Nadmiar tkanki tłuszczowej to problem, który dotyka każdego. Nie od dziś wiadomo, że walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej wymaga nie tylko czasu, ale także wysiłku i samodyscypliny – konieczna jest zbilansowana dieta, regularne treningi oraz odpowiednia suplementacja spalaczami tkanki tłuszczowej, czyli preparatami, które ułatwiają redukcję tkanki tłuszczowej. Wybierając spalacz tkanki tłuszczowej, warto zwrócić uwagę na jego właściwości oraz skład, a także ewentualne działania niepożądane. VPX Redline Ultra Hardcore to nowoczesny, innowacyjny spalacz tkanki tłuszczowej, którego cechą jest zaawansowana, złożona formuła, wyróżniająca omawiany spalacz tkanki tłuszczowej wśród innych preparatów tego typu.

 

SPIS TREŚCI:
1. VPX Redline Ultra Hardcore – właściwości
2. VPX Redline Ultra Hardcore – skład
3. VPX Redline Ultra Hardcore – wygodna kapsułka

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. VPX Redline Ultra Hardcore – właściwości
VPX Redline Ultra Hardcore to jeden z wiodących spalaczy tkanki tłuszczowej, który działa wielopoziomowo. Suplement skutecznie wspiera i optymalizuje proces termogenezy oraz zapewnia oczekiwany efekt ergogenny, dzięki czemu preparat wspiera organizm w trakcie spalania tkanki tłuszczowej.

 

VPX Redline Ultra Hardcore to nowoczesny spalacz tkanki tłuszczowej – matrix stworzony przede wszystkim z myślą, by efektywniej pozbywać się nadmiernej masy ciała.

 

Warto podkreślić, że preparat pomimo silnych właściwości termogenicznych oraz wywoływaniu zwiększonej potliwości, stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, nie niesie za sobą efektów niepożądanych.

 

Efektem działania omawianego suplementu jest także przyspieszenie przemiany materii, co jest związane ze sprawniejszym pozbywaniem się zmagazynowanego w ciele tłuszczu, odkładającego się w przypadku prowadzenia nieprzemyślanej diety bazującej na wysoko przetworzonych produktach. VPX Redline Ultra Hardcore zawiera również składniki, które wsparte odpowiednim żywieniem oraz aktywnością fizyczną zapobiegają odkładaniu się niepożądanego tłuszczu w ciele.

 

2. VPX Redline Ultra Hardcore – skład
Działanie preparatu VPX Redline Ultra Hardcore w dużej mierze zależy od składu, czyli aktywnych składników, które dodatkowo wchodzą ze sobą w interakcje i wzmacniają nawzajem swoje działanie.

 

VPX Redline Ultra Hardcore to wysokiej jakości suplement diety, w którym znajduje się kompleks wyselekcjonowanych składników, wspierających spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkową zaletą preparatu jest łatwa do przełknięcia postać kapsułki, która umożliwia szybkie uwalnianie oraz wysoką przyswajalność zawartych w suplemencie składników.

  Fabryka Siły Sklep

Skład preparatu VPX Redline Ultra Hardcore został skomponowany w taki sposób, by optymalnie zwiększać termogenezę oraz stymulować układ nerwowy, czego efektem jest zwiększenie poziomu odczuwanej energii. Pozwala to na dłuższe i bardziej intensywne treningi, a także maksymalizuje osiągane efekty.

 

Do najważniejszych składników suplementu VPX Redline Ultra Hardcore należą m.in.:

 

a) kofeina bezwodna – jest to związek chemiczny należący do grupy metyloksantyn, znany przede wszystkim jako składnik optymalnie stymulujący układ nerwowy. Przyjmowanie bezwodnej kofeiny jest równoznaczne ze zwiększeniem uwalniania kluczowych neuroprzekaźników, w tym noradrenaliny oraz adrenaliny, a w mniejszych ilościach także dopaminy, serotoniny oraz acetylocholiny. Bezwodna kofeina zmniejsza uczucie zmęczenia, zmniejsza aktywność fosfodiesterazy w komórkach. Efektem pobudzenie aktywności adenylocyklazy jest zwiększenie ilości cAMP. Kofeina bez wątpienia wpływa na bardziej wydajne spalanie niepożądanej tkanki tłuszczowej.

 

b) Teakryna – jest to to alkaloid zbliżony nieco do kofeiny, posiadający bardzo podobną strukturę oraz profil działania. Cechą tego składnika jest wydłużone działanie, co zapewnia utrzymanie optymalnego poziomu energii i pobudzenia w ciągu dnia. Teakryna wykazuje szersze spektrum działania na organizm niż bezwodna kofeina i znacznie wzmacnia jej działanie.

 

c) Berberyna – to naturalny alkaloid, który w znaczny sposób wpływa na poprawę wrażliwości komórek na insulinę. Berberyna poprawia wrażliwość insulinową i bez wątpienia sprzyja efektywnej redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej. Berberyna zmniejsza insulinooporność, której sprzyja aktywność lipolityczna nagromadzonej przez lata tkanki tłuszczowej.

 

d) Aframon madagaskarski (6-Paradol) – to roślina przyprawowa, której ziarna posiadają ostry, pikantny smak, trochę podobny do imbiru. Substancje, które zawiera, w znaczny sposób wpływają na przyspieszenie metabolizmu.

 

e) Piperyna – to aktywny składnik pieprzu czarnego, który wykazuje pewne właściwości termogeniczne. Piperyna w znaczny sposób wpływa na ukrwienie tkanek układu trawiennego, czego efektem jest lepsza przyswajalność składników pożywienia. Piperyna poprawia przyswajalność wielu składników zawartych w suplementach.


3. VPX Redline Ultra Hardcore – wygodna kapsułka
Suplement VPX Redline Ultra Hardcore poza trzystopniowym uwalnianiem posiada postać łatwej do połknięcia kapsułki, która w krótkim czasie po dostaniu się do organizmu ulega rozpadowi, dzięki czemu uwalnia składniki aktywne – jest to możliwe dzięki płynnej formule kapsułek.

 

Nietrudno zauważyć, że w niektórych partiach ciała tkanka tłuszczowa jest bardziej oporna i zdecydowanie trudniejsza do usunięcia – są to przede wszystkim dolne części brzucha, uda i pośladki. Wiele spalaczy tkanki tłuszczowej nie radzi sobie z tym problemem lub efekty są wręcz niezauważalne. Dzięki zawartości odpowiednich składników VPX Redline Ultra Hardcore okazuje się doskonałą bronią w walce z tkanką tłuszczową zlokalizowaną w miejscach trudno dostępnych.