Niekiedy nawet bardzo intensywny trening siłowy nie idzie w parze ze spodziewanym spalaniem tkanki tłuszczowej, a stosowane metody odchudzania okazują się mało skuteczne. To właśnie w takich sytuacjach na ratunek przychodzi preparat Thermo Stim, którego receptura opiera się na najlepszych składnikach pobudzających kluczowe procesy dla utraty nadprogramowych kilogramów, czyli lipolizę i termogenezę. Ponadto produkt firmy Olimp poza przyspieszeniem przemiany materii dodaje mocy oraz pobudza do dalszego działania. Regularny wysiłek fizyczny w połączeniu

z suplementacją preparatem Thermo Stim przynosi szybkie i długotrwałe efekty na drodze do nieprzeciętnie wyrzeźbionej sylwetki.

 

SPIS TREŚCI:
1. Thermo Stim – skład
2. Thermo Stim – działanie
3. Thermo Stim – dawkowanie
4. Thermo Stim – opinie
5. Thermo Stim – cena

 


1. Thermo Stim – skład
Receptura Thermo Stim opiera się na dwóch podstawowych formułach, są to Sinetrol XPUR, czyli kompleks standaryzowanych ekstraktów roślinnych, i wysoce termogeniczny ThermoCore MTRX o naukowo udowodnionej skuteczności.

 

Pierwsza z nich zawiera wyciąg uzyskiwany z roślin takich jak grejpfrut, paulinia guarana i pomarańcza, który dzięki wysokiej zawartości aktywnych polifenoli (90%) i flawononów (10%) wykazuje właściwości znacznie redukujące tłuszcz. ThermoCore natomiast bazuje na 8 substancjach biologicznie czynnych, które w symbiozie niosą korzyści nie tylko w postaci podkręcenia przemian chemicznych zachodzących w organizmie, ale również dodają wigoru, a nawet poprawiają samopoczucie. Dodatkową korzyścią jest hamowanie uczucia głodu. Mowa tu o następujących składnikach: kwas chlorogenowy z ziaren zielonej kawy (ACG), bioperine (95% piperyny), galusan epigallokatechiny (EGCG), kapsaicyna, ketony malinowe, kofeina, synefryna oraz teobromina.

 

Skład całego preparatu Thermo Stim uzupełniony jest również o kwas pantotenowy, witaminę B6 i witaminę C. Przyspieszają one degradację opornego tłuszczu znajdującego się w warstwie podskórnej, tym samym odsłaniając ciężko wypracowane mięśnie. Firma Olimp zadbała, by produkcja suplementu odbyła się zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi produkty farmaceutyczne.

 

Wszystkie składniki są w pełni bezpieczne, zostały dokładnie przebadane pod kątem obecności zanieczyszczeń mikrobiologicznych, metali ciężkich i substancji, które widnieją na liście zabronionych w sporcie wyczynowym.

  Tu kupisz ten produkt Olimp Thermo Stim - 60kaps. (4.47) Olimp Thermo Stim - 60kaps. 39,99 zł Sprawdź Teraz!

2. Thermo Stim – działanie
Thermo Stim jest wyjątkowym środkiem specjalnego przeznaczenia żywieniowego opartym na laboratoryjnie opracowanej kompozycji najlepiej przebadanych związków tworzących razem spalacz wysokiej klasy. Olimp wyprodukował uniwersalny, a zarazem wyjątkowy produkt, który jako jedyny na polskim rynku posiada w swoim składzie wspomniane wcześniej Sinetrol i ThermoCore.

 

Z przyjęciem do organizmu porcji Thermo Stim łączy się efekt blokowania enzymu zwanego fosfodiesterazą cAMP w adipocytach (komórki tłuszczowe). Przekłada się to na wydłużenie czasu produktywnej segmentacji tłuszczu. Powstały glicerol i wolne kwasy tłuszczowe stopniowo uwalniane są do układu krwionośnego, gdzie w następnej kolejności wyłapują je tkanki i wykorzystują w specyficzny dla nich sposób. Hydrolityczny rozkład trójglicerydów ulega intensyfikacji poprzez oddziaływanie na receptory beta-3 takich hormonów jak produkowane głównie w nadnerczach adrenalina i noradrenalina. Efektywność Sinetrolu udowodniono w podwójnie zaślepionym badaniu klinicznym. Po 4 tygodniach jego przyjmowania odnotowano utratę masy ciała pacjentów sięgającą ponad 5 i aż 15,6% po upływie kolejnych 8 tygodni. Jest to wynik o wysokim poziomie istotności, szczególnie w porównaniu do podanego w tym samym momencie placebo, które nie wykazało zbyt dużego działania.

 

Thermo Stim znacznie wzmacnia termogenezę, którą określa się zespół wszystkich przemian prowadzących do podtrzymania temperatury ciała. Jedną z dróg wytwarzania energii termicznej jest pożądane przez osoby z nadwagą utlenianie zapasów przechowywanych w formie rezerw tłuszczowych. Składniki o działania termogenicznym zawarte w opisywanym preparacie działają aż z trzech różnych perspektyw. Jedną z nich, często najmniej docenianą, jest znaczna supresja apetytu pozwalająca na usprawnienie odchudzania. Z pozostałymi związane są szczególnie takie substancje jak kapsaicyna, odpowiedzialna za ostry smak papryki chilli poprzez drażnienie receptorów w jamie ustnej, najbardziej popularny stymulant – kofeina (1,3,7-trimetyloksantyna), obecna w ziarnach kakaowca teobromina (3,7-dimetyloksantyna) i ketony malinowe indukujące w wyraźny sposób spadek wagi. Ponieważ kofeina w preparacie pochodzi głównie z guarany, jej uwalnianie w przewodzie pokarmowym jest wolne, a poziom we krwi stały, lecz niższy niż po wypiciu kilku mocnych kaw, co zapewnia dłuższą stymulację na poziomie umysłowym i fizycznym.

 

Kompozycję uzupełniono skutecznymi przeciwutleniaczami jak chociażby EGCG, który chroni w pełni struktury komórkowe przed agresywnymi wolnymi rodnikami produkowanymi w dużych ilościach podczas silnego stresu oksydacyjnego powstałego w trakcie wysiłku i tuż po nim. Bez wątpienia Thermo Stim jest nadzwyczajnym produktem, który wesprze wysiłki osób trenujących, przyczyniając się do jak najszybszej redukcji tłuszczu i zwielokrotnienia postępów w treningu.

 

3. Thermo Stim – dawkowanie
Thermo Stim przeznaczony jest dla osób dorosłych, pełnoletnich, w tym sportowców oraz amatorów uwielbiających aktywny wypoczynek. Suplementację preparatem zaleca się zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe, od 1 do 3 kapsułek na dobę. W dni treningowe Olimp poleca przyjęcie całej sugerowanej porcji do pół godziny przed planowanym wysiłkiem fizycznym, natomiast w dni bez treningu 30 minut przed obiadem lub zupełnie na czczo.

 

Zastosowanie w praktyce środka Thermo Stim powinno zostać poprzedzone sumiennym zapoznaniem się z treścią zawartą na opakowaniu lub ulotce, informującej o zasadach suplementacji oraz ewentualnych skutkach ubocznych. Należy wziąć pod uwagę, że Thermo Stim nie stanowi substytutu, lecz jest jedynie wsparciem dla dobrze zaplanowanego żywienia.

 

4. Thermo Stim – opinie
Thermo Stim uznawany jest powszechnie za najbardziej skuteczny spalacz firmy Olimp i zarazem jeden z efektywniejszych produktów tego typu dostępnych w Polsce. Wraz z dietą połączoną ściśle z treningiem przynosi szybkie rezultaty w postaci spalania nawet najbardziej opornej tkanki tłuszczowej. Metabolizm przyspiesza jak nigdy, lecz suplement Thermo Stim pozwala zachować całkowitą kontrolę nad tym procesem. To właśnie dzięki takim produktom redukcja masy ciała nie jest przykrym obowiązkiem, a jedynie kolejnym szczeblem do osiągnięcia wymarzonej definicji mięśniowej.

 

5. Thermo Stim – cena
Thermo Stim firmy Olimp z łatwością znaleźć można w asortymencie naszego sklepu. Zakup możliwy jest tylko w opakowaniu zawierającym 60 kapsułek, którego cena wynosi 33 zł. Produkt dostępny bywa również w innych punktach dystrybucji suplementów diety i w dobrych aptekach.