Złożoność relacji damsko-męskich może niekiedy szokować. Większość mężczyzn z pewnością uważa, iż aby zdobyć wymarzoną dziewczynę, muszą wyglądać jak modele z okładek męskich czasopism, mieć dużo pieniędzy i zrobić absolutnie wszystko, co zwróci uwagę kobiety. Jak się jednak okazuje, nie jest to konieczne. Czy wiesz dlaczego?

 

SPIS TREŚCI:

1. Nieśmiałość a relacje damsko-męskie

2. Relacje damsko-męskie – jak je poprawić?

3. Psychologia podrywu

 

 

1. Nieśmiałość a relacje damsko-męskie

Nieśmiały mężczyzna może mieć spore problemy z nawiązaniem relacji

z kobietami. Im dana kobieta jest dla takiego faceta atrakcyjniejsza, tym większa bariera dzieli go od jej poznania. Skąd biorą się bariery? Przede wszystkim z błędnego podejścia do życia i bardzo niskiej samooceny. 

 

Piękne kobiety, pomimo powszechnego zainteresowania nimi przez rzesze adoratorów, tak naprawdę często czują się nieszczęśliwe, samotne oraz nierozumiane. Wszystko przez to, iż są one oceniane głównie przez swoją fizyczność, a nie to kim są. 

 

Inną kwestią jest czytanie for internetowych poświęconych podrywowi, skomplikowanych poradników oraz książek o tym, jak poprawić trudne relacje damsko-męskie. Sama teoria to za mało. Liczy się praktyka. Należy starać się poznawać jak najwięcej pięknych kobiet. Rozmowa z nimi pomoże być bardziej śmiałym.

 

Wszystkie zabiegi mają na celu przybliżenie do kobiet. Nie ma w tym nic złego. Ważne jednak, aby nie wyjść na desperata. Takie osoby potrafią dużo stracić w oczach damskich.

 

2. Relacje damsko-męskie – jak je poprawić?

Wyszukane porady z popularnych książek nie przynoszą pożądanego rezultatu? Najwyższa pora, abyś odłożył książki i wykorzystał sprawdzone sposoby na poprawę relacji damsko-męskich.

 

Spójrz w lustro. Kogo widzisz? Fabryka Siły Sklep

Stań przed lustrem. Osoba, na którą patrzysz, to ktoś, kto będzie towarzyszyć ci przez całe twoje życie. Przypatrz się mu. Dokonaj oceny jego postawy. Czy jego głowa jest lekko uniesiona ku górze? Czy ramiona ma skierowane do tyłu, aby uwydatnić klatkę piersiową? Czy jego plecy są wyprostowane i świadczą o dużej pewności siebie? Czy osoba ta dba o siebie? Czy widać, że ćwiczy na siłowni? A może jest wprost przeciwnie i ma wyraźną nadwagę? Jak jest ubrana? Czy potrafi wyrazić siebie poprzez to, co ma na sobie?

 

Zmiany należy zacząć od siebie. Mowa ciała, aparycja i ubranie to podstawowe elementy, przez pryzmat których jesteś codziennie oceniany. Osoba pewna siebie ma zawsze uśmiech na twarzy. Pomaga jej

w budowaniu odpowiedniego, pozytywnego wrażenie oraz ułatwia nawiązywanie kontaktu z innymi.

 

Zmień się dla siebie, a nie dla kogoś. Zadbaj o to, abyś czuł się dobrze sam ze sobą, nie zważając na to, co mówią i co myślą inni. To twoje życie, twoje wartości i twoje zasady – tego się trzymaj!

 

Patrzysz na nią i czujesz, że ta kobieta może dać ci kosza?

Klub, głośna muzyka, tłum ludzi – typowa impreza w gronie znajomych. Wszystko traci na znaczeniu, gdy zauważasz tę jedną. Widzisz, że stoi sama przy barze. W tle słyszysz swój ulubiony kawałek. Dodaje ci to zapału. Wstajesz. Robisz kilka kroków w jej stronę. W głowie masz mętlik. Podchodzisz do baru. Kupujesz drinka i wracasz speszony do znajomych.

W porę przypomniałeś sobie, że taka dziewczyna na pewno z kimś się spotyka lub od razu da ci kosza. 

 

Takie podejście tylko podcina skrzydła. Warto zdać się na instynkt. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że faktycznie kilka pierwszych podejść do nieznajomych spełznie na niczym. Jednak wraz z doświadczeniem kolejne próby nawiązania kontaktu będą coraz bardziej skuteczne.

 

Czy należy starać się o kobietę?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, to znak, że czas zacząć zmieniać swoje myślenie. W tym momencie nastąpił moment kulminacyjny tego artykułu. Najlepszym sposobem na podryw kobiet jest rezygnacja z niego!

 

3. Psychologia podrywu

Przyjrzyj się filmom kina akcji. Pewny siebie mężczyzna wpada

w niebezpieczną intrygę. Pomimo ogromnego zagrożenia, pamięta o swoich wartościach i wyznawanych zasadach. Dumnie stawia czoła kolejnym przeciwnościom losu. Ciężka sytuacji nie sprawia, że bierze nogi za pas – jest wprost przeciwnie.

 

Jest coś jeszcze. Zawsze u jego boku pojawia się kobieta. Jest piękna, młoda oraz inteligentna – ideał. Każdy mężczyzna o niej marzy, ale nie on. Cały czas trzyma ją na dystans. Zbliża się do niej tylko wtedy, kiedy sam tego chce. Nie pyta jej o zdanie. Wie, że nie jest w stanie oprzeć tak silnemu charakterowi. 

 

Jaki z tego morał? Bądź właśnie takim typem mężczyzny. Miej własne zasady i kieruj się nimi w życiu. Wartości buduj na własnych przekonaniach

i nabytym doświadczeniu. Nie zrażaj się porażkami. Uprawiaj sport. Nie zapominaj o ciężkiej pracy. Nie przejmuj się tym, co pomyślą o tobie inni, oraz miej na uwadze to, że bez względu na to, czy dostaniesz kosza, czy też nie, będziesz panem swego losu! Miej takie podejście, a żadna z kobiet nie będzie mogła ci się oprzeć!