Wakacje powoli się kończą, niedługo znów pozostanie jedynie odliczanie dni do kolejnego lata. Wraz z latem może z kolei przeminąć wakacyjna miłość. Romans zazwyczaj jak szybko się zaczyna, tak szybko się też kończy. Wszystko o wakacyjnym romansie poniżej. Dowiesz się również, jak wygląda podryw w czasie najbardziej upalnych dni. Wszystko po to, aby jeszcze z tych wakacji przywieźć wraz z sobą wspaniałe wspomnienia.


SPIS TREŚCI:

1. Wakacyjny romans – czy warto?

2. Przelotna znajomość, czy coś więcej?

3. Jak poderwać dziewczynę na wakacjach?

4. O tym musisz pamiętać!1. Wakacyjny romans – czy warto?

Każdy prawdziwy mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, że wakacje to wspaniały okres. W końcu cały rok czeka się na te kilka gorętszych dni w roku. Palące słońce, pełna po brzegi rozgrzana plaża, skąpo ubrane dziewczyny bez wstydu eksponujące swoje wdzięki – to szczególnie działa na męskie zmysły. Mały romans w pracy to nic w porównaniu do gorącej

i namiętnej wakacyjnej miłości, która może zdarzyć się każdemu!


Bez względu na to, czy wybiera się wakacje w Polsce, czy też decyduje się na wakacje za granicą – facet powinien pamiętać o tym, jak potężną bronią jest umiejętny podryw. W końcu jeśli jest się singlem od dłuższego czasu, to lato jest idealne, aby to zmienić. Należy tylko wiedzieć, jak podrywać dziewczyny, bo przecież wolne panie tylko czekają na to, aby ktoś do nich zagadał.


Jeżeli jesteś typem osoby, która żyje chwilą i nie ogląda się za siebie, to letni sezon jest najlepszy na to, aby zadbać o swoje sprawy sercowe. Nawet jak z nowo poznaną dziewczyną nie stworzy się trwałego związku, to z pew-nością zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Wakacyjny romans to wspaniałe wspomnienie, ale także solidna zaprawa na dalsze kontakty z kobietami.


2. Przelotna znajomość, czy coś więcej?

Od początku znajomości można nadać jej odpowiednie tory. Wszystko zależy również od tego, czego pragnie dziewczyna – aczkolwiek tak naprawdę to jaki kierunek obierze podrywanie dziewczyny zależy głównie od faceta. To on powinien wziąć na swe barki ciężar kierowania relacją.Jeżeli dziewczyna jest atrakcyjna, uwodzi faceta i jednoznacznie daje mu do zrozumienia, że interesuje ją chwilowy romans, to nie ma co na siłę brnąć w związek. Wystarczą nawet słabe teksty na podryw, aby zwrócić jej uwagę. Uśmiechnięta i pewna siebie, ale warto pamiętać, że z takiej relacji nic więcej nie będzie. Fabryka Siły Sklep


Sprawa wygląda zgoła inaczej w przypadku osoby, co do której sprawdzone sposoby na podryw nie odnoszą większego skutku. Widać, że dziewczynie zależy na czymś więcej niż tylko chwilowym uniesieniu. Poza tym co i rusz ze względu na jej atrakcyjny wygląd dochodzą do niej podrywacze, widząc jedynie fizyczność a nie to, co kryje się w środku. Jeżeli pragnie się czegoś więcej z wakacyjnego wyjazdu niż kilka wspomnień, to warto szukać właśnie takich kobiet, na które fajne teksty na podryw nie działają.


3. Jak poderwać dziewczynę na wakacjach?

Wakacyjne wyjazdy rządzą się swoimi prawami, więc jeśli jesteś maniakiem sieci i uskuteczniasz codziennie e-podryw, to odłóż komputer na bok i wyjdź na dwór. Tam czekają kobiety, które chcą cię poznać, choć o tym jeszcze nie wiedzą. Daj im dobry powód, aby się tobą zainteresowały.


Przede wszystkim bardzo ważny jest wygląd. Warto ćwiczyć cały czas, aby móc pokazać na plaży wyrzeźbioną umięśnioną sylwetkę bez zbędnego balastu w postaci podskórnej tkanki tłuszczowej. Do tego dobra fryzura, lekka opalenizna oraz rzecz jasna ładnie prezentująca się odzież. Sandały ze skarpetami odpadają! Odpowiedni wygląd chłopaka to klucz do skutecznego podrywu.


Sztuka podrywu to także odpowiednie podejście do uwodzenia dziewczyn. Dobrze, aby cała interakcja wyszła naturalnie. Nie jest o to trudno podczas wakacji – ludzie są nastawienia na zabawę, więc o wiele łatwiej nawiązują przyjacielskie relacje z innymi osobami. Wystarczy tylko wykazać się poczuciem humoru i nieco wyróżnić z tłumu szarych i takich samych mężczyzn.


4. O tym musisz pamiętać!

Jeżeli dziewczyna nie chce niczego więcej, to nie łudź się, że jednak zmienisz jej poglądy. Podobnie, gdy kobieta daje ci znać, że nie jest zainteresowana jednonocną przygodą. Wówczas po prostu odpuść. Szanuj siebie i innych, nigdy nie rób nic wbrew własnej bądź cudzej woli. Tak zachowuje się prawdziwy dżentelmen.


Kobiety są bardzo emocjonalne, chcąc je uwieść, musisz pamiętać o tym, aby oprzeć całą grę na autentyczności oraz emocjach. Najlepsze teksty na podryw może i zawsze były skuteczne, ale z pewnością coś takiego nie działa na wartościowe kobiety.


Wakacje to czas zabawy, nawet jeśli nie uda się nikogo poderwać, to nie ma co załamywać rąk. Teoria wielkie podrywu głosi, iż uwodziciel powinien najpierw być szczęśliwy sam ze sobą, więc ciesz się chwilą i korzystaj

z uroku wakacji. W sumie to nigdy nie wiesz, czy zaraz nie podejdzie do ciebie wymarzona dziewczyna.