Podryw jest łatwy tylko w teorii. Rzeczywistość weryfikuje umiejętności śmiałka, który za cel postawił sobie zdobycie kolejnej kobiety. Tylko najlepsi przetrwają na polu bitwy i osiągną sukces w relacjach z kobietami. Dowiedz się, jak podrywać dziewczyny i pozostać sobą, a dokładniej najlepszą wersją samego siebie. Poniżej znajduje się lista, dzięki której uwodzenie stanie się dla ciebie zupełnie naturalne.

 

SPIS TREŚCI:

1. Pewność siebie

2. Uśmiech od ucha do ucha

3. Schludny wygląd

4. Komunikacja interpersonalna

5. Poczucie humoru

6. Dystans do siebie

7. Zadbane profile społecznościowe

 

 

1. Pewność siebie

Mało mężczyzn o tym wie lub większość nie chce poruszać tematu. Niektórzy wolą udawać, że nie mają z tym większego problemu, bo przecież nikt w dobie powszechnego kryzysu płci męskiej nie przyzna się do tego, że brak mu wiary w siebie. A nic nie działa tak na dziewczyny jak pewność siebie. Jest to cecha, która dla pań w potencjalnym partnerze jest najważniejsza.


Nawet najlepsze teksty na podryw nie wystarczą, gdy facet nie zna swojej wartości. Kobieta bardzo szybko to wyczuje, a mężczyzna będzie już spalony. Wszystko za sprawą instynktu, który przez wielu określany jest jako szósty zmysł. Niestety facet, który udaje pewnego siebie, może dużo stracić w oczach kobiety. Tylko najlepsi aktorzy będą w stanie zatuszować swoje kompleksy i zapanować nad mową ciała. Pozostaje pytanie, jak długo im się to uda.


Dlaczego pewność siebie jest tak ważna dla kobiet?


Sztuka podrywu nie jest prosta, jednak pewność siebie ma w tym przypadku kluczowe znaczenie. Pewny siebie mężczyzna jest opiekuńczy, silny i pomaga w szybkim radzeniu sobie z problemami. Daje to duże szanse na zbudowanie szczęśliwej rodziny.


2. Uśmiech od ucha do ucha

Uśmiech w życiu codziennym jest bardzo ważny. Niestety, idąc ulicą, rzadko można go zauważyć na twarzach mijanych osób. Osoba, której uśmiech nie znika z twarzy, jest odbierana przez otoczenie pozytywniej. Ponadto jest to sposób na przełamanie pierwszych lodów podczas podrywu. Ważne jest jednak to, aby dawkować swoją radość – w przeciwnym wypadku można wyjść na błazna.


Istotną rolę odgrywają tutaj neurony lustrzane. To właśnie dzięki nim osoba, która widzi kogoś, kto się uśmiecha, automatycznie sama staje się szczęśliwsza i ciężko jej ukryć uśmiech na twarzy. Podobnie dzieje podczas ziewania. Jedno ziewnięcie jest w stanie uaktywnić szereg kolejnych!


Ważna informacja! Fabryka Siły Sklep


Uśmiech dodaje mężczyźnie uroku, ale tylko w bezpośrednim kontakcie

z kobietą. Zdaniem pań na zdjęciach przystojniejsi wydają się panowie, którzy są poważni. Dzieje się tak, ponieważ powaga jest oznaką wysokiego statusu społecznego oraz sukcesu zawodowego.


3. Schludny wygląd

Nawet dobre teksty na podryw nie spełnią pokładanych w nich nadziei, gdy twoja postawa oraz odzież będą pozostawiały wiele do życzenia.


W uwodzeniu, podobnie jak w życiu, bardzo ważny jest wygląd. Nie ma co się oszukiwać. Pierwsze wrażenie powstaje nie na podstawie tego, co się usłyszy, a tego, co zobaczą oczy.

 

W związku z powyższym niezwykle ważne jest zadbanie o swój wygląd zewnętrzny, na który składa się:

– postawa ciała, która zawsze musi być odpowiednia. Oznacza to, że nie należy się garbić. Ramiona i łopatki powinny być lekko ściągnięte do tyłu, co nadaje sylwetce ładny wygląd i dodatkowo eksponuje klatkę piersiową. Głowa powinna być podniesiona do góry. Wzrok powinien kierować się nie w stronę ziemi, a w stronę horyzontu;


– higiena osobista – tutaj dodatkowy komentarz jest zbędny. Zadbany mężczyzna potrafi zatroszczyć się o swoją fryzurę, zęby, a także ciało. Obowiązkowy jest przynajmniej jeden prysznic w ciągu dnia, szczotkowanie zębów po każdym posiłku oraz częste mycie rąk.


– strój – obiekt westchnień kobiet ma wyczucie stylu. Potrafi się ubrać schludnie, stosownie do okazji. W dresie chodzi w domu lub w momencie wyjścia na siłownię. Nie boi się założyć marynarki oraz eleganckich butów, bo wie, że są wizytówką mężczyzny. Zna i umiejętnie dobiera dodatki do stroju. W ten sposób wyraża siebie i swoją osobowość. Nie goni za modą, większy nacisk kładzie na kreowanie swojego własnego stylu.

 

4. Komunikacja interpersonalna

Uwodzenie jest niczym gra – przede wszystkim gra słów i gestów, którą kobiety mają wrodzoną, z kolei mężczyźni są w stanie ją nabyć. Komunikacja to element składowy, bez którego sztuka podrywu nie istnieje! Problemy wynikają z różnic dotyczących komunikacji i sposób jej odbioru przez kobiety i mężczyzn.


Udowodniono naukowo, iż tylko 23% komunikacji to słowo mówione, 70% stanowi mowa ciała, modulacja głosem oraz gestykulacja, zaś 7% to pozostałe czynniki wpływające na odbiór komunikatu, jak nastrój nadawcy

i odbiorcy, warunki rozmowy czy przekonania oraz uprzedzenia jednego

z zainteresowanych.


Kobiety do perfekcji opanowały nie tylko porozumiewanie się w sposób werbalny, ale również znakomicie radzą sobie z wysyłaniem i odbiorem komunikatów niewerbalnych. Ponadto dzięki temu, iż ośrodek mowy znajduje się u nich w obu półkulach mózgu, o wiele łatwiej wyrazić im opinie dotyczące uczuć czy aktualnego samopoczucia.


Mężczyźni, w przeciwieństwie do pań, stawiają w komunikacji na drogę werbalną. Wszelkie gesty oraz szeroko rozumiane komunikaty niewerbalne często są dla nich niejasne, niezrozumiałe bądź nawet niezauważalne. Warto dodać, że u mężczyzn ośrodek mowy znajduje się tylko w jednej półkuli, zaś ośrodek odpowiedzialny za uczucia w drugiej części mózgu.

W związku z tym ciężko facetom rozmawiać o tym, co czują. Jest to jak najbardziej naturalne!

 

W podrywie, jak łatwo się domyślić, komunikacja na wielu płaszczyznach odgrywa istotną rolę. Braki komunikacyjne, które w przypadku mężczyzn są jak najbardziej powszechne i nie są powodem do wstydu, mogą być utrudnieniem w kontakcie z kobietami.


Jak sobie z nimi radzić?


Przede wszystkim poprzez poznanie mowę ciała, kontrolowanie jej i spędzanie więcej czasu z płcią przeciwną!


5. Poczucie humoru

W relacjach z innymi ludźmi bardzo pozytywnie przez potencjalnych odbiorców odbierane jest poczucie humoru. Nie inaczej kwestia ta wygląda w podrywie. Nawet głupie teksty na podryw wypowiedziane w śmieszny sposób sprawią, iż więź między dwojgiem ludzi będzie się zacieśniać.


To właśnie poczucie humoru sprawia, że w sposób zupełnie naturalny osoby znajdujące się w otoczeniu żartownisia (ale nie do przesady!) czują się o wiele lepiej i uśmiech nie znika z ich twarzy.


Takie osoby są duszami towarzystwa, mają więcej znajomych, łatwiej nawiązują kontakty, co w oczach kobiet potwierdza ich wysoki status społeczny w danej grupie i jest realnym potwierdzeniem tego, że dzięki swoim umiejętnościom taki mężczyzna w przyszłości zapewni byt swojej rodzinie!


6. Dystans do siebie

Mężczyzna pewny siebie, uśmiechnięty, z poczuciem humoru musi mieć jeszcze jedną cechę, która świadczy o jego wysokiej inteligencji – mowa o dystansie do siebie.


Jest to szalenie istotne w uwodzeniu. Taki mężczyzna nie będzie wkuwał do głowy najlepszych teksty na podryw, po każdym wypowiedzianym zdaniu nie będzie oczekiwał oceny, nie będzie się też zastanawiał nad tym, jak podrywać dziewczyny tak, by nie dostać kosza.


Dystans do siebie jest dla kobiet rozbrajający, zwłaszcza w momencie przekomarzania się. Facet, którego trudno okiełznać, który zna siebie, a przy okazji potrafi śmiać się nie tylko z otaczającego go świata, ale również ze swoich własnych błędów jest dla kobiety prawdziwym wyzwaniem.


7. Zadbane profile społecznościowe

Podryw przez Internet, znany jako e-podryw, jest dziś czymś powszechnie spotykanym i coraz więcej osób decyduje się na poznawanie nowych ludzi w ten sposób. Jest to wygodne, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu, a w przypadku porażki niesie mniejsze rozczarowanie i osoba odrzucona nie jest narażona na wstyd.


Bardzo ważne jest więc to, aby zadbać o swoje profile na portalach społecznościowych. Jeśli facet oczaruje kobietę podczas imprezy, wspólnego wypadu z grupką znajomych na wakacje czy zakupów

w hipermarkecie, może być pewien, że ta odwiedzi jedno z jego kont w sieci, aby dowiedzieć się o nim czegoś więcej.