White Flood to silny i skuteczny suplement dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, przeznaczony do stosowania przed treningiem. Preparat zwiększa pobudzenie organizmu oraz wytrzymałość, zapewnia bardziej intensywne ukrwienie mięśni, zwiększa produkcję tlenku azotu, a także przyspiesza regenerację potreningową. W składzie suplementu nie ma węglowodanów. Preparat korzystnie wpływa na pracę centralnego układu nerwowego.

 

SPIS TREŚCI:
1. White Flood – właściwości
2. White Flood – skład

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. White Flood – właściwości
White Flood to suplement diety o charakterze przedtreningowym, który w znaczny sposób zwiększa poziom energii, zwiększa wytrzymałość oraz przyspiesza regenerację potreningową.

 

Wszystkie składniki aktywne zawarte w suplemencie są odpowiednio dobrane, aby zapewnić najkorzystniejsze działanie zwiększające efekt tzw. pompy mięśniowej i wydolność fizyczną.

 

Suplement zawiera składniki aktywne, dzięki którym w widoczny sposób można poprawić nie tylko indywidualne wyniki i czas trwania treningów, ale przede wszystkim ich intensywność oraz tempo przyrostu masy mięśniowej. Działanie preparatu utrzymuje się przez długi czas, dlatego jego stosowanie pozwala na przeprowadzenie nawet najdłużej trwających treningów.

 

Odpowiedni dobór wyselekcjonowanych składników to gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia – preparat przynosi pożądane efekty, nie powoduje przy tym skutków ubocznych, wspiera pompę mięśniową i wytrzymałość, dodaje siły i energii, dzięki jego stosowaniu możemy poprawić intensywność oraz wydłużyć czas swoich treningów.

 

Niepodważalną zaletą preparatu jest zwiększenie skupienia i koncentracji, skuteczne zwalczanie zmęczenia i poprawa nastroju, dzięki czemu odczuwalny jest niemal natychmiastowy przypływ energii.

 

Pomimo tego, że suplement wykazuje właściwości pobudzające, nie trzeba obawiać się problemów ze snem – suplement nie wpływa na długość i jakość snu.

 

2. White Flood – skład
W składzie suplementu White Flood znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane komponenty, które w odpowiednich ilościach i połączeniu zapewniają pożądane efekty.

 

Do najważniejszych składników należą:
a) L-cytrulina – aminokwas, który jest często stosowany przez osoby podejmujące aktywność fizyczną. Związek ten wchodzi w skład wielu suplementów diety, najczęściej występuje w preparatach przedtreningowych. Działanie cytruliny w naszym organizmie jest podobne, polega na stymulowaniu produkcji tlenku azotu oraz produkcji energii w naszych komórkach. Tlenek azotu odpowiada między innymi za rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co skutkuje większą ilością przepływającej przez nie krwi. Wystąpienie tego efektu jest mile widziane wśród sportowców, ponieważ skutkuje lepszym transportem tlenu oraz składników odżywczych do pracujących mięśni.

  Fabryka Siły Sklep

b) L-karnityna – jej funkcją w organizmie jest transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, czyli wyspecjalizowanych organelli komórkowych, które odpowiadają za przemiany energetyczne zachodzące w naszym ciele. L-karnityna wpływa poprawnie na wytrzymałość.

 

c) Kofeina znana jest ze swoich pobudzających właściwości, wpływa również dodatnio na koncentrację. Dzięki temu działaniu jesteśmy skupieni przez cały czas podczas treningu.

 

d) Beta-alanina wraz z histydyną wchodzi w skład występującego głównie w naszych mięśniach związku nazywanego karnozyną. Spełnia on wiele funkcji w naszym organizmie, ale najważniejszą dla sportowców jest wpływ na utrzymywanie prawidłowego pH komórek, dzięki czemu stosowanie preparatów zawierających beta-alaninę polecane jest osobom, które chcą poprawić swoją wytrzymałość.

 

Wszystkie składniki znajdujące się w suplemencie White Flood są dobrane w taki sposób, by uzupełniały się wzajemnie. Poszczególne komponenty produktu działają w sposób synergistyczny i wielopoziomowy, dzięki czemu zauważalne są pożądane efekty intensywnych, ciężkich treningów siłowych.