Z niniejszego artykułu dowiesz się nieco więcej na temat rozmowy z kobietą, uprawiania seksu oraz odczuć, jakie budzą wśród mężczyzn kobiety na motocyklu. Świat zmienia się w szybkim tempie. Stereotypy na temat kobiet nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Sprawdź, dlaczego tak jest!

 

SPIS TREŚCI:
1. Kobieta a ochota na seks
2. Cała prawda o kobietach
3. Kobieta na motocyklu
4. Przyjaźń między kobietą a mężczyzną
5. Kobieta mnie bije

 


1. Kobieta a ochota na seks
Znaczna część powiedzeń o kobietach odnosi się do współżycia. Wielu mężczyzn, nie mając ku temu żadnych przesłanek, sądzi, że tak naprawdę kobiety nie lubią łóżkowych igraszek, a nawet jeśli je lubią, to na pewno nie tak bardzo jak mężczyźni. Jest to błędne myślenie. W tej sytuacji różnica między kobietą a mężczyzną jest praktycznie żadna.

 

Kobiety, podobnie jak mężczyźni, odczuwają potrzebę bliskości z drugim człowiekiem, a co za tym idzie – mają swoje potrzeby seksualne. W przeciwieństwie do mężczyzn kobiety nie mówią o tym głośno, ponieważ obawiają się społecznego potępienia. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku przygodnego seksu. Gdy sytuacja wymknie się spod kontroli, obowiązek zajmowania się dzieckiem spadnie na kobietę. W wielu przypadkach obawa przed niepożądaną ciążą jest znacznie większa niż chęć zaspokojenia swojego pragnienia.

 

2. Cała prawda o kobietach
Jeżeli sądzisz, że każda kobieta jest zainteresowana wyłącznie twoimi pieniędzmi, to jesteś w dużym błędzie. Być może miałeś to nieszczęście, że na taką trafiłeś, ale uwierz – był to wyjątek. 

 

Za słowem „bogactwo” kryje się jednak coś więcej niż miliony ukryte na koncie w Szwajcarii. Mężczyzna z grubym portfelem jest przez kobiety postrzegany przede wszystkim jako osoba, która jest zaradna i pracowita. W końcu nie dorobił się fortuny dzięki siedzeniu w domu. Poza tym pieniądze nadal kojarzone są z wysokimi umiejętnościami przywódczymi i wiedzą, którą potrafi się wykorzystać w praktyce.

  Fabryka Siły Sklep

3. Kobieta na motocyklu
Zdarzają się komentarze, w których panie są określane mianem słabych kierowców. Coś w tym jest. Zdarza się im mylić strony. Często zapominają

o tym, która ręka jest prawa, a która lewa. Nie należy jednak generalizować

i przy tym krzywdzić wszystkich przedstawicielek płci pięknej.

 

Wbrew powszechnej opinii kobiety są często lepszymi kierowcami niż mężczyźni. Jeżdżą pewniej, przykładają większą wagę do tego, co dzieje się na drodze. Dzięki temu stanowią mniejsze zagrożenie na drodze i uczestniczą w mniejszej liczbie wypadków. Tak więc powiedzenie „jeździsz jak baba" powinno być traktowane w kategoriach komplementu, a nie obrazy!

 

4. Przyjaźń między kobietą a mężczyzną
Wiersze oraz piosenki o kobietach często skupiają się na miłości. Miłości mniej lub bardziej szczęśliwej. Przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa pod warunkiem, że zostanie zachowany odpowiedni dystans. Zbyt częste spotkania oraz przesadne spoufalanie się prowadzi zazwyczaj do tego, że jedna ze stron się zakochuje.

 

Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu w wielu przypadkach przyjacielem jest osoba o zbliżonych poglądach, cechach charakteru oraz o podobnym sposobie bycia. Z reguły takie osoby są również uważane za bratnie dusze. Są przez to bardziej atrakcyjne, a jak wiadomo, stąd już tylko pozostaje krok do miłości. Jest jeszcze jeden ważny szczegół. Mężczyzna zakocha się szybciej w swojej przyjaciółce.

 

5. Kobieta mnie bije
Dowcipy o kobietach niejednokrotnie przedstawiają panie jako gorszą płeć. Biorąc pod uwagę fizyczność, większość kobiet jest zdecydowanie słabsza oraz niższa od mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że są one przez to gorsze.

 

Jak wspomniano wyżej, kobiety lubią seks, świetnie prowadzą samochód

i potrafią dostrzec w bogatym mężczyźni coś więcej niż tylko jego pieniądze. Badania jednoznacznie dowodzą, że kobiety są także bardziej odporne na ból. Kobieta w ciąży zasługuje więc na szczególne względy, bo facet

w zetknięciu z takim bólem z całą pewnością straciłby przytomność!