odbudowują, dzięki czemu stawy działają sprawniej. Wpływają na to zawarte w suplemencie substancje, m.in.:

Tu kupisz ten produkt Universal Nutrition Animal Flex - 44sasz. -1% (4.77) Universal Nutrition Animal Flex - 44sasz. 139,63 zł 141,00 zł Sprawdź Teraz!
– glukozamina, która jest jednym ze związków współtworzących chrząstkę stawową. Wzmacnia aparat ruchu i wpływa na szybszą regenerację stawów. Optymalizuje również produkcję mazi, która chroni powierzchnie stawowe przed nadmiernym ścieraniem. Jest doskonale przyswajana przez organizm i nie wchodzi w interakcje z lekami;

 

– MSM, organiczny związek siarki, który wspiera działanie pozostałych składników suplementu i wzmacnia tym samym budowę i wytrzymałość ścięgien, kości i więzadeł. Działa także przeciwbólowo i wspomaga proces usuwania przez organizm szkodliwych substancji produkowanych podczas dużego wysiłku fizycznego, np. kwasu mlekowego.
Siarczan hondroityny to składnik działający przeciwbólowo. Przede wszystkim jednak uczestniczy w syntezie proteoglikanów budujących chrząstkę stawową.


Wraz z innymi związkami naturalnego pochodzenia oraz zestawem witamin i mikroelementów działanie Animal Flex wspomaga pracę stawów i wpływa na jakość i skuteczność treningów.

 

2. Efekty Animal Flex
Każdy z nas jest bardziej lub mniej narażony na zbyt duże obciążenie stawów. W grupie największego ryzyka są sportowcy i osoby regularnie trenujące. Żeby stawy lepiej pracowały i były mniej zagrożone degeneracją warto je wzmacniać. Animal Flex wspomaga regenerację chrząstki stawowej oraz struktur budujących stawy. Dzięki temu stawy stają się bardziej wytrzymałe na działające na nie olbrzymie naciski, zwłaszcza podczas treningu.


Jednak problemy z chrząstką stawową, torebką stawową i więzadłami mają nie tylko intensywnie trenujący. Osoby, które na co dzień borykają się z problemami ze stawami także otrzymają pomoc, jeśli zastosują Animal Flex. Zawarte w preparacie składniki wpływają na wzmocnienie stawów, więzadeł i kości, działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwobrzękowo. Dlatego efekty preparatu Animal Flex są interesujące dla każdego, kto boryka się z rehabilitacją po urazach stawów.

 

3. Opinie o preparacie Animal Flex
Doskonałe opinie o Animal Flex biorą się stąd, że składniki preparatu działają kompleksowo – nie tylko usuwają doraźne problemy, ale wpływają na struktury kostno-stawowe, wzmacniają je i poprawiają siłę i wytrzymałość. Dzięki temu stawy są mniej podatne na nadwyrężenie i problemy z nimi związane. Fabryka Siły Sklep


Lekarze podkreślają, że Animal Flex działa kompleksowo, i dlatego wystawiają suplementowi doskonałe opinie. Animal Flex jest bowiem wzbogacony o witaminy i mikroelementy.

 

4. Dawkowanie Animal Flex
Jak stosować Animal Felx? Wystarczy jedna saszetka preparatu spożywana w trakcie dowolnego posiłku. Producent zaleca jednak stosowane suplementu Animal Flex osobom trenującym zarówno w dni treningów, jak i w te wolne od wysiłku fizycznego. Dawkowanie Animal Flex nie jest więc skomplikowane. To ważna informacja, nie trzeba stosować skomplikowanych wyliczeń, jaką ilość preparatu należy przyjąć i kiedy.