Większość osób trenujących na siłowni prędzej czy później zdecyduje się na przyjmowanie odżywek, dzięki którym efekty realizowanego treningu okażą się znacznie lepsze. Ciekawych propozycji na rynku nie brakuje, ponieważ poszczególne firmy starają się wprowadzać do sprzedaży coraz to nowsze produkty. Wiele z nich posiada już swoje centra badawcze, dzięki czemu proponowane klientom odżywki są coraz lepsze i doskonale spełniają swoją funkcję. Jeśli ktoś będzie zainteresowany odżywkami, powinien zwrócić uwagę m.in. na markę Hi-Tec. W jej ofercie znajduje się bardzo wiele ciekawych produktów, wymienić można m.in. produkt Whey C-6 – odżywkę, która w ostatnim czasie staje się bardzo popularnym preparatem dla osób, które myślą o rozbudowie suchej masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Whey C-6 – charakterystyka produktu
2. Składniki Whey C-6
3. Dawkowanie Whey C-6
4. Opinie o Whey C-6

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Whey C-6 – charakterystyka produktu
Odżywka Whey C-6 to doskonały, zaawansowany produkt o bardzo wysokiej zawartości białka. W suchej masie znajduje się ponad 85% białka, dodatkowo wszystkie wprowadzone do tego produktu białka mają wysoką wartość biologiczną. Jeśli zdecydujemy się na suplementację tego produktu, doprowadzimy do organizmu cenne aminokwasy egzogenne, których nasz organizm sam nie jest w stanie wytwarzać, dlatego muszą być dostarczane z pożywieniem, w tym aminokwasy BCAA, które chronią nasze mięśnie przed katabolizmem.

 

Odżywka nie tylko dostarczy nam cennego budulca dla mięśni, ale dodatkowo może mieć także istotne znaczenie dla lepszej regeneracji po treningu. Dodatek L-glutaminy i L-leucyny decyduje o lepszej syntezie białek oraz wsparciu pracy układu odpornościowego.

 

Odżywka zawiera w składzie aż 6 źródeł białka. W składzie znajdziemy aminokwasy BCAA oraz EAA. Producent postarał się o przygotowanie odżywki, która charakteryzuje się bardzo dobrą rozpuszczalnością, łatwo będzie ją przygotować, a dodatkowo dostajemy także atrakcyjne smaki.

 

2. Składniki Whey C-6
Osoba podchodząca poważnie do swojej suplementacji na pewno zainteresuje się zestawieniem składników w tym produkcie. To ciekawy temat, ponieważ lista jest naprawdę długa. Producent zadbał, by w składzie nie znalazły się niepotrzebne dodatki. Białko stanowi kluczowy element tego produktu, ponieważ w porcji liczącej 30 g znajduje się ok. 25 g białka
(w zależności od smaku). Do tego dochodzą niewielkie dawki tłuszczu
i węglowodanów oraz silne zestawienie witamin, przede wszystkim witamin
z grupy B, witamin C i E.

 

Zestawienie aminokwasowe jest tutaj rzeczywiście świetne. Jeśli ktoś zdecyduje się na trening z tym suplementem, może być pewny, że produkt będzie świetnie wpływał na pracę organizmu i może stanowić uzupełnienie naszej diety.

  Fabryka Siły Sklep

3. Dawkowanie Whey C-6
Dawkowanie tego preparatu nie będzie stanowić problemu. Budowanie mięśni trwa zarówno w okresie, gdy trenujemy, jak i w dni nietreningowe.
W przypadku dni treningowych jedną porcję spożywamy po przebudzeniu, drugą bezpośrednio po treningu, a trzecią porcję przed snem. Jeśli w danym dniu nie realizujemy treningu, przyjmujemy jedną porcję po przebudzeniu, drugą miedzy posiłkami i trzecią przed snem. Produkt wykazuje bardzo silne działanie, nie powinny stosować go kobiety w ciąży i matki karmiące, nie będzie odpowiedni dla dzieci, nie powinno się również przekraczać dziennej zalecanej dawki, dawkowanie zależy m.in. od ilości białka w diecie.

 

4. Opinie o Whey C-6
Odżywka wykazuje silne działanie na nasz organizm i dlatego warto zdecydować się na jej stosowanie, ponieważ można liczyć na szybszy przyrost siły i masy mięśniowej. W efekcie skróci się również czas niezbędny do regeneracji organizmu po treningu, poprawi się metabolizm,
a katabolizm powysiłkowy zostanie w jakiejś mierze zahamowany. Osoby, które stosują Whey C-6 przez dłuższy czas, podkreślają, że budowanie mięśni jest lepsze, a efekty treningowe są bardziej zauważalne. Dzięki Whey C-6 sprawniej zachodzi regeneracja potreningowa. Jeśli szukacie wsparcia podczas odbywania ciężkich treningów, odżywka Whey C-6 dobrze się sprawdzi.