Wydawałoby się na pierwszy rzut oka, że zdrada to zmora szczęśliwych związków. Jednak nie tak szybko z osądami. Taki krok to również oznaka tego, że w związku nie wszystko jest w porządku. W końcu nie dochodzi do niczego większego, kończy się jedynie na buziaku. Czy w związku z tym buziak można uznać za zdradę?

 

SPIS TREŚCI:
1. Buziak z czegoś wynika
2. Czy niewinny buziak to zdrada?
3. Powiedzieć czy nie powiedzieć partnerce?
4. Co jeśli osobą, która całowała się z kimś innym, jest partnerka?

 

 

1. Buziak z czegoś wynika

Swój osąd należy zacząć mimo wszystko od chłodnej analizy zarówno samego zdarzenia, jak i okresu go poprzedzającego. Nic bowiem nie dzieje się bez przyczyny. Podobnie pocałowanie innej osoby nawet w momencie znajdowania się w relacji partnerskiej o czymś świadczy. Zdrada nie wynika

z niczego.

 

Powodów takiego wybryku może być wiele. Na przykład w związku może się nie układać, wyjście męża na miasto w męskim gronie zostało poprzedzone wielką awanturą, a późniejszy nadmiar alkoholu po prostu zaszumiał w głowie. Do zdrady małżeńskiej może dojść właśnie w taki wieczór.

 

Niekiedy zdarza się tak, że związek nie jest tym, czego dana osoba szuka

i zaczyna się rozglądać, szuka okazji do przygody. Wówczas zamiast ranić partnerkę, lepiej powiedzieć jej, że to koniec, i oszczędzić dziewczynie nieprzespanych i przepłakanych nocy. W przypadku małżeństwa pozostaje poinformowanie żony o swojej decyzji. Wiele takich sytuacji kończy się rozwodem.

 

2. Czy niewinny buziak to zdrada?

Może początkowo zabrzmi to śmiesznie, ale wszystko zależy od tego, jak na takie zachowania zapatrują się partnerzy. Dla jednych będzie to oznaczało koniec związku, dla innych zaś będzie punktem zwrotnym w relacji i doprowadzi do szczerej rozmowy i wyjaśnienia sobie wielu nieporozumień.

 

Niemniej jednak niewinny buziak jest uznawany najczęściej za przejaw braku wierności, który świadczy o tym, że partner nie jest godny zaufania, Fabryka Siły Sklep

a co za tym idzie – przyszłość u jego boku jest bardzo niepewna.

 

3. Powiedzieć czy nie powiedzieć partnerce?

Jeśli to był jednorazowy wybryk, nikt znajomy go nie widział i bardzo żałuje się swojego zachowania, dla własnego dobra lepszym rozwiązaniem będzie przemilczenie swojego błędu i poradzenie sobie z wyrzutami sumienia.

 

Z kolei w przypadku, gdy taka sytuacja powtarza się notorycznie, o wiele bardziej wskazane jest zakończenie relacji. W końcu jeśli jesteśmy niewierni, zajmujemy tylko cenny czas kobiecie, która mogłaby ułożyć sobie szczęśliwe życie z kimś, kto będzie ją traktował poważnie, szanował i przede wszystkim – będzie jej wierny.

 

4. Co jeśli osobą, która całowała się z kimś innym, jest partnerka?

Bez względu na to, czy wiadomość o pocałunku partnerki dotrze do nas od osoby trzeciej, czy od ukochanej, która dopuściła się takiego czynu, warto podejść do całej sprawy spokojnie. Zdrada wprowadza natłok myśli, a nerwy nie są dobrym doradcą, dlatego najważniejsze jest zachowanie spokoju i przeprowadzenie rozmowy z partnerką.

 

Jeśli dziewczyna żałuje swojego zachowania, warto dać jej drugą szansę, z kolei jeśli to nie pierwsze takie zachowanie, o wiele łatwiej dla obojga będzie zakończyć relację.