Imponują ci osiągnięcia popularnego mistrza podrywu – wielkiego Casanovy? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś również opanował do perfekcji sztukę podrywu i został mistrzem uwodzenia. Szansa jest bardzo duża, zwłaszcza że wielu mężczyzn nie wie nawet, jak poprawnie podejść do obiektu ich westchnień! Sezon na podryw oficjalnie otwarty. Dziś dowiesz się, jak podrywać dziewczyny!


SPIS TREŚCI:

1. Naucz się kontrolować emocje

2. Popracuj na pewnością siebie

3. Uśmiechaj się i żartuj

4. Spędzaj czas z kobietami

5. Zadbaj o własną aparycję

6. Naucz się obserwować innych

7. Skup się na swoim życiu!1. Naucz się kontrolować emocje

Kontrola emocji jest bardzo ważna. Dzięki temu bez problemu adept, chcący zostać mistrzem podrywu, zacznie podchodzić i rozpoczynać rozmowy

z pięknymi i zarazem obcymi kobietami. Ponadto nie da po sobie poznać, że jest zdenerwowany, co może być dyskredytujące w oczach wielu dziewczyn. Kontrola emocji ułatwia podryw. Dzięki temu uwodzenie, zamiast nerwów, przynosi zadowolenie, a wraz z rosnącą praktyką, zwiększają się wyniki.


Żeby nauczyć się kontrolować własne emocje, trzeba poznać źródło, które je wywołuje. Często mogą to być złe przekonania, utarte postawy, uprzedzenia, narzucone społeczne wartości, stereotypy, itd. Dopiero przewartościowanie, a więc budowa nowych przekonań, jest w stanie wspomóc efektywne zarządzanie własnymi emocjami.


Jedno jest pewne – emocji nigdy się nie wyeliminuje w 100%, ale to ma również swój urok, bo są one napędem wielu czynności. W końcu mała ilość stresu również może być mobilizująca.


2. Popracuj na pewnością siebie

Uwodziciel powinien mieć silnie zakorzenione wartości oraz zasady, którymi kieruje się w swoim życiu. To jest naprawdę męskie, a czując się męsko, facet jest po prostu pewny siebie. Pewność siebie to cecha, która najczęściej pada w odpowiedziach kobiet, które opisują charakter swojego idealnego faceta.


Pewien siebie facet zna swoją wartość, bierze z życia wszystko, czego pragnie, nie pytając nikogo o zdanie, szanuje innych, ma własne zdanie, jest odważny, ale nie głupi i potrafi zadbać o swoją kobietę – zna bowiem jej potrzeby i potrafi je spełniać.


Nawet najlepsze teksty na podryw nie zastąpią głębokiej pewności siebie, którą jeszcze można zatuszować w sieci. Jednak e-podryw to nie wszystko, w końcu kiedyś trzeba umówić się na kawę, czyż nie? Fabryka Siły Sklep


3. Uśmiechaj się i żartuj

Podrywanie może być prostsze, jeśli w uwodzeniu wykorzysta się uśmiech

i żart. Faceci z poczuciem humoru uważani są za atrakcyjnych. Dzieje się tak, ponieważ osoby będące w ich najbliższym otoczeniu, czują się lepiej. Ponadto należy pamiętać o tym, iż osoby pozytywnie nastawione do życia osiągają większe sukcesy, łatwiej nawiązują nowe znajomości, mają dystans do siebie, wydają się bardziej zaufane. Uśmiech nie jest kojarzony ze złymi intencjami, dzięki czemu może bezpośrednio ułatwiać podryw.


Najładniejsze dziewczyny notują tyle nieudolnych prób podrywu, że już się na to uodporniły i w przypadku kolejnej próby włączają automatycznie tryb odrzucenia podrywacza, nawet gdy jest on w ich guście. Sztuka podrywu to flirt, z którego należy czerpać jak najwięcej przyjemności!


4. Spędzaj czas z kobietami

Teoria to nie wszystko. Liczy się także praktyka! Spędzanie czasu

z kobietami – koleżankami oraz przyjaciółkami – pozwoli lepiej poznać ich świat, który różni się od tego męskiego. Jest on z pewnością bardziej kolorowy, ale również rządzą nim bardziej skrajne emocje. Przy okazji dowiesz się, jak głupie teksty na podryw są w stanie wymyślać niektórzy faceci, aby tylko zbliżyć się do kobiety. Dzięki temu unikniesz błędów

w swoim uwodzeniu.


Naukowo udowodniono, że mężczyzna wszystkie działania opiera na logicznym myśleniu. Kobieta zaś nad logikę przekłada emocje, praktycznie nie zdając sobie z tego sprawy! Poznając emocje rządzące kobiecym światem oraz bodźce je wywołujące, jest o wiele łatwiej nawiązać silne

i szybkie więzi z przedstawicielkami płci pięknej.


5. Zadbaj o własną aparycję

Podryw dziewczyny ułatwia bez dwóch zdań dobry wygląd. Na przystojny wygląd składa się dobry strój oraz pewna siebie mowa ciała. W końcu prawdziwy samiec alfa wyraża siebie zawsze i nie boi się akcentować swojej pozycji.


Uwodziciel powinien przewertować dokładnie swoją garderobę. Wszystkie stare, podarte oraz niemodne ciuchy należy wyrzucić. W ich miejsce wskazany jest zakup bardziej dobranej odzieży. Ponadto warto zadbać

o swoje uzębienie, znaleźć dobry salon fryzjerski i poprawić wraz z panią kosmetolog wszelkie niedoskonałości na skórze.


Człowiek, aby czuć się pięknym, musi po prostu o siebie dbać. Inne rozwiązanie nie istnieje. Ważna jest również akceptacja własnych wad

i świadomość posiadanych zalet.


6. Naucz się obserwować innych

Bazując na obserwacji, można bardzo dużo dowiedzieć się o dziewczynie, zanim jeszcze faktycznie podejmie się decyzję o tym, czy jest ona warta poznania. Obserwacja również pomoże ustalić, czy dziewczyna przyszła na imprezę sama, czy ktoś inny ją podrywa (i czy ona pozytywnie odpowiada na jego zaloty) oraz z kim przyszła na imprezę. Niestety, zazdrosne koleżanki mają to do siebie, że lubią krzyżować szyki potencjalnym uwodzicielom, utrudniając podryw jak to tylko możliwe.


7. Skup się na swoim życiu!

Najlepszym sposobem na podrywanie dziewczyn jest brak podrywu! Prawdziwy mężczyzna nie szuka poklasku wśród innych – zna własną wartość i zajęty jest swoim życiem na tyle, że nie każdy może mieć do niego dostęp. Takie podejście zapewni potencjalnemu następcy Casanovy tłumy fanek, które zrobią wszystko, aby choć przez chwilę stać się częścią życia obiektu swoich westchnień.