Poranny seks to znakomity pomysł na idealne rozpoczęcie dnia! Ten nie zna jego pozytywnych właściwości, kto go nie próbował.

 

SPIS TREŚCI:
1. Lepsze samopoczucie od rana
2. Dodatkowe spalone kilokalorie
3. Lepsza efektywność w pracy

 

 

1. Lepsze samopoczucie od rana

W trakcie stosunku płciowego w ludzkim organizmie dochodzi do zwiększonego wydzielania hormonu szczęścia, czyli popularnych endorfin. W związku z tym osoby decydujące się na uprawianie seksu tuż po przebudzeniu się zapewniają sobie o wiele lepszy nastrój na pozostałą część dnia. Jest to związane z wysiłkiem fizycznym, o czym później, a także z bliższym kontaktem z drugą osobą.

 

Zwiększa to również tym samym poziom zadowolenia z pożycia z partnerem i przekłada się bezpośrednio na pozytywną ocenę stosunków z drugą połówką, a także ogólny poziom zadowolenia z życia.

 

2. Dodatkowe spalone kilokalorie

Uprawianie miłości tuż po przebudzeniu nie tylko poprawia nastrój na resztę dnia, ale również pomaga walczyć z niechcianymi kilogramami. Regularne uprawianie seksu tuż po przebudzeniu, przy zachowaniu zdrowego trybu życia w ciągu dnia, może przyczynić się do spadku tkanki tłuszczowej.

 

Ponadto seks nie tylko spala zbędne kilokalorie. Zwiększa również mięśnie, zwłaszcza mięśnie okolic miednicy. Dzięki wielu technikom uprawiania seksu można również zadbać o działanie mięśni Kegla. To między innymi ich odpowiednie wyćwiczenie sprzyja dłuższemu stosunkowi i zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. Fabryka Siły Sklep

 

Dodatkowo należy wspomnieć, że już sam wzmożony wysiłek fizyczny skutecznie przyczynia się do wzrostu stężenia w organizmie hormonu szczęścia, o którym mowa była w poprzednim punkcie.

 

3. Lepsza efektywność w pracy

Naukowo udowodniono, że regularne uprawianie seksu zwiększa zdolności umysłowe człowieka. W związku z tym regularna poranna miłość poprawia wyniki w nauce i przekłada się na wyższą efektywność w pracy.

 

W taki oto przyjemny sposób można sobie zapewnić lepsze oceny w czasie studenckiej sesji czy dzięki uśmiechowi na twarzy i cieszeniu się nienaganną wydolnością i aparycją otrzymać szansę awansu ze względu na dobre wyniki osiągane w pracy!