Activlab Mass Up to suplement diety dla osób aktywnych, który powinien być dodatkiem do odpowiedniej, kompleksowo zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej. Suplement diety Activlab Mass Up zaliczany jest do tak zwanych gainerów, czyli do produktów przeznaczonych w pierwszej kolejności dla osób starających się zbudować masę mięśniową. Activlab Mass Up najczęściej stosują zawodowi kulturyści oraz osoby trenujące sporty, w których liczy się połączenie siły fizycznej oraz szybkości. Jest to także specyfik polecany osobom trenującym rekreacyjnie, które chcą w jak najkrótszym czasie uzyskać możliwie dobre efekty swojego treningu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Co znajdziemy w Activlab Mass Up?
2. Jak należy przyjmować Activlab Mass Up?
3. Jakie smaki Activlab Mass Up można kupić?
4. Gdzie kupować Activlab Mass Up?

 


1. Co znajdziemy w Activlab Mass Up?
Suplement diety Activlab Mass Up to starannie przygotowana mieszanka węglowodanów, białek i składników pomocniczych. Węglowodany to źródło energii dla intensywnie trenujących. Mowa tutaj o dwóch rodzajach węglowodanów – złożonych i prostych. Złożone to specjalnie dobrana skrobia, której trawienie trwa długo i następuje w kilku etapach. Taki schemat trawienia sprawia, że uwalniana z nich energia jest podawana systematycznie do mięśni, lecz w niewielkich dawkach.

 

Odpowiednie dawkowanie suplementu diety Activlab Mass Up sprawi, że przez cały czas regeneracji i budowy nowej tkanki mięśnie będą miały odpowiednie warunki do pracy. Z kolei węglowodany proste mają za zadanie blokować katabolizm poprzez szybkie uzupełnianie glikogenu w mięśniach. Organizm tworzy go z glukozy, a podawane w Activlab Mass Up cukry bez najmniejszych problemów przekształcają się właśnie w glukozę, a później w glikogen. Ta substancja jest taka ważna, ponieważ bez niej dochodzi do katabolizmu, czyli reakcji prowadzących do utraty masy mięśniowej przez organizm w celu uzyskania energii i surowców do naprawy pozostałej części mięśnia, uszkodzonej w czasie treningu. Każdy trening oporowy zawsze powoduje powstanie drobnych uszkodzeń.

 

Dla budowy mięśni ważne są białka, a także dostępne razem z nimi w suplemencie Activlab Mass Up aminokwasy. Szczególne znaczenie mają tutaj aminokwasy z grupy BCAA, których organizm nie jest w stanie produkować samodzielnie. Gdy ich brakuje, nie ma możliwości naprawienia mięśni lub budowania nowych tkanek. Suplement diety podaje odpowiednią ilość białek i aminokwasów, by nawet najlepiej wytrenowany kulturysta nigdy nie cierpiał na ich brak.

 

Następną bardzo ważną substancją jest kreatyna. Jest to substancja, która decyduje o tempie budowy nowej tkanki mięśniowej. Zwiększenie jej poziomu w komórkach przyspiesza proporcjonalnie tempo rozwoju nowych mięśni. Szybki wzrost mięśnia jest możliwy tylko wtedy, kiedy osiągany jest stan nasycenia mięśnia. Z zawartą w Activlab Mass Up kreatyną w postaci monohydratu tej substancji stan nasycenia osiąga się w bardzo krótkim czasie i potem bez najmniejszego problemu utrzymuje się go na właściwym poziomie.

 

2. Jak należy przyjmować Activlab Mass Up?
Suplement diety Activlab Mass Up sprzedawany jest w postaci proszku, który należy rozpuścić w wodzie i wypić. Przygotowanie porcji produktu jest banalnie proste i nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi. Dostępne są opakowania o bardzo różnej gramaturze, którą można dopasować do swoich preferencji.

 

Dawkowanie gainera Activlab Mass Up najlepiej jest skonsultować z trenerem personalnym lub dietetykiem, jeśli nie posiada się wiedzy umożliwiającej dokonanie odpowiednich decyzji samodzielnie. Można też zdecydować się na przyjmowanie zalecanej dawki suplementu. Są to dwie porcje dziennie, jedna porcja to 100 g rozpuszczone w 250 ml wody.

  Fabryka Siły Sklep

3. Jakie smaki Activlab Mass Up można kupić?
Suplement diety Activlab Mass Up dostępny jest w kilku smakach, które nie różnią się w żaden sposób składem. Zdecydowanie najpopularniejszymi smakami są kokos, banan, jogurt wiśniowy, orzech włoski (nowość), czekolada (nowość), truskawka, owoce leśne i wanilia. Trzeba pamiętać, że gainer Activlab Mass Up to w większości cukry i węglowodany złożone.

 

4. Gdzie kupować Activlab Mass Up?
Suplement diety Activlab Mass Up dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach z odżywkami dla sportowców. Najlepiej jest kupować go w sklepach internetowych oficjalnych sprzedawców, ponieważ dają one gwarancję, że środek jest oryginalny. W oficjalnych sklepach nie ma też problemów z dostępnością różnych smaków suplementu, także tych, które są nowością i jak na razie produkowane są w stosunkowo niewielkich ilościach.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy