Właśnie rozstałeś się z dziewczyną. Targają tobą negatywne uczucia. Przecież ona była taka cudowna, a nagle nie chce cię znać. Co teraz? Ciesz się, bo właśnie masz okazję na nowe, lepsze życie. Poza tym z pomocą tego artykułu zapomnisz o swojej eks.

 

SPIS TREŚCI:

1. Wykasuj jej numer
2. Nie obserwuj jej
3. Nie obwiniaj się
4. Zacznij realizować swoje pasje
5. Wychodź z kumplami
6. Poznawaj nowe kobiety

 

 

1. Wykasuj jej numer

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić po definitywnym rozpadzie związku, jest usunięcie jakichkolwiek śladów swojej eks. Na pewno do tej długiej listy należy jej numer telefonu w twojej komórce.

 

Wiem, że jest ciężko, ale dla własnego dobra lepiej usunąć jej numer.

To z pewnością powstrzyma cię przed dzwonieniem do niej i liczeniem na to, że jeszcze się spotkacie. Koniec. Musisz pogodzić się z tym jak facet. Wasze drogi się rozeszły, a skoro tak się stało, to wbrew wszystkiemu, co teraz myślisz, ona nie była tą jedyną.

 

2. Nie obserwuj jej

Kolejnym sposobem na ograniczenie własnej ciekawości jest odznaczenie swojej byłej na portalach społecznościowych. Cała sztuka tkwi w tym,

by nie usuwać jej ze znajomych, tylko jak na faceta z klasą przystało, przestać się interesować jej życiem.

  Fabryka Siły Sklep

W ten sposób nie będą do ciebie wracać pozytywne emocje związane

z wieloma dobrymi chwilami, które przecież razem spędziliście.

 

3. Nie obwiniaj się

Przestań się obwiniać! To nie twoja wina, że wam nie wyszło. Czasem na niektóre rzeczy nie mamy wpływu. Poza tym, spójrz na to z drugiej strony, jeśli bylibyście dla siebie stworzeni, to teraz ona siedziałaby obok ciebie.

 

Musisz zaakceptować fakt, iż niektóre osoby po prostu do siebie nie pasują. Jeśli nawet jedno z was dopuściło się zdrady, to również wina nie leży tylko po jednej stronie.

 

4. Zacznij realizować swoje pasje

Ucieczka w swoje pasje, cokolwiek by to było, od gry na gitarze po trening na siłowni, zapełni ci wolny czas, którego teraz będziesz miał więcej. Na całe szczęście możesz go zagospodarować tak, by z niego jak najwięcej wynieść. Zmień się, zacznij się spełniać w życiu.

 

Masz teraz do tego idealną okazję!

 

5. Wychodź z kumplami

Nie siedź w domu. To tylko potęguje negatywne emocje, które się w tobie kumulują. Ostatnią rzeczą, jakiej teraz potrzebujesz, to zamknięcie się w czterech ścianach i wspominanie swojej eks.

 

Kumple zapraszają cię na spotkanie? Nie zastanawiaj się, tylko idź. Czas odżyć towarzysko. Poza tym nie możesz ich zaniedbywać, przecież zawsze są, gdy jesteś w potrzebie. Tym razem również chętnie ci pomogą.

 

6. Poznawaj nowe kobiety

Zgodnie z powiedzeniem „na starą miłość najlepsza jest nowa miłość". Obracanie się w towarzystwie pięknych dam pozwoli ci zapomnieć o swojej byłej. Szybko zauważysz, że tak naprawdę nie była tak idealna, za jaką ją do tej pory uważałeś, a inne kobiety również mają wiele do zaoferowania.

 

Koniec związku to początek nowej drogi oraz nowego, być może o wiele lepszego życia. Nie łam się i pamiętaj o tym!