Spośród wielu dostępnych na rynku suplementów i odżywek dla sportowców trudno jest wybrać preparat odpowiedni dla indywidualnych potrzeb. W przypadku poszukiwania skutecznej formuły mającej pomóc spalić zbędny tłuszcz i wyrzeźbić pożądaną sylwetkę warto zainwestować w Amix ThermoCore. Efekty tego spalacza tłuszczu są wynikiem zawartości precyzyjnie dobranych składników aktywnych w odpowiednich proporcjach, wpływających na metabolizm i spalanie tłuszczu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Amix ThermoCore, jak to działa?
2. Jak stosować Amix ThermoCore?

 

 

1. Amix ThermoCore, jak to działa?
Działanie ThermoCore jest efektem jego doskonałych naturalnych składników, szerokiej gamy substancji aktywnych o udokumentowanych właściwościach. Jest to produkt szczególnie polecany osobom borykającym się z problemem uciążliwej tkanki tłuszczowej, którą trudno jest zlikwidować bez dodatkowej suplementacji samym wysiłkiem fizycznym. Idealne proporcje substancji aktywnych znajdują się w składzie preparatu ThermoCore. Opinie o produkcie są pozytywne, szczególnie dzięki zbilansowanemu składowi, w którym nie ma efedryny i innych nielegalnych stymulantów, a jest ekstrakt z guarany, pozyskiwanej z nasion rośliny zwanej ciernioplątem lub osmętą.


Guarana działa stymulująco, zwiększa umiejętność koncentracji, niweluje zmęczenie psychiczne i fizyczne. Kofeina z guarany wchłania się dłużej z przewodu pokarmowego niż ta pochodząca z kawy, co oznacza, że jej efekty dłużej się utrzymują. Wykazuje także właściwości przeciwbakteryjne i antyoksydacyjne. Wśród pozostałych składników składających się na korzystne działanie ThermoCore należy wymienić takie substancje, jak chociażby wyciąg z kory wierzby białej, pokrzywę indyjską będącą źródłem forskoliny oraz synefrynę, kofeinę bezwodną i bioperynę. Wymienione składniki poprawiają ogólną kondycję fizyczną, maksymalizują wydatek energetyczny organizmu, zwiększają wytrzymałość organizmu na długotrwały wysiłek fizyczny. Wszystkie te substancje pobudzają procesy metaboliczne, dzięki czemu możliwe jest maksymalne podkręcenie metabolizmu, wzrost termogenezy i, co za tym idzie, efektywne rzeźbienie sylwetki. Składniki aktywne zawarte w spalaczu ThermoCore pomogą także ograniczyć apetyt i gwałtowne napady głodu będące częstymi wrogami pięknej sylwetki.

 

2. Jak stosować Amix ThermoCore?
Zgodnie z zaleceniami producenta firmy Amix należy ściśle przestrzegać dawkowania ThermoCore. Stosuje się dawkę 1–2 tabletek preparatu około pół godziny lub godzinę przed treningiem, popijając wodą. Koniecznie należy pamiętać, że nawet najlepsza odżywka nie zastąpi poprawnej diety – suplementy są jedynie uzupełnieniem zdrowego trybu życia, opartego na zbilansowanej diecie i wysiłku fizycznym. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących ani dzieci. Efekty ThermoCore pojawią się wraz z regularnym zażywaniem i stosowaniem się do ogólnych założeń sportowego trybu życia. Aby nabyć ten wyjątkowy preparat, wystarczy odwiedzić internetowy sklep z odżywkami – ThermoCore z pewnością będzie w ofercie każdego dobrze zaopatrzonego sklepu.