Dieta kojarzy nam się najczęściej z niesmacznym jedzeniem. Większość osób nie wyobraża sobie życia bez swoich ulubionych dodatków w postaci sosów do dań obiadowych czy słodkiej polewy do owoców. Amerykańska firma Walden Farms postanowiła zaprezentować swoje produkty, które są idealnym rozwiązaniem dla monotonnej diety i jałowych potraw w codziennym jadłospisie.

 

SPIS TREŚCI:
1. Kilka słów o firmie Walden Farms
2. Walden Farms – syropy
3. Walden Farms – sosy
4. Walden Farms – opinie
5. Walden Farms – gdzie kupić

 

 

1. Kilka słów o firmie Walden Farms
Nazwa Walden Farms nie jest obca żadnej osobie ćwiczącej, która choć trochę interesuje się tematem żywności funkcjonalnej oraz dba, by jej codzienna dieta nie opierała się jedynie na jałowych i nudnych posiłkach. Początek działalności tej amerykańskiej firmy datuje się na rok 2001, kiedy to założyciele marki opatentowali specjalny proces produkcji artykułów spożywczych. Istota całego procesu została oparta na potrójnie filtrowanej i specjalnie oczyszczonej wodzie, a także skoncentrowanych, naturalnych aromatach oraz bezpiecznych i organicznych barwnikach.

 

Efektem takiego postępowania w zakresie techniki produkcyjnej było uzyskanie produktów pozbawionych niezdrowych tłuszczów, nadmiernych ilości węglowodanów i gigantycznej kaloryczności, która bardzo często cechuje niektóre artykuły, jak np. gotowe sosy, dressingi czy słodkie syropy deserowe. Walden Farms dzięki swojemu patentowi oferuje produkty, które oprócz intensywnego smaku, zachęcającego zapachu i nienagannej konsystencji mogą pochwalić się brakiem syntetycznych dodatków i konserwantów szkodliwych dla zdrowia.

 

2. Walden Farms – syropy
Jednym z najczęściej wybieranych produktów firmy Walden Farms są słodkie syropy, które od pewnego czasu stanowią jeden z kluczowych punktów diet redukcyjnych. Tak, dobrze czytacie. Marka Walden Farms w oparciu o wcześniej opisaną, zaawansowaną technologię produkcji daje ćwiczącym możliwość łatwiejszego przeprowadzenia odchudzania i restrykcyjnych diet redukcyjnych. Wszystko za sprawą syropów i dipów, które pozwolą nadal cieszyć się słodkim smakiem swoich posiłków bez konieczności sięgania po niezdrowe słodycze czy inne niedozwolone przekąski.

 

Syropy firmy Waldens Farms oferowane są w dwóch możliwych wariantach. Wersja ekstremalna posiada 0 kcal, co dla niektórych jest bardzo cenną informacją. Produkt został pozbawiony dodatków niezdrowego oleju palmowego czy cukru, które stanowią stały punkt tego typu artykułów. Co najważniejsze – nie wpływa to w żaden sposób na jakość i smak syropów. Marka Walden Farms oferuje bogatą paletę smaków – począwszy od klasycznej czekolady, różnych odmian owoców (oraz ich połączeń), przez popularne wariacje deserowe (np. amaretto, karmel, dark latte coffee, cherry & chocolate), a skończywszy na esencjach i klasycznych propozycjach znanych ze sztuki kulinarnej (np. pieczone jabłko, syrop klonowy czy trufle).

Drugą wersją są syropy pozbawione cukrów. W miejscu niezdrowej substancji słodzącej producenci wykorzystali bezpieczne i pożyteczne zamienniki, jak np. erytrol, ksylitol, maltitol czy stewia. Ich smak nie odbiega jakością od niezdrowych deserów i słodkości, dlatego jeśli mamy możliwość zakupu preparatów firmy Walden Farms, nie zastanawiajmy się długo nad wyborem. Fabryka Siły Sklep

 

3. Walden Farms – sosy
W ofercie firmy Walden Farms znajdziemy też zdrowe sosy, które nie charakteryzują się jedynie słodkim smakiem. Amerykański producent żywności funkcjonalnej postanowił stworzyć produkty z myślą o zwolennikach wytrawnych potraw, potrafiących obejść się bez słodyczy, lecz mających trudności z odmówieniem sobie swoich ulubionych dodatków w postaci ketchupu czy majonezu.

 

Dlatego firma Walden Farms zaprezentowała linię wytrawnych sosów, które z powodzeniem można wykorzystać jako urozmaicenie smaku popularnego ryżu z kurczakiem. Jałowy smak potraw może raz na zawsze zostać przełamany, i to do tego stopnia, że zapomnimy, że jesteśmy na diecie. Najważniejszym aspektem tych produktów jest oczywiście skład, który w przypadku Walden Farms jest pozbawiony niezdrowych tłuszczów, cukrów i szkodliwych dodatków w postaci syntetycznych aromatów, barwników czy substancji zagęszczających.

 

Ilość oferowanych opcji jest naprawdę imponująca – wytrawne sosy Walden Farms można spotkać w postaci np. ketchupu 0 kcal, sosów tysiąca wysp, dressingów sałatkowych, jak chociażby Cezar czy Colesław, dipów BBQ czy past miodowo-musztardowych. Każde z nich stanowi świetne urozmaicenie naszego codziennego menu. Sosy Walden Farms pozwolą nam cieszyć się smakiem potraw bez konieczności rezygnowania ze zdrowego odżywiania. Zmniejszą też ryzyko utrzymania dobowej kaloryki diety.

 

4. Walden Farms – opinie
Firmę Walden Farms można śmiało uznać za jednego z czołowych producentów zdrowej żywności funkcjonalnej, który już na stałe zapisał się w menu osób ćwiczących. Wszystko za sprawą rewelacyjnego smaku i jakości oferowanych produktów. Kompozycja naturalnych składników i opatentowana formuła produkcji pozwoliły stworzyć artykuły spożywcze skierowane przede wszystkim do osób pilnie przestrzegających zasad zdrowego żywienia.

 

Produkty firmy Walden Farms są idealną odskocznią od monotonnego jedzenia, które, nie ma co ukrywać, bardzo często kojarzy się z suchymi i niesmacznymi potrawami. Słodkie syropy można potraktować jako świetny dodatek do omletów, proteinowych pancake’ów, owsianek czy dietetycznych ciast, które coraz częściej zaczynają pojawiać się w rozpiskach dietetycznych. Opisane wcześniej sosy można świetnie wykorzystać podczas przyrządzania codziennych posiłków z ryżem i kurczakiem. Sosy Walden Farms mogą być idealną alternatywą podczas grilla, gdzie zamiast popularnych i niezdrowych dodatków do mięs można wykorzystać zdrowy zamiennik. Oprócz tego sosy Walden Farms świetnie nadają się do dań z makaronem, sałatek, ryb i wielu innych, które mogą zyskać całkowicie nowy smak.

 

5. Walden Farms – gdzie kupić?
Popularność produktów firmy Walden Farms jest na tyle wysoka, że dostępność oferowanych przez tę markę artykułów jest praktycznie bezproblemowa. Dlatego też dietetyczne dipy, sosy i syropy można zakupić w punktach sprzedaży suplementów diety dla osób ćwiczących, miejscach zajmujących się sprzedażą zdrowej żywności, a także w naszym sklepie internetowym, w którym znajdziecie wiele różnych smaków i gramatur produktów z tej firmy. Cena w większości oferowanych artykułów nie przekracza 15 zł za opakowanie o pojemności bliskiej 350 ml.