Wyszedłeś wcześniej z pracy lub z uczelni i nie chcesz jeszcze wracać do domu? Idziesz ulicą i nagle widzisz właśnie ją. Nie czekaj, tylko działaj! Jeszcze o tym nie wiesz, ale taka okazja na szybką kawę i dłuższą znajomość może się więcej nie powtórzyć!

 

SPIS TREŚCI:

1. Czy podryw na ulicy ma sens?
2. Jak ją zaczepić?
3. Nie liczy się to, co powiesz, tylko jak to powiesz

 

 

1. Czy podryw na ulicy ma sens?

A czy powrót do domu i patrzenie w telewizor ma sens? Tracisz swój czas,

a poza tym dzięki oglądaniu kanałów rozrywkowych czy sportowych niczego nowego się nie nauczysz.

 

Podryw gdziekolwiek ma sens, bowiem poza szansą poznania wspaniałej kobiety masz okazję poćwiczyć swoje umiejętności społeczne, takie jak umiejętność nawiązania i prowadzenia rozmowy czy radzenia sobie z negatywnymi myślami (tuż przed podejściem do nieznajomej). Poza tym wychodzisz poza strefę swojego komfortu, wzrasta także twoja pewność siebie.

 

2. Jak ją zaczepić?

Przede wszystkim poszukaj tematu do rozpoczęcia rozmowy. Możesz zapytać o cokolwiek, co będzie stanowiło podłoże do dalszej konwersacji.

 

Możesz udać zagubionego turystę, który szuka drogi, a następnie tak pokierować rozmowę, by przeniosła się ona do pobliskiej kawiarni. Równie dobrze możesz użyć nieco oklepanego, ale w odpowiednich dłoniach bardzo skutecznego pytania o godzinę. Później masz już z górki. Wystarczy, że nawiążesz do jej zegarka, powiesz, że już nie zdążysz, a przecież zazwyczaj się nie spóźniasz. Fabryka Siły Sklep

 

Pamiętaj, aby docenić jej zachowanie, zastosuj prosty komplement. Od razu po nim postaraj się dowiedzieć czegoś więcej na jej temat. Masz już punkt zaczepienia i dziewczyna nie będzie mogła się tak łatwo ciebie pozbyć.

 

3. Nie liczy się to, co powiesz, tylko jak to powiesz

Pamiętaj, że to, co mówisz, stanowi tylko 30% tego, co dociera

do odbiorcy. O wiele ważniejsze jest to, jak mówisz, a więc czy jesteś spójny ze sobą, czy zachowujesz się spokojnie oraz jak funkcjonuje twoja mowa ciała.

 

To właśnie zadecyduje o tym, czy staniesz się atrakcyjny dla kobiety, czy nie. Stań prosto. Lekko bokiem do niej. Bujaj się na pięcie, jakbyś miał zaraz odejść, to z pewnością ją nieco uspokoi i da ci pole do popisu.

 

Poza tym bądź pewny siebie. Prawdopodobnie wykonasz tysiące podejść, zanim uda ci się być w czymś naprawdę dobrym. To tak jak z Edisonem

i żarówką. Udało się dopiero za tysięcznym razem!