Suplement diety Activlab Mass Up to tak zwany gainer. Czym są gainery? To specjalny rodzaj suplementu diety, którego zadaniem jest wspieranie kulturysty w procesie budowania masy mięśniowej. Dostarcza energii, która jest bardzo ważna, chociaż nie jest jedynym elementem, który powinien pojawić się w diecie sportowca lub osoby ćwiczącej dla własnej przyjemności.

 

SPIS TREŚCI:
1. Activlab Mass Up – skład gainera
2. Activlab Mass Up – dla kogo jest ten gainer?
3. Activlab Mass Up – jak działa?
4. Activlab Mass Up – smaki
5. Activlab Mass Up – dawkowanie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Activlab Mass Up – skład gainera
W gainerze Activlab Mass Up znajdziemy dwa rodzaje węglowodanów. Pierwszy z nich to zwykłe cukry proste. Ten element Activlab Mass Up przeznaczony jest przede wszystkim do uzupełniania w organizmie zapasów glikogenu. Wchłanianie cukrów jest bardzo szybkie, dzięki czemu proces ten zachodzi niemal natychmiast. Pozostała część to węglowodany o wydłużonym czasie uwalniania energii.

 

Drugim elementem składu Activlab Mass Up są białka oraz aminokwasy. Białka to po prostu budulec dla mięśni. Ich odpowiednia ilość zaspokaja potrzeby osoby dobrze wytrenowanej. Aminokwasy to z kolei substancje, które są potrzebne do przetworzenia podawanych w suplemencie diety Activlab Mass Up białek na nadające się do wykorzystania przy budowie tkanki mięśniowej. Są to przede wszystkim aminokwasy z grupy BCAA, które nie mogą być przez organizm produkowane samodzielnie i muszą być dostarczane z pożywienia. W przeciwieństwie do innych suplementów diety o podobnym działaniu Activlab Mass Up nie ogranicza się tylko do obecności aminokwasów BCAA, dostarcza też innych aminokwasów niezbędnych w przypadku intensywnego treningu.

 

Pozostałe składniki wchodzące w skład suplementu diety Activlab Mass Up to substancje wspomagające, wśród których można wymienić szereg witamin i minerałów, a w szczególności kreatynę. Kreatyna jest specjalną substancją pojawiającą się w mięśniach człowieka, pełniącą funkcję katalizatora dla procesu budowy mięśnia. Wygląda to w ten sposób, że im wyższy poziom kreatyny w mięśniach, tym efektywniej budowany jest mięsień. W suplemencie diety Activlab Mass Up znajduje się kreatyna pod postacią monohydratu, co wpływa na lepsze jej wchłanianie. Sprawia to, że nasycenie mięśni kreatyną można uzyskać znacznie szybciej i przy użyciu mniejszych dawek niż przy użyciu specyfików, które posiadają inne postaci kreatyny.

 

2. Activlab Mass Up – dla kogo jest ten gainer?
Suplement diety Activlab Mass Up został stworzony przede wszystkim dla osób, które trenują bardzo intensywnie sporty siłowe oraz dyscypliny łączące w sobie siłę oraz szybkość, np. zapasy. W przypadku takich dyscyplin ważne jest maksymalizowanie masy mięśniowej. Z gainera Activlab Mass Up mogą korzystać także osoby, które trenują tylko rekreacyjnie, ale za to intensywnie. Jeśli ktoś jest zainteresowany jak najszybszym przyrostem mięśni, Activlab Mass Up będzie rozwiązaniem niezależnie od poziomu wytrenowania. Dietetycy zalecają, by z suplementu diety Activlab Mass Up korzystały zwłaszcza osoby o naturalnie podniesionym tempie przemiany materii, czyli osoby trenujące bardzo intensywnie.

 

3. Activlab Mass Up – jak działa?
Działanie suplementu Activlab Mass Up jest stosunkowo proste. Najważniejszy efekt jego działania to dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości energii do budowy mięśnia. Budowanie i utrzymywanie masy mięśniowej to najbardziej energochłonne procesy, jakie zachodzą w organizmie człowieka. 1 porcja suplementu diety Activlab Mass Up zawiera około 400 kalorii, które są wchłaniane częściowo natychmiast, a częściowo przez długi czas, co zapewnia organizmowi najpierw możliwość szybkiej regeneracji, a następnie na spokojne budowanie mięśni w okresie odpoczynku.

  Fabryka Siły Sklep

4. Activlab Mass Up – smaki
Suplement diety Activlab Mass Up dostępny jest w kilku smakach, dzięki czemu można go dopasować do swoich preferencji. Klasyczne smaki gainera to kokos, banan i wanilia. Można też zdecydować się na mniej słodkie smaki – czekoladę, truskawkę i owoce leśne. Od niedawna w sprzedaży są także nowe smaki – orzech włoski oraz wiśniowy jogurt. Są one na razie wprowadzone na próbę, ale odpowiedź kulturystów jest bardzo dobra i najprawdopodobniej pozostaną w ofercie.

 

5. Activlab Mass Up – dawkowanie
Gainer Activlab Mass Up powinno się przyjmować codziennie, w dni treningowe i w dni bez treningu. Każdego dnia typowy kulturysta powinien przyjąć dwie dawki suplementu, chociaż to może zostać zmienione przez dietetyka lub trenera personalnego.

 

Typowa wielkość dawki Activlab Mass Up to 100 g. Taką dawkę można z łatwością odmierzyć za pomocą dostarczanej wraz z gainerem specjalnej miarki. Taką ilość specyfiku należy rozpuścić w około 1 szklance wody w temperaturze pokojowej i dobrze rozmieszać. Można w tym celu użyć shakera.

 

W dni treningowe należy przyjąć pierwszą porcję zaraz po treningu, tak szybko, jak to tylko możliwe. Drugą dawkę przyjmuje się pomiędzy posiłkami. W dni bez treningu obie dawki należy przyjąć pomiędzy posiłkami.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy