Budowanie masy mięśniowej opiera się na wysokokalorycznej diecie. Nadwyżka energetyczna pochodząca z jedzenia czasami równa się potężnym porcjom, co dla niektórych może okazać się dość problematyczną kwestią przy utrzymaniu dobowego bilansu. Z drugiej strony mamy też osoby z szybkim metabolizmem, w przypadku których nawet duża ilość nadprogramowych kalorii nie powoduje wzrostu masy ciała. Warto wówczas wspomóc się gainerem, odżywką będącą mieszanką białek i węglowodanów, które podbijają kalorykę naszej diety w prosty i szybki sposób. Activlab Mass Up to polski suplement diety, który ułatwia budowanie masy mięśniowej i potęguje reakcje anaboliczne całego organizmu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Mass Up – skład
2. Mass Up – działanie
3. Mass Up – dawkowanie
4. Mass Up – opinie
5. Mass Up – cena

 


1. Mass Up – skład
Preparat Mass Up jest odżywką białkowo-węglowodanową, którą potocznie określa się mianem gainera. Formuła suplementu firmy Activlab została więc oparta na dwóch fundamentalnych makroskładnikach diety każdego człowieka. Białko wykorzystane w Mass Up jest jedną z najpopularniejszych wśród osób ćwiczących frakcji proteinowych – koncentratu serwatki. Forma ta pozwoliła na uzyskanie niezwykle bogatego profilu aminokwasowego suplementu. Oznacza to, że każda porcja odżywki Activlab dostarcza naszym mięśniom potężną dawkę licznych aminokwasów egzogennych jak chociażby BCAA czy glutamina. Co więcej, postać koncentratu pozwala na stonowaną przyswajalność cząsteczek białkowych. Dzięki temu Mass Up uwalnia niezbędną energię przez długi czas po jego spożyciu.

 

Niemniej jednak głównym elementem formuły suplementu Mass Up jest mieszanka prostych i złożonych węglowodanów. Związki cukrowe wykorzystane przez firmę Activlab charakteryzuje zróżnicowane tempo wchłaniania w układzie pokarmowym, przez co wyrzut energii zostaje rozłożony w czasie. Dzięki temu nasz organizm zostaje odpowiednio zabezpieczony przed pobieraniem jej z innych źródeł. W przypadku niedoboru węglowodanów energia wykorzystywana jest z procesu rozpadu białek, co dość jednoznacznie oznacza spadek masy mięśniowej.

Mass Up to suplement o znikomej zawartości tłuszczu. W przeciwieństwie do niektórych gainerów firma Activlab postanowiła ograniczyć ich ilość do niezbędnego minimum. Wobec tego stosowanie suplementu pozwala na kontrolowany przyrost masy ciała i to bez zbędnego ryzyka zatłuszczenia naszej sylwetki. To świetna alternatywa dla osób, które pragną zwiększać masę mięśniową, nie bojąc się o efekt nieestetycznego „ulania”.

 

2. Mass Up – działanie
Podstawowym działaniem gainera firmy Activlab, podobnie zresztą jak wszystkich odżywek białkowo-węglowodanowych, jest uzupełnienie codziennej diety o niezbędne makroskładniki oraz ułatwienie budowania masy mięśniowej. Wszystko to jest możliwe dzięki opisanej wcześniej formule, która poprzez matriks cukrów i protein pozwala na realne oddziaływanie w procesie wzrostu tkanki mięśniowej.

 

Zastosowanie różnych form węglowodanów powoduje, że Mass Up to suplement pozwalający na kontrolowany wzrost kaloryki diety oraz stopniowe zwiększenie masy ciała. Właściwie wykorzystane proporcje cukrów prostych i złożonych skutkują równomiernym uwalnianiem energii dla naszego organizmu. Odżywka firmy Activlab po spożyciu przed planowanym treningiem zapewnia solidną dawkę mocy dla mięśni, które nasycone węglowodanami zyskają nadprogramową siłę do zwiększenia intensywności w trakcie wysiłku fizycznego. W sytuacji, gdy Mass Up zostanie przyjęty po aktywności fizycznej, mieszanka białek i węglowodanów pozwoli na nasilenie procesów anabolicznych. Efektem anabolizmu mięśniowego jest synteza nowych włókien mięśniowych, co ma nierozerwalny wpływ na powiększenie rozmiaru całego mięśnia.

  Fabryka Siły Sklep

Activlab Mass Up to także odpowiednia dawka białka w postaci koncentratu serwatki. Białko stanowi podstawowy element harmonijnej i prawidłowej rozbudowy masy mięśniowej przy minimalnym ograniczeniu gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Jak wiadomo, białko składa się z aminokwasów decydujących o ogóle przemian anabolicznych naszego ustroju. Mass Up okazuje się dobrym sposobem na wzmocnienie takowych reakcji, co w praktyce przekłada się na nasilenie mechanizmów regeneracyjnych, skuteczniejszy rozwój mięśni, a także dodatkową ochroną przed degradacyjnym katabolizmem.

 

3. Mass Up – dawkowanie
Z uwagi na fakt, że suplement Mass Up jest preparatem typu gainer, jego suplementacja powinna odbywać się w zgodzie z aktualnym bilansem energetycznym, jaki dyktuje nasza dieta. Tylko w ten sposób będziemy mogli uzyskać satysfakcjonujący i stopniowy wzrost masy mięśniowej bez jakichkolwiek obaw o nadmierny rozwój tkanki tłuszczowej. Pojedyncza porcja preparatu (100 g) powinna zostać rozpuszczona w około 300 ml zimnej wody lub odtłuszczonego mleka. Odżywkę należy spożyć tuż po przygotowaniu.

 

Firma Activlab poleca, by odżywka Mass Up była stosowana zarówno w dni treningowe jak i te wolne od aktywności fizycznej. Zachowanie ciągłości przyjmowania preparatu pozwoli na maksymalizację jego działania i jeszcze szybsze uzyskanie efektów. Mass Up należy stosować pomiędzy posiłkami oraz tuż po zakończonym treningu, gdy nasze mięśnie wykazują największy „głód energetyczny”, który decyduje o osiągniętych efektach.

 

4. Mass Up – opinie
Suplement firmy Activlab jest jedną z najczęściej wybieranych pozycji z całej gamy produktów, jaką oferuje ta polska marka. Odżywka Mass Up stanowi bowiem klasyczny gainer, którego skład został opracowany przy użyciu zaawansowanej technologii produkcji. Dzięki temu dostajemy preparat o pewnym i sprawdzonym działaniu, bazujący na naturalnych i skutecznych składnikach, który pomimo niskiej ceny nie traci w żaden sposób na swojej jakości. Mass Up może być stosowany zarówno przez doświadczonych, jak i profesjonalnych zawodników. Jego właściwości wspierają plan dietetyczno-treningowy oraz zapewniają szybsze osiągnięcie zamierzonego celu.

 

Mass Up znajduje zastosowanie także jako jeden ze składników naszych zbilansowanych posiłków. Odżywka białkowo-węglowodanowa firmy Activlab występuje w kilku wersjach smakowych, co daje możliwość urozmaicenia niektórych dań, nadając im słodki smak: owoców, czekolady lub wanilii. Mass Up to także alternatywa dla tuczących słodyczy – gainer można potraktować jako dodatek do owsianek, naleśników, omletów i deserów, nie pozwalając na monotonię w diecie.

 

5. Mass Up – cena
Odżywkę Mass Up można zakupić w naszym sklepie internetowym lub w punktach sprzedaży suplementów diety. Firma Activlab oferuje swój produkt w następujących opakowaniach:
– 1200 g (20 zł);
– 3500 g (53 zł);
– 5000 g (70 zł).

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy