Kłótnia z kobietą to nie jest dobry pomysł. Jeśli do tej pory zawsze dawałeś się wciągnąć w emocjonalną wymianę zdań, krzyki oraz rzucanie w siebie talerzami, najwyższy czas definitywnie z tym skończyć! Nie wiesz dlaczego? Listę powodów znajdziesz poniżej.


SPIS TREŚCI:

1. Prawdziwy mężczyzna kontroluje emocje
2. Ekspresja w emocjach ukazuje twoją słabość
3. Z kobietą i tak nie wygrasz, możesz natomiast zachować twarz
4. Postaraj się ją zrozumieć i wyciągnij z tego wnioski1. Prawdziwy mężczyzna kontroluje emocje

Jesteś facetem. Zawsze chciałeś być jak twoi ulubieni aktorzy z wiel-kiego ekranu? Teraz masz doskonałą okazję, aby dołączyć do grona samców alfa.


Wystarczy, że zachowasz się w trakcie kłótni tak, jak przystało na prawdziwego mężczyznę. Wysłuchasz swojej kobiety, a sam nie dasz ponieść się emocjom i nie wejdziesz w grę wzajemnego obrzucania się inwektywami.


Wysłuchaj, co ma do powiedzenia twoja kobieta, odpowiadaj na jej pytania

i nie daj się przy tym sprowokować. Musisz uzbroić się w sporo cierpliwości, bowiem kobiety w akcji potrafią być nie tylko nieprzewidywalne, ale również mogą łapać się wszelkich sposobów w celu sprowokowania cię. Pomyśl

o tym jak o teście. Jeśli przejdziesz go pomyślnie, pokażesz, że masz jaja.


2. Ekspresja w emocjach ukazuje twoją słabość

Jeżeli do tej pory o tym nie słyszałeś, masz świetną okazję, aby uzupełnić swoją wiedzę na temat mało męskich zachowań. Chcąc być męskim, nie możesz pozwolić, aby emocje przejęły kontrolę nad twoim zachowaniem. Kiedy nie kontrolujesz go w pełni, robisz i mówisz rzeczy, których potem żałujesz.


Zastanów się. Czy takie zachowanie przystoi prawdziwemu mężczyźnie? Oczywiście, że nie! Okazywanie emocji, pozwolenie im na przejęcie kontroli nad sobą jest oznaką słabości. To z pewnością nie jest cecha, która doda ci atrakcyjności bądź poprawi twoje relacje z innymi osobami, w tym z twoją partnerką. Fabryka Siły Sklep


3. Z kobietą i tak nie wygrasz kłótni, możesz natomiast zachować twarz

Jesteś typem gościa, który zawsze lubi mieć ostatnie słowo i stawia na swoim? Z pewnością to dobre cechy, które pomogą ci w sprawach biznesowych, aczkolwiek pamiętaj, by do wszystkiego podchodzić

z głową. Odrobina pokory od czasu do czasu nie zaszkodzi.


Natomiast jeśli jesteś na polu bitwy zwanym „kłótnią" i po drugiej stronie pola suną wojska twojej ukochanej, lepiej wywieś białą flagę. Wtedy przynajmniej ocalisz swoje wojsko.


Zdaj sobie sprawę z tego, że kłócąc się z kobietą, nie wygrasz. Próbując to zrobić, możesz stracić wiele w jej i swoich oczach. Nie oznacza to jednak, że masz pozwolić się obrażać i wejść sobie na głowę. Broń swoich racji.


4. Postaraj się ją zrozumieć i wyciągnij z tego wnioski

Prawdopodobnie wasza sprzeczka nie wynikła z niczego. Jeśli powód był błahy, porozmawiaj ze swoją kobietą. Być może ma problem, którego ty wcześniej nie zauważałeś. Zrozumienie i umiejętność wyciągania wniosków z własnych oraz cudzych błędów czy zachowań to dwie bezcenne cechy, dzięki którym zarówno ty, jak i twoja partnerka będziecie szczęśliwsi

we wspólnym życiu.