Udany związek partnerski to prawdziwe wyzwanie. Ciężko jest utrzymać przy sobie kobietę, która gdy przestanie czuć się kochana i rozumiana, może poszukać ukojenia w ramionach innego. Oczywiście można temu zapobiec. Wystarczy odrobina dobrej woli i odpowiednia wiedza. A czy ty wiesz, jak odbudować związek?

 

SPIS TREŚCI:

1. Idealny związek – znajdź czas dla partnerki

2. Związek – pokaż jej, że jest ważna

3. Rozmawiajcie

4. Dbaj o nią

5. Sprawiaj jej niespodzianki

6. Zniszcz rutynę

7. Zawładnij jej zmysłami

 

 

1. Idealny związek – znajdź czas dla partnerki

Brak wolnego czasu, zmęczenie oraz nerwy wynikające z mnożących się obowiązków zawodowych nie powinny mieć wpływu na życie partnerskie. Niestety jest inaczej, i trudno nam oddzielić życie zawodowe od prywatnego.


Przepis na udany związek jest prosty – należy drugiej połówce poświęcać czas. W przypadku, gdy obie osoby są bardzo zapracowane, warto przeznaczyć jeden dzień w tygodniu na randkę.

 

Takie spotkania pomagają naprawić nieudany związek i sprawiają, że staje się on dla obu stron szczęśliwy, o ile rzecz jasna na samej randce partnerzy rozmawiają o sobie, wykazują szczere intencje względem siebie oraz cieszą się wspólnie spędzonym czasem.


2. Związek – pokaż jej, że jest ważna

Dla kobiety związek jest udany wtedy, kiedy czuje się ona dla partnera ważna. Jak więc skutecznie pokazać jej, że nie jest się obojętnym?


Kobieta czuje się dla swojego partnera ważna, jeśli poświęca jej on swój czas, nie boi się okazywania uczuć, potrafi o nią zadbać oraz z własnej nieprzymuszonej woli interesuje się nie tylko swoim, ale również jej życiem. Oczywiście na tym nie koniec!


Prawdziwy mężczyzna powinien wspierać swoją kobietę na każdym kroku, doceniać ją za jej starania o lepsze jutro i nigdy nie dopuścić do tego, aby zwątpiła choć na chwilę w łączące ich uczucie! Fabryka Siły Sklep


3. Rozmawiajcie

Szczera codzienna rozmowa to klucz do idealnego związku. Prawdziwa miłość to nie tylko namiętność i fizyczność, to również wzajemny szacunek, zrozumienie, lojalność oraz przyjaźń. Tylko wówczas partnerzy mogą czuć się dla siebie ważni i być ze sobą naprawdę blisko.

 

Nic z kolei nie zbliża ludzi tak jak rozmowa. Dzięki niej można na bieżąco weryfikować to, z jaką osobą dzieli się życie, w przeciwnym wypadku istnieje ryzyko, iż za parę lat jeden z partnerów uświadomi sobie, że żyje z osobą, której w ogóle nie zna.


4. Dbaj o nią

Według kobiet mało który mężczyzna naprawdę wie, jak należy zadbać

o swoją drugą połówkę. Idealny związek nie istnieje, to jest pewne, ale mimo to warto dokładać wszelkich starań, aby był on bliski ideałowi.


Wpływ na relację między partnerami ma również to, czy mężczyzna dba

o swoją drugą połówkę. W tym przypadku niewymagane są ogromne poświęcenia. Dla kobiety liczą się drobne gesty, jak pomoc w zakupach, naprawa cieknącego kranu, udrożnienie zapchanego zlewu, użyczenie ciepłego swetra w chłodniejszy dzień czy odebranie z pracy o późnej porze.


5. Sprawiaj jej niespodzianki

Jak stworzyć idealny związek partnerski? Miło jest, gdy partnerzy od czasu do czasu bez większej okazji są w stanie sprawić sobie niezobowiązujący prezent. Dla kobiety otrzymanie róży bez okazji znaczy naprawdę wiele. Czuje się ona nadal adorowana i kochana przez partnera, a to cementuje związek! Sposób na udany związek? Małe prezenty dawane sobie bez większej okazji.


6. Zniszcz rutynę

Nawet najlepszy związek małżeński może skończyć się rozwodem, jeśli wkradnie się w niego rutyna. Osłabia ona więzi łączące dwoje ludzi, sprawia, że codzienne życie staje się szare i nad wyraz przewidywalne.


Rutynę jest w stanie skutecznie zniszczyć wspólne spędzanie wolnego czasu. Udany związek to wspólne wypady do kina, wyjścia na imprezy, wspólny trening na siłowni czy wakacyjne wyjazdy, które na nowo są

w stanie ożywić zapomnianą namiętność.


7. Zawładnij jej zmysłami

Jeśli już o namiętności mowa, to bez jej obecności ciężko cokolwiek razem zbudować. W końcu, jak stworzyć udany związek, gdy partnerzy są dla siebie jedynie przyjaciółmi, których nie łączy „to coś", co sprawia, że ich życie intymne nabiera rumieńców?

 

Mężczyzna powinien dołożyć wszelkich starań, aby poznać, co kręci jego partnerkę i postarać się w łóżku zadowolić nie tylko siebie, lecz także ją. Kobieta, która czuje się spełniona seksualnie, jest o wiele szczęśliwsza. Kolejna rada na to, jak stworzyć idealny związek, to znaleźć wspólny język

w łóżku.