Dziś przed tobą kolejne zasady, które musisz zakodować w swojej głowie, jeśli chcesz mieć na koncie same udane randki. Pamiętaj o nich zwłaszcza w czasie spotkania, a możesz być pewien, że na jednym wspólnym wieczorze się nie skończy! W końcu, która panna oprze się facetowi z klasą?


SPIS TREŚCI:
1. Nie siedź bezczynnie
2. Nie bądź nachalny
3. Nie snuj wspólnych planów na przyszłość1. Nie siedź bezczynnie

Wykazuj inicjatywę. Prowadź luźną rozmowę. Instynktownie zmieniaj tematy. Okaż zainteresowanie jej historią, dowiedz się o niej czegoś nowego. Sam również daj się poznać. Pamiętaj przy tym o manierach. Otwieraj przed nią drzwi, pomóż jej uporać się z płaszczem oraz odsuń jej lekko krzesło od stołu, gdy będzie zasiadać do wspólnego posiłku.


Nic bardziej nie denerwuje kobiety niż facet, który nie wie jak się zachować w jej obecności i najzwyczajniej w świecie panikuje. Wiadomo, przed pierwszym spotkaniem emocje zazwyczaj są duże, ale od ciebie zależy również to, jak długo się one utrzymają i czy będą ograniczały twoje swobodne zachowanie.


2. Nie bądź nachalny

Pod żadnym pozorem nie staraj się na siłę pocałować swojej wybranki, bądź co gorsza, już na pierwszej randce zaciągnąć ją do swojego mieszkania pod pretekstem oglądania kolekcji znaczków, które zbierasz od dzieciństwa!


Kobieta nie działa jak mężczyzna i jeśli zdecyduje się komuś ofiarować swoje wdzięki, to z pewnością nie zrobi tego na pierwszym spotkaniu. Fabryka Siły Sklep


Z kolei, jeżeli sam zostałeś zaciągnięty do łóżka na pierwszej randce, niech ta sytuacja da ci do myślenia.


Prawdopodobnie to nie pierwsze takie zachowanie tej osoby. Poza tym

to dobitny znak, że nie masz co liczyć na trwałą relację, a jedynie fizyczność i zaspokojenie własnych, niepohamowanych żądzy. Zastanów się wówczas, czy na pewno na tym ci zależało.


3. Nie snuj wspólnych planów na przyszłość

Nic tak nie odstrasza kobiety, jak snucie wspólnych planów już na pierwszym spotkaniu, gdy tak naprawdę praktycznie nadal jesteście dla siebie obcymi ludźmi. Znasz kogoś, kto zwiąże swoje życie i przyszłość z kimś, kogo de facto w ogóle nie zna? Właśnie, ja też nie znam takiej osoby.


Musisz wyluzować. Takie zachowania narzucają pewne ramy oraz są bardzo niezręczne dla kobiet, które albo nie będą wiedziały, jak się mają zachować, albo wyjdą z restauracji, trzaskając drzwiami i zostawiając cię samego!


Na wszystko przyjdzie czas. Teraz skup się na tym, abyście oboje lepiej się poznali. Czas działa na waszą korzyść. Nie popsuj tego!