Twoja kobieta zarzuca ci po raz kolejny, że nie potrafisz się z nią dogadać

i mówi, że ma cię serdecznie dość, a ty nie wiesz, o co jej chodzi? Niestety to zdarza się często, ale nie oznacza, że powinieneś odpuścić. Naucz się jej słuchać, a wasze nieporozumienia odejdą w zapomnienie.


SPIS TREŚCI:
1. Nie przerywaj
2. Zainteresuj się tym, co mówi
3. Treść to nie wszystko1. Nie przerywaj

Jeśli twoja kobieta zaczęła już mówić, przestrzegaj złotej zasady wprawnego rozmówcy. Jest to również podstawa w wielu zawodach, jak choćby mediatora czy psychologa. Dopóki druga osoba wyraża własne poglądy, nie przerywaj jej.


W ten sposób okazujesz szacunek oraz budujesz poczucie więzi. W końcu przerywając komuś i wyrażając od razu własną opinię, nie masz tak naprawdę nawet możliwości skonfrontowania waszych poglądów,

a budzisz tym niechęć rozmówcy względem siebie.


Nie znam osoby, która chciałaby podjąć się rozmowy z kimś, kto cały czas przerywa, a ty?


2. Zainteresuj się tym, co mówi

Jeśli chcesz, aby twoja kobieta czuła, że może na tobie polegać, oraz że łącząca was więź jest naprawdę wyjątkowa, okazuj jej zainteresowanie nie tylko wtedy, kiedy masz na to ochotę, albo kiedy najzwyczajniej w świecie przypomni ci się, że kogoś masz. Okazuj zainteresowanie również wtedy, kiedy ona wykazuje potrzebę rozmowy.


W ten sposób poznajesz poglądy swojej dziewczyny na wiele ważnych Fabryka Siły Sklep

w kontekście waszego związku spraw. Poza tym pokazujesz jej, że jesteś dojrzałym facetem, który potrafi zachować się odpowiednio do sytuacji i przede wszystkim rozumiesz kobiety! I uwierz, że ta umiejętność to rzadkość wśród mężczyzn.


3. Treść to nie wszystko

Być może wyda ci się to mało zrozumiałe, ale nie przejmuj się. Po prostu potraktuj to jako fakt. Rzeczywistości nie zmienisz, możesz jedynie zmienić swój punkt siedzenia, a jak wiadomo, od tego zależy sposób patrzenia na wiele spraw. Mianowicie do rzeczy...


W tym, co mówi kobieta, ważna jest nie tylko sama treść przekazu, ale również wszystkie akcenty nacechowane energią. Może być ona negatywna bądź pozytywna. Stąd też zawsze staraj się dowiedzieć z samej obserwacji, w jakim nastroju jest teraz twoja partnerka i po prostu się do tego dostosuj. Jeśli jest zadowolona, ciesz się również z nią, natomiast jeśli nie jest w nas-troju, nie dolewaj oliwy do ognia i okaż jej zrozumienie.