Wiele mówi się o tym, iż dziś mężczyźni stracili na wartości. Jest w tym wiele racji, gdyż do lamusa odeszły zasady, którymi nadal powinien kierować się prawdziwy mężczyzna w relacjach damsko-męskich. Jak jednak to robić bez ich znajomości? Poniżej lista podstawowych zasad dobrego wychowania w kontaktach z kobietami.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jak wchodzić po schodach?
2. O czym rozmawiać przy kolacji?
3. Zachowanie w czasie obiadu
4. Drzwi same się nie otworzą
5. Po której stronie idzie kobieta?
6. Całowanie w dłoń jest ble!

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 

 

1. Jak wchodzić po schodach?

Wchodząc po schodach, należy uważać na to, aby iść za partnerką. Sytuacja diametralnie odwrotna występuje w trakcie schodzenia ze schodów. W tym przypadku mężczyzna zawsze powinien iść z przodu, zaraz przed kobietą.

 

W ten sposób daje się jej poczucie bezpieczeństwa. Mężczyzna jako jednostka silniejsza ma za zadanie chronić kobietę przed upadkiem ze schodów.

 

2. O czym rozmawiać przy kolacji?

Przy kolacji należy toczyć luźną rozmowę, która zazwyczaj sama wychodzi

w praniu, nawet w przypadku, kiedy zacznie się ją od omówienia najświeższych informacji ze świata czy dzisiejszej pogody.

  Fabryka Siły Sklep

W trakcie rozmowy warto obdarować kobietę gustownym komplementem. Sprawi to, że poczuje się ona atrakcyjniejsza, a jej trud włożony w odpowiednie przygotowanie do spotkania zostanie wynagrodzony.

 

Niewskazane jest poruszanie tematów obejmujących śmierć, wojny, politykę, poglądy religijne i pieniądze.

 

3. Zachowanie w czasie obiadu

W trakcie posiłku należy zadbać o to, aby wybranka pierwsza wygodnie usiadła przy stole. W związku z tym mężczyzna powinien lekko odsunąć krzesło od stołu, poczekać aż kobieta na nim usiądzie i dopiero wtedy delikatnie wraz z nią przysunąć je na odpowiednią odległość do stołu.

 

Miłym zaskoczeniem dla pani będzie z pewnością dbanie o jej komfort

w czasie posiłku. To właśnie mężczyzna ma nie tylko zatroszczyć się o to, aby się najadła, ale również zabawiać ją luźną pogawędką, chociażby o smaku jedzonych potraw.

 

4. Drzwi same się nie otworzą

Zawsze należy otwierać drzwi przedstawicielkom płci pięknej. Niezależnie od tego, czy są to drzwi wejściowe do budynku, czy auta.

 

W obu przypadku należy zadbać o to, aby kobieta nie musiała sama siłować się z drzwiami. Przy wysiadaniu z auta wskazane jest nawet podanie dłoni kobiecie, aby bez problemów mogła wysiąść z pojazdu.

 

5. Po której stronie idzie kobieta?

Odwieczny dylemat. Prawa czy lewa? Lewa czy prawa?

 

Raz na zawsze czas skończyć z tymi niedomówieniami. Kobieta powinna iść po prawej stronie mężczyzny, z wyjątkiem sytuacji, gdy od tej strony może pojawić się jakiekolwiek zagrożenie, np. znajduje się tam ruchliwa jezdnia bądź sfora ujadających zza płotu psów.

 

Przyjęło się, iż mężczyzna ma dbać o komfort swojej wybranki i zapewniać jej bezpieczeństwo. Większość społeczeństwa jest praworęczna, więc

w związku z tym panie idą po prawej stronie panów.

 

6. Całowanie w dłoń jest ble!

Jeszcze jedna uwaga na koniec. Czasy się zmieniają, podobnie jak

zwyczaje. W związku z tym, to co było mile widziane w dobie dziadków czy rodziców, niekoniecznie jest mile widziane teraz.