Większość ludzi zamiast szukać rozwiązań, woli skupić się na negatywnym i bezproduktywnym myśleniu, które jedynie ogranicza być może bardzo ważne kroki. Podobnie sprawa wygląda w przypadku mężczyzn i ich wyobrażeń na temat relacji damsko-męskich. Gdyby tylko faceci wiedzieli, ile mitów tworzą w swojej głowie. Najczęstsze z nich można znaleźć poniżej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Nie jestem atrakcyjny
2. Ona na pewno kogoś ma
3. Piękne kobieta nie zwróci na mnie uwagi
4. Kobiety nie lubią seksu
5. Podryw kobiety jest trudny

 

 

1. Nie jestem atrakcyjny

Większość facetów pod przykrywką codzienności tak naprawdę skrywa od lat pogłębiane kompleksy, które w wielu przypadkach są jedynie błędnymi przekonaniami na własny temat.

 

Prawdą jest, że nikt nie ma wpływu na swój wygląd zewnętrzny. Oczywiście odstający brzuch można zrzucić z pomocą ćwiczeń na siłowni i odpowiedniej diety, niemniej jednak zmiana twarzy z pomocą operacji plastycznej nie jest dobrym pomysłem. Każdy jest inny i należy to zaakceptować nie tylko u innych osób, ale także u siebie. Poza tym bycie „innym" to świetne wyróżnienie w czasach, w których ceniona jest indywidualność i każdy nad wyraz próbuje wyeksponować własne „ja”.

 

Ponadto należy sobie uświadomić jedną rzecz. Atrakcyjność fizyczna to jedynie 20% tego, co w facecie zauważa kobieta. Najważniejszy jest charakter i sposób bycia, a więc pewność siebie, poczucie humoru, dystans do siebie i otaczającego świata, zaradność, obycie towarzyskie, pasje i plany na przyszłość.

 

2. Ona na pewno kogoś ma

Piękna kobieta siedzi w gronie znajomych i spokojnie sączy drinka. Jest szczęśliwa, bije od niej pozytywna energia, która przyciąga spojrzenia wszystkich mężczyzn wokół. Taka kobieta nie może być sama, z pewnością kogoś ma i jest w szczęśliwym związku.

 

Nic bardziej mylnego. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że to właśnie kobiety wyróżniające się z tłumu sposobem bycia, figurą oraz urodą tak naprawdę mają największe problemy ze znalezieniem faceta na stałe. Nie jest to związane tylko z wyższymi wymaganiami, ale również z tym, że faceci albo boją się do takich dam podchodzić, albo po prostu polegają na słabych metodach podrywu, skupiają się głównie na działaniu w sieci, gdzie łatwo wpaść w pułapkę kolejnego nachalnego typa, który nie ma nic do zaoferowania. Fabryka Siły Sklep

 

3. Piękne kobieta nie zwróci na mnie uwagi

Wbrew pozorom kobiety o ponadprzeciętnej urodzie nie zawsze zwracają uwagę jedynie na wygląd swojego partnera, choć ten powinien spełniać przynajmniej minimalne standardy. Często z kolei można spotkać nieco zastanawiający widok – piękna blondynka o długich nogach idzie za rękę z mniejszym o głowę grubym facetem. Czy wygrał on na loterii? Być może, ale istnieje inne rozwiązanie.

 

Jak już wspomniano wcześniej, dla kobiet liczą się cechy charakteru i życie, jakie ma mężczyzna. Jeśli jest w stanie wykreować swój świat, a następnie wprowadzić do niego kobietę, mało która nie będzie nim oczarowana pomimo braków w jego wyglądzie zewnętrznym!

 

4. Kobiety nie lubią seksu

Kolejna brednia, która panuje w męskim środowisku. Kobiety o wiele intensywniej przeżywają zbliżenie płciowe zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym. W związku z tym czerpią one o wiele większą przyjemność ze zbliżeń i orgazmów niż mężczyzna!

 

Ponadto kobieta ma w swoim ciele organ odpowiedzialny wyłącznie za przyjemność, w którym znajduje się ogromna liczba zakończeń nerwowych. Jest nim łechtaczka!

 

Błędne poglądy na ten temat wynikają z ról narzuconych przez społeczeństwo. Po pierwsze mężczyzna zaliczający panienki jest cool i super, zaś kobieta pragnąca zaspokoić swój popęd seksualny często jest określana jako panna lekkich obyczajów. Przez to właśnie kobiety mają w pierwszych fazach znajomości takie opory przed ofiarowaniem swoich wdzięków. Żadna z nich nie chce wyjść w oczach mężczyzny na łatwą i dostępną od zaraz.

 

5. Podryw kobiety jest trudny

Podryw to nic innego jak gra angażująca zarówno mężczyznę, jak i kobietę. Wiele facetów uważa, że to właśnie kobiety powinny inicjować kontakt, gdyż im po prostu brakuje na to odwagi. Prawdą jest, pomimo że inicjatywa faktycznie leży po stronie panów, że to panie wysyłają niewerbalne sygnały świadczące o zainteresowaniu. Są nimi m.in. ukradkowe spojrzenie, zabawa włosami, malowanie ust szminką czy uśmiech.

 

Widząc jak kobieta spogląda i się uśmiecha, większość facetów po prostu nie wie, co robić, a one w ten sposób dają jasny sygnał: „podejdź do mnie i pozwól, że się poznamy”.

 

Podryw to tak naprawdę nie obowiązek a jedynie zabawa, która ma sprawić frajdę ze wzajemnego poznawania się i flirtu. Kobiety uwielbiają flirtować, niestety zbyt szybkie okazywanie uczuć, a wręcz narzucanie się, zabija całą radość, jaka płynie z pierwszych randek.