Therm Line 40+ marki Olimp Sport Nutrition to wysokiej jakości suplement diety stworzony przede wszystkim z myślą o kobietach dojrzałych, które podjęły walkę z nadprogramowymi kilogramami. Suplement dzięki optymalnie dobranym składnikom pomaga szybko i skutecznie spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Zapewnia pożądaną sylwetkę i doskonałe samopoczucie.

 

SPIS TREŚCI:
1. Therm Line 40+ – właściwości
2. Therm Line 40+ – skład
3. Spalacze tkanki tłuszczowej – co to takiego?
4. Therm Line 40+ – wpływ na procesy zachodzące w organizmie
5. Therm Line 40+ – gdzie kupić?

 


1. Therm Line 40+ – właściwości
Therm Line 40+ to spalacz tkanki tłuszczowej adresowany głównie do kobiet w wieku dojrzałym. Produkt zawiera kompozycję naturalnych składników roślinnych, które wspomagają walkę z nadprogramowymi kilogramami przede wszystkim poprzez efektywne pobudzenie procesów metabolicznych, czego efektem pośrednim jest przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej. Therm Line 40+ pozwala ponadto utrzymać prawidłową masę ciała.


2. Therm Line 40+ – skład
Suplement Therm Line 40+ zawiera w swoim składzie wyłącznie komponenty naturalnego pochodzenia, m.in. ekstrakt pieprzu kajeńskiego, który dzięki zawartości kapsaicyny przyczynia się do szybszej redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Ważnym składnikiem jest także EGCG z ekstraktu zielonej herbaty – komponent ten korzystnie wpływa na procesy metaboliczne, przyspiesza przemianę materii. Chrom i ekstrakt imbiru wpływają pozytywnie na gospodarkę węglowodanową, a dodatkowo wspierają funkcjonowanie całego organizmu.

  Fabryka Siły Sklep

Całodzienna dawka suplementu to dwie tabletki. W tej ilości preparatu znajduje się ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt imbiru, ekstrakt pieprzu kajeńskiego, ekstrakt guarany, w tym kofeina, sinetrol, ekstrakt zielonej kawy, ekstrakt cynamonu oraz chrom. 2 tabletki suplementu zawierają 9,5 mg kofeiny.

 

3. Spalacze tkanki tłuszczowej – co to takiego?
Podstawą prawidłowego odchudzania jest przede wszystkim odpowiednio zbilansowana dieta oraz regularna aktywność fizyczna. Dodatkowym rozwiązaniem, które skutecznie wspomaga realizację podjętego wyzwania, są spalacze tkanki tłuszczowej – jedną z propozycji jest w tym przypadku Therm Line 40+, adresowany głównie do kobiet dojrzałych.

 

Już sama nazwa „spalacz” brzmi dość przekonująco, należy jednak pamiętać, że nie jest to żaden cudowny eliksir, spalacze tkanki tłuszczowej to dopełnienie odpowiedniej diety i regularnych ćwiczeń, nie zaś ich substytut.

 

Szczególną funkcję w opisywanym preparacie spełniają kofeina, sinetrol oraz wyciąg pieprzu kajeńskiego – komponenty, które w znaczny sposób wpływają na intensyfikację procesów metabolicznych, przyczyniają się do efektywnego spalania tkanki tłuszczowej.


4. Therm Line 40+ – wpływ na procesy zachodzące w organizmie
Odchudzanie to proces wieloetapowy, wymagający nie tylko systematyczności, ale przede wszystkim wysiłku związanego ze zmianami sposobu żywienia oraz regularnymi ćwiczeniami.

 

Odchudzanie tudzież utrata tkanki tłuszczowej opierają się na wielu procesach zachodzących w organizmie. Znaczny wpływ na ich usprawnienie ma opisywany suplement – Therm Line 40+.

 

Zwiększona termogeneza – jest to jeden z najważniejszych czynników, które przyczyniają się do skutecznej utraty tkanki tłuszczowej.

 

Therm Line 40+ odpowiada za pobudzenie termogenezy, co dla organizmu stanowi jasny sygnał do walki z nadprogramowymi kilogramami. Zwiększona termogeneza wiąże się ze zwiększeniem wydatków energetycznych, co w praktyce oznacza sprawniejszą utratę zbędnych kilogramów.

 

Za nasilenie termogenezy odpowiedzialna jest między innymi kofeina stanowiąca jeden z ważnych składników Therm Line 40+. Podobne działanie posiada chociażby ekstrakt zielonej herbaty, zawierający EGCG, czyli galusan epigallokatechiny.

 

Lipoliza – dla wielu osób słowo to z całą pewnością brzmi obco, warto więc wyjaśnić, że oznacza ono proces uwalniania kwasów tłuszczowych i glicerolu z komórek tłuszczowych. Można więc stwierdzić, że lipoliza to nic innego jak mobilizacja zapasów tłuszczu w taki sposób, aby mogły być wykorzystane.

 

Istotną funkcję w tym przypadku spełnia kofeina, której zadaniem jest między innymi stymulacja centralnego układu nerwowego. Odpowiada ona również za zwiększenie uwalniania katecholamin – adrenaliny i noradrenaliny. Kofeina jako antagonista receptorów adenozyny odpowiada za pobudzenie organizmu do działania oraz stymulowanie uwalnianie kwasów tłuszczowych z adipocytów.

 

β-oksydacja kwasów tłuszczowych – uwolnione kwasy tłuszczowe krążą w krwiobiegu, a te przetransportowane do macierzy mitochondrialnej ulegają utlenieniu. Może się jednak zdarzyć, że kwasy tłuszczowe po wydostaniu się z komórek tłuszczowych ponownie do nich wracają – proces ten określany jest mianem reestryfikacji. Therm Line 40+ to spalacz tkanki tłuszczowej, który przyczynia się do zwiększenia beta-oksydacji kwasów tłuszczowych.

Diureza – jest to proces wydalania moczu z organizmu. Warto pamiętać, że w wielu przypadkach przyczyną nadwagi nie jest wyłącznie tkanka tłuszczowa, ale także gromadząca się pod skórą woda.

 

Kontrola apetytu – Therm Line 40+ zmniejsza apetyt i uczucie głodu, czego efektem jest łatwiejsze utrzymanie deficytu kalorycznego umożliwiającego skuteczne odchudzanie.

 

Ważną funkcję w tej kwestii spełnia kofeina, która dodatkowo pobudza organizm do działania, motywuje do wytężonego i bardziej intensywnego wysiłku podczas treningów.

 

5. Therm Line 40+ – gdzie kupić?
Therm Line 40 to legalny, bezpieczny i skuteczny suplement diety, który można kupić w aptekach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, a często także w sklepach zajmujących się sprzedażą suplementów diety.

Warto jednak pamiętać, że komponenty użyte do produkcji Therm Line 40+, zwłaszcza kofeina, sprawiają, że pobudzony zostaje centralny układ nerwowy, co w praktyce może oznaczać na przykład problemy ze snem, gdy przyjęcie spalacza tkanki tłuszczowej nastąpi wieczorem. Dlatego też wskazane jest przyjmowanie tego typu odżywek w godzinach rannych, po przebudzeniu oraz w okolicach południowego posiłku, a w dni treningowe 30 min przed treningiem.

 

Szczególną ostrożność powinny zachować osoby cierpiące na zaburzenia układu sercowo-naczyniowego – w tym przypadku przed wdrożeniem opisywanego suplementu niezbędna jest konsultacja z lekarzem.