Z niniejszym kodeksem zostaniesz mistrzem internetowych łowów. Żadna kobieta nie oprze się twojemu profilowi. Od dziś nie musisz wychodzić z domu, aby mieć kontakt z przepięknymi kobietami.

 

SPIS TREŚCI:
1. Wyróżniające się zdjęcia elementem uwodzenia
2. Intrygujący opis – skuteczny sposób na e-podryw

 

 

1. Wyróżniające się zdjęcia elementem uwodzenia

Wiele mówi się o tym, że to mężczyźni są wzrokowcami i potencjalną partnerkę wybierają poprzez pryzmat wyglądu, a także o tym, że pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę u kobiety, są walory fizyczne, jak ładna twarz, wydatny biust, kształtna pupa oraz ogólna atrakcyjna aparycja. Nic bardziej mylnego!

 

A kto, będąc w sklepie, największą uwagę przy wyborze telefonu komórkowego czy laptopa zwraca na wygląd? Oczywiście, że kobieta. Parametry niekiedy schodzą nawet na drugi plan!

 

Idąc tym tokiem rozumowania, jeśli chcesz zapewnić sobie liczne grono internetowych wielbicielek, musisz umiejętnie dobierać zdjęcie do konta na portalach społecznościowych. Najważniejszym ze zdjęć jest zdjęcie profilowe, które widzi każdy użytkownik. To ono zadecyduje o tym, czy przejdzie się pierwszą selekcję i wywoła pozytywne odczucia. Pierwsze wrażenie nawet w e-podrywie jest jednym z najważniejszych czynników.

 

Kolejne fotografie powinny przedstawiać sposób spędzania wolnego czasu, życiową pasję, szczęśliwego właściciela profilu w towarzystwie znajomych,

w tym w towarzystwie pięknych kobiet, bo skoro one tak chętnie fotografują się z obcym, jakby nie patrzeć, mężczyzną i są przy tym szczęśliwe, to ten facet zdecydowanie musi mieć coś w sobie!

 

2. Intrygujący opis – skuteczny sposób na e-podryw

Kolejnymi elementami, na jakie kobiety zwracają uwagę zaraz po zdjęciach, są podstawowe informacje, które umieszcza na swój temat w sieci. Przede wszystkim ważna jest jego orientacja, uczelnia, praca oraz status związku – wolny czy jednak zajęty?

 

Zawsze warto wyróżnić się nieco na tle pozostałych mężczyzn i w rubryce Fabryka Siły Sklep

o sobie napisać krótko coś ciekawego. W końcu każdy człowiek może powiedzieć o sobie coś pozytywnego, czemu więc z tego nie skorzystać?

 

Warto również wykazać się ponadprzeciętną inteligencją i zamieszczać ciekawe, intrygujące oraz zapadające w pamięć opisy do zdjęć. Klasę mężczyzny widać również po jego komentarzach na innych profilach bądź

w odpowiedziach na komentarze znajomych pod jego wpisami bądź zdjęciami.

 

Dalsza część artykułu w części numer 2.