Universal Super Cuts 3 to wysokiej jakości suplement diety, który został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach walczących z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Produkt adresowany jest do osób, które dążą do budowy beztłuszczowej masy mięśniowej lub usiłujących uzyskać optymalną figurę. Suplement należy traktować jako uzupełnienie codziennej diety.

 

SPIS TREŚCI:
1. Universal Super Cuts 3 a tkanka tłuszczowa
2. Universal Super Cuts 3 – skład

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Universal Super Cuts 3 a tkanka tłuszczowa
Tkanka tłuszczowa to naturalny element organizmu człowieka, stanowi swoistą ochronę. Dodatkowo tkanka tłuszczowa pozwala gromadzić zapasy energii, które z całą pewnością okażą się pomocne w sytuacjach deficytu energetycznego.

 

Wiadomo jednak, że nadmiar tkanki tłuszczowej to poważny problem, zarówno dla zdrowia, jak i strony stricte estetycznej – nic więc dziwnego, że większość osób podejmuje działania zmierzające do usunięcia niepożądanej tkanki tłuszczowej.

 

Podstawowym działaniem na tej płaszczyźnie jest aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta, może się jednak okazać, że ćwiczenia i odpowiednie odżywianie to za mało, w tej sytuacji niezbędna okazuje się suplementacja. Odżywka Universal Super Cuts 3 wspiera szybką i bezproblemową utratę tkanki tłuszczowej.

 

Głównym zadaniem suplementu Universal Super Cuts 3 jest optymalizacja procesów związanych z metabolizmem tłuszczu.

 

W składzie suplementu znajdują się wyłącznie naturalne składniki, które odgrywają kluczową rolę w procesach metabolicznych, pomagają usunąć nadmiar wody z organizmu (wykazują właściwości diuretyczne), stymulują aktywność hormonów, zwiększają wrażliwość tkanek na działanie insuliny, dodają energii, a także zwiększają intensywność procesów lipolizy – maksymalizują wykorzystanie tłuszczów do produkcji energii.

 

Suplement Universal Super Cuts 3 adresowany jest przede wszystkim do osób, które preferują różne formy aktywności fizycznej – preparat mobilizuje organizm do wysiłku fizycznego, hamuje jednocześnie uczucie głodu i łaknienia, a także wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, dzięki czemu zapobiega napadom złego nastroju.

 

Godna podkreślenia jest w tym przypadku innowacyjna formuła wykazująca dwustopniowe działanie. Preparat wspiera proces redukcji tkanki tłuszczowej, wykazuje działanie moczopędne, powoduje usuwanie nadmiernej ilości wody z organizmu.

 

Suplementacja dodatkowo intensyfikuje jakość i efektywność treningów, a także wspiera zbilansowaną dietę, niezbędną podczas realizowania procesów związanych z utratą tkanki tłuszczowej. Suplement Universal Super Cuts 3 bardzo korzystnie wpływa na kondycję psychofizyczną organizmu, jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie zawiera w swoim składzie substancji niedozwolonych ani niebezpiecznych.

 

2. Universal Super Cuts 3 – skład
Zgodnie z zaleceniami należy zażywać 3 porcje dziennie, zarówno w dni treningowe, jak i bez treningu. W jednej porcji znajdują się m.in. witamina B6, L-karnityna, ekstrakt z zielonej herbaty, pieprz kajeński. W składzie suplementu Universal Super Cuts 3 znajdują się składniki całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Unikalna formuła pozwala uzyskać pożądane efekty w stosunkowo krótkim czasie.