Po raz pierwszy zapraszasz ukochaną do siebie. Trudno zachować ci spokój. Niepokój sprawia, że już jesteś kilka minut spóźniony. Niestety

w drodze powrotnej przypomina ci się, że akurat dziś musiałeś zapomnieć o posprzątaniu swojego pokoju. Cóż, będziesz musiał jakoś to przełknąć. W końcu każdemu może się zdarzyć o czymś zapomnieć. Dowiedz się, co twój pokój może powiedzieć o tobie dziewczynie.

 

SPIS TREŚCI:

1. Rodzinna fotografia na ścianie

2. Porozrzucane po pokoju ciuchy

3. Piłka i puchary zdobią meble

4. Gitara w ramach ozdoby do pokoju

5. A oto mój pokój i… moja konsola

6. Dobry pomysł na pokój? Książki na regale

 

 

1. Rodzinna fotografia na ścianie

Miałeś schować rodzinną pamiątkę ze wspólnego wypadu nad morze. Było to bardzo dawno temu, poza tym nie miałeś jeszcze idealnego sześciopaka

i mocno zarysowanych męskich ramion. Trochę wstydzisz się tego zdjęcia, aczkolwiek bardzo dobrze ci się kojarzy. Każdy lubi wrócić myślami do czasów dziecięcej beztroski. Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy. Uwierz na słowo – lepiej zrobiłeś, że mimowolnie zapomniałeś schować wakacyjną fotografię. Zdjęcia to nie tylko świetny pomysł na aranżację pokoju.


Dla dziewczyny może to oznaczać, że jesteś rodzinny i nie wstydzisz się okazywania uczuć, co niestety jest zmorą większości prawdziwych mężczyzn. Cóż, tak już jesteśmy stworzeni, że nie lubimy rozmawiać o swoich uczuciach. Panie nie zawsze są jednak w stanie to zrozumieć. Dziś macho nie wstydzi się mówić o swoich uczuciach i wcale nie umniejsza to jego wizerunkowi – wprost przeciwnie.

 


2. Porozrzucane po pokoju ciuchy

Otwierasz drzwi, a oczom twojej ukochanej ukazuje się obraz nędzy i rozpaczy. W końcu wybierając się na randkę, próbowałeś wybrać najlepszą kreację dla siebie. Udało się, dziewczyna była zachwycona tym, jak wyglądasz, ale przypłaciłeś to małym spóźnieniem i w związku z tym zapomniałeś o posprzątaniu swojego pokoju. Na biurku, na krześle, na łóżku – wszędzie ciuchy!


Dziewczyna może uznać, że jesteś bałaganiarzem, ale tę jakże pochopną opinię możesz łatwo „odbić”. Wystarczy, że powiesz, iż tak zależało ci na spotkaniu, że chciałeś założyć najlepsze ciuchy, jakie masz w szafie. Niestety tak oddałeś się przedrandkowym przymiarkom, że zanim się obejrzałeś, musiałeś już wychodzić – dlatego pokój wygląda, jakby przeszło przez niego tornado. Jeżeli ci uwierzy i faktycznie dbasz o porządek – plus dla ciebie, jednak nie zapomnij następnym razem posprzątać!


W sumie jeśli po pokoju walają się fajne ciuchy, to dziewczyna może nawet uznać, że masz całkiem niezły gust. Fabryka Siły Sklep


3. Piłka i puchary zdobią meble

Zakurzone puchary i piłka do gry w nogę z pewnością dobrze o tobie świadczą. Jeżeli teraz nieco nie podupadła twoja forma i nadal dbasz o świetną kondycję, uczęszczasz na siłownię, w miarę zdrowo się odżywiasz oraz znajdujesz czas na to, aby przy weekendzie wyjść z kolegami na boisko i pokopać piłkę, to brawo dla ciebie.


Wysportowany facet to marzenie każdej dziewczyny. Świetna aparycja i uprawianie sportu oznaczają pewność siebie i zdrowie. Ponadto puchary jasno deklarują, że jak coś robisz, to zawsze dajesz z siebie 100%. Kobiety przepadają za takimi mężczyznami. Opowiedz jej historię zdobycia jednego z trofeów – z pewnością już ci się nie oprze!


4. Gitara w ramach ozdoby do pokoju

Nie lubisz się chwalić, bo uważasz, że to mało męskie, ale jeszcze w gimnazjum uczęszczałeś na kurs gry na gitarze. Tak naprawdę to nie ma się czego wstydzić, o ile faktycznie co nieco pamiętasz do dziś. W sumie Antonio Banderas też świetnie potrafił grać na gitarze, a przy tym nie tracił nic ze swojej męskości, czyż nie?


Gitara to oznaka artystycznej duszy. Jest symbolem pewnego siebie faceta, który przemierza świat w poszukiwaniu przygód. A kobiety kochają przygody, nawet gdyby miały trwać zaledwie ułamek sekundy w ich życiu.


Jeszcze jedno. Nie daj się prosić, zagraj jej jakąś fajną nutę.


5. A oto mój pokój i… moja konsola

Czy to na pewno jest twój kąt, a nie pokój dziecięcy? Konsola z pewnością nie jest elementem wzbogacającym wystrój pokoju, choć z drugiej strony nie ma w tym nic złego, że od czasu do czasu spotykacie się z kumplami i gracie na konsoli. Niemniej jednak nie jest to z pewnością to, co chciałaby zapewne w twoim pokoju zobaczyć dziewczyna. Mężczyźni grający w gry

w oczach kobiet są dużymi dziećmi. Uważaj na takie pokojowe pułapki! Konsola może działać podobnie jak stos świerszczyków schowany pod łóżkiem.


Jeżeli sama lubi pograć na konsoli, to prawdopodobnie trafił ci się ideał kobiety – ale gdy zauważysz jej skwaszoną minę, zawsze możesz wybrnąć z sytuacji mówiąc, że to kumpla. Chociaż... czy warto od kłamstwa zaczynać nowy etap w związku?


6. Dobry pomysł na pokój? Książki na regale

O ile wyglądem nie przypominasz typowego kujona, to duża liczba książek zdecydowanie przemawia na twoją korzyść. Sytuacja nie ulega zmianie, nawet jeśli są porozrzucane po pokoju, bo uczyłeś się do ważnego egzaminu lub po prostu już tak masz, że lubisz się pogrążyć bez pamięci w ciekawej lekturze.


Kobiety lubią światowych, ambitnych mężczyzn, dla których jednym z życiowych priorytetów jest poszerzanie własnych horyzontów. Jeżeli wśród książek trafi się tomik wierszy, tym bardziej się nie martw. Macho z duszą romantyka to istna mieszanka wybuchowa, która zawróci w jej głowie.