Kobiety bardzo różnią się od mężczyzn, dlatego tak ważne jest poznanie zasad, które rządzą ich światem. Dzięki takiemu podejściu możliwe jest osiągnięcie sukcesu w relacjach z płcią przeciwną. Co każdy szanujący się facet powinien wiedzieć o kobietach?

 

SPIS TREŚCI:
1. Emocjonalność to domena kobiet
2. Kobiety lubią seks tak samo jak mężczyźni
3. Pocałunek nie znaczy dla nich tyle, ile dla mężczyzny
4. Panie lubią być adorowane
5. Nic tak nie działa jak wyszukany komplement

 

 

1. Emocjonalność to domena kobiet

Kobiety są zdecydowanie bardziej emocjonalne niż mężczyźni. W związku

z tym łatwiej biorą do siebie słowa, które na mężczyźnie nie robią większego wrażenia, o wiele prościej jest je zranić czy wpłynąć na ich nastrój niż w przypadku płci brzydszej. Wyjaśniło się po części również to, dlaczego panie mają tendencję do płakania na romantycznych filmach. Po prostu związane jest to z ich emocjonalnością i tym, że one podczas oglądania filmu najzwyczajniej w świecie nim „żyją”.

 

 

2. Kobiety lubią seks tak samo jak mężczyźni

Największym i do tego nieprawdziwym stwierdzeniem, które bardzo mocno zakorzeniło się w umysłach panów, jest błędna opinia na temat podejścia pań do seksu. Wielu mężczyzn – co warto ponownie podkreślić – zupełnie bezpodstawnie i błędnie uważa, że kobiety nie lubią seksu.

 

Łechtaczka jest kilkukrotnie bardziej ukrwiona od męskiego wędzidełka,  Fabryka Siły Sklep

a więc punktu w męskim ciele odpowiedzialnego za przyjemność. W związku z tym przyjemność czerpana ze stosunku przez panie jest o wiele większa niż w przypadku panów!

 

3. Pocałunek nie znaczy dla nich tyle, co dla mężczyzny

Mężczyzna, który pocałował kobietę na imprezie, czuje się jakby złapał Pana Boga za nogi! Niestety później przychodzi jedynie rozczarowanie. Sytuacja dalej się nie rozwija, a sama pani znika tak szybko, jak się pojawiła.

 

Faktem jest, iż dla kobiety pocałunek nie jest tak istotny jak dla mężczyzny. Przez cmoka pani może jedynie chcieć się dowartościować lub dać znać mężczyźnie, że jest nim zainteresowana. Ponadto kobieta tyle razy w życiu się całuje, że po prostu taka czynność traci dla niej na znaczeniu. Przykład? Proszę bardzo – panie całują się na przywitanie. Jest to dla nich zupełnie naturalna czynność.

 

4. Panie lubią być adorowane

Kobiety lubią być adorowane i czują się docenione, gdy mężczyzna zabiega o ich względy. Warto więc raz na jakiś czas zupełnie bez okazji zdecydować się na zakup pięknego bukietu róż czy zaprosić dziewczynę na kolację tylko we dwoje.

 

W ten sposób również pokazuje się kobiecie, że pomimo zmieniających się czasów, prawdziwi gentlemani jeszcze nie wymarli. W końcu takie zachowania są jeszcze bardziej doceniane.

 

5. Nic tak nie działa jak wyszukany komplement

„Jakie masz piękne oczy” czy „Pięknie wyglądasz w tej sukience” to bardzo oklepane komplementy, na które tak naprawdę stać każdego mężczyznę. Wyróżnić można się poprzez wyszukane i umiejętne dozowanie niecodziennych komplementów. W cenie i mile widziane jest komplementowanie zachowania pań, a nie jedynie ich wyglądu.