Na rynku suplementów najpopularniejszymi produktami są te, które mają gwarantować efektywniejszy przyrost masy mięśniowej, oraz te, które przyspieszają regenerację oraz chronią białka tkanki mięśniowej przed rozpadem. Jeśli ktoś trenuje siłowo, to właśnie te kwestie mają dla niego znaczenie. Wśród produktów, które sprawdzają się doskonale, znajduje się odżywka stworzona przez firmę Universal Nutrition, której suplementy są bardzo dobrze oceniane przez klientów. Jest nią 100% Beef Aminos –wsparcie procesu rozbudowy sylwetki.

 

SPIS TREŚCI:

1. 100% Beef Aminos – opis produktu

2. Działanie 100% Beef Aminos

3. Skład 100% Beef Aminos

4. 100% Beef Aminos – prawidłowe dawkowanie

5. Opinie o 100% Beef Aminos

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. 100% Beef Aminos – opis produktu

Jest to kolejny tak zaawansowany produkt tego producenta. Odżywka jest rzeczywiście bardzo profesjonalnie przygotowana. Izolat białek wołowych oraz koncentrat albumin wołowych, wchodzące w skład opisywanej odżywki, to świetny wybór, szczególnie wtedy, gdy ktoś ceni preparaty tego typu. Suplement 100% Beef Aminos uzupełniono o frakcje aminokwasów z wątroby bydła argentyńskiego.

 

Niektórzy twierdzą, że to właśnie białko wołowe jest idealnym wyborem, ponieważ stanowi źródło najcenniejszych aminokwasów dla osób, które chcą rozbudować swoją sylwetkę. Nie zawsze mamy czas bawić się w przygotowywanie steków wołowych, dlatego suplement 100% Beef Aminos to świetny wybór, jeśli chcemy uzupełnić dietę o wartościowe składniki.

 

2. Działanie 100% Beef Aminos

Firma Universal Nutrition przygotowała suplement, który będzie dostarczał do organizmu aminokwasów pochodzących z białek zwierzęcych. Mają one kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej. Jeśli wybieramy 100% Beef Aminos, mamy gwarancję, że nasz organizm otrzyma optymalne wsparcie.

 

Dostarczenie do organizmu wysokiej jakości aminokwasów w odpowiednio dobranych proporcjach jest bardzo ważne dla rozwoju sylwetki i utrzymania sprawności, szczególnie dla osób, które z jakiegoś powodu mają problem ze zbilansowaniem swojej diety i ustaleniem odpowiedniej podaży najważniejszych składników odżywczych. Fabryka Siły Sklep


Produkt sprzyja utrzymaniu równowagi przemian metabolicznych i zapobiega nadmiernemu rozpadowi białek mięśniowych.

 

3. Skład 100% Beef Aminos

Firmy Universal Nutrition przygotowała dla nas rzeczywiście przemyślany zestaw aminokwasów, które mają sprawić, że praca nad rozwojem naszej sylwetki będzie łatwiejsza. Produkt zawiera zarówno aminokwasy egzogenne, jak i endogenne. Profil aminokwasowy produktu jest doskonały i dzięki temu można liczyć na to, że praca nad muskulaturą będzie przebiegać sprawniej i przyniesie oczekiwane efekty.

 

4. 100% Beef Aminos – prawidłowe dawkowanie

Produkt należy przyjmować w dni treningowe i w dni bez treningu. Według zaleceń producenta można przyjmować go w porcjach po 2 tabletki do posiłków lub pomiędzy posiłkami, w zależności od celu i oczekiwań. Jedną z porcji warto przyjąć również przed planowanym treningiem. Pomimo swojej uniwersalności produkt nie będzie odpowiedni dla kobiet w ciąży, matek karmiących czy dzieci.

 

5. Opinie o 100% Beef Aminos

Odżywka przygotowana przez markę Universal Nutrition to przykład bardzo dobrze ocenianego preparatu na bazie aminokwasów. Osoby, które zdecydowały się na stosowanie tego preparatu, doceniają jego klarowny skład, brak zbędnych dodatków, skuteczne działanie i atrakcyjną cenę.