Firma Swanson jest jedną z największych suplementacyjnych firm na całym świecie. Jej głównym założeniem jest jak najwyższa jakość oferowanych produktów w możliwie jak najniższej cenie. Producenci zapewniają, że na pierwszym miejscu stawiają dobro klientów. Firma działa na rynku od prawie 50 lat, a jej założycielem jest Leland Swanson, stąd też nazwa firmy. W polskiej ofercie dostępnych jest blisko 440 produktów, które mają na celu poprawę funkcjonowania organizmu, zdrowia oraz wyglądu. Jaka jest historia powstania firmy Swanson? Jakie produkty oferuje? Gdzie dostępne są oferowane przez nią suplementy?

 

SPIS TREŚCI:
1. Informacje o firmie Swanson
2. Oferowane produkty
3. Współpraca
4. Gdzie kupić produkty firmy Swanson?
5. Opinie na temat firmy Swanson

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Informacje o firmie Swanson
Firma Swanson została założona w roku 1969 r. przez Lelanda Swansona. Mężczyzna ten był dotknięty artretyzmem i pomimo wysiłku wielu lekarzy jego stan się nie poprawiał. Ze względu na to, że Leland był osobą żądną wiedzy, postanowił sam zagłębić się w temacie swojej choroby. Zaczął również czytać publikacje naukowe oraz książki na temat wpływu sposobu żywienia na stan ludzkiego zdrowia. Wiedzę, którą czerpał, testował na sobie. W ten sposób przyjmował najróżniejsze suplementy diety w różnych dawkach. Jako około 50-letni mężczyzna Swanson zamawiał tak duże ilości różnego typu suplementów, że zaczął zastanawiać się nad składaniem hurtowych zamówień. Kierowała nim głównie chęć posiadania zdrowotnych suplementów.

 

W jego głowie narodziła się więc myśl, którą postanowił zrealizować. Zamówił blisko 5000 kapsułek witaminy E u producenta w Ohio i rozpoczął sprzedaż suplementów z dostawą do klienta. Niedługo po tym zdarzeniu Leland postanowił zamówić również inne suplementy oraz produkty lecznicze, zebrał je w katalog i rozesłał do potencjalnych klientów. Kiedy okazało się, że pomysł był trafny, a klienci zaczęli zamawiać suplementy w coraz większych ilościach, mężczyzna nazwał swoją firmę Swanson Health Products. Leland zobowiązał się również dostarczać suplementy diety charakteryzujące się jak najwyższą jakością oraz możliwie niską ceną. To właśnie te zasady są fundamentalnym założeniem firmy Swansona.

 

Oferowane produkty są więc przeznaczone dla osób chcących mieć wpływ na funkcjonowanie swojego organizmu oraz skupiających swoją uwagę na zdrowiu. Firma została założona przez człowieka, który zapragnął obdarować ludzi tym, co dla nich najlepsze, który w dalszym ciągu kontynuuje to marzenie, docierając do milionów ludzi na całym świecie.

 

2. Oferowane produkty
Produkty oferowane przez firmę Swanson są bardzo różne. Wszystkie jednak mają na celu nieść jak najwięcej korzyści dla ludzkiego zdrowia. Produktami dostępnymi w sprzedaży internetowej są między innymi:
– stewia,
– aminokwasy,
– witaminy,
– antyoksydanty,
– preparaty do specjalnego stosowania dla mężczyzn,
– enzymy,
– grzybki,
– składniki mineralne,
– różnego typu herbaty,
– niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT),
– preparaty ułatwiające odchudzanie,
– preparaty mające na celu utrzymanie wagi,
– naturalne preparaty dodające energii i witalności,
– preparaty przeznaczone do wzmocnienia odporności,
– probiotyki,
– prebiotyki,
– makrobiotyki,
– produkty kosmetyczne,
– preparaty ziołowe,
– preparaty przeznaczone do wzmocnienia funkcjonowania stawów,
– preparaty wpływające na poprawę funkcjonowania układu krążenia,
– preparaty wpływające na poprawę funkcjonowania układu moczowego,
– preparaty wpływające na poprawę funkcjonowania układu nerwowego,
– preparaty wpływające na poprawę funkcjonowania układu trawiennego,
– preparaty wpływające na poprawę widzenia,
– tak zwana zielona żywność, między innymi chlorella czy spirulina.

 

3. Współpraca
Firma Swanson współpracuje z wieloma producentami suplementów, między innymi:
– Ajinomoto,
– Zanthin,
– Aker BIOMARINE,
– Kyoto.

  Fabryka Siły Sklep

Na polskiej stronie internetowej firmy Swanson możemy zapoznać się ze szczegółami związanymi z wybranym przez nas suplementem. Między innymi możemy znaleźć tam przydatne informacje na temat dawkowania, składu oraz właściwości zdrowotnych.

 

4. Gdzie kupić produkty firmy Swanson?
Obecnie za najłatwiejsze uznaje się wykonywanie zakupów online. Firma Swanson posiada swoją polską stronę internetową, na której można składać zamówienia. Jest ona bardzo przejrzysta, a każda z wybranych przez nas kategorii jest szczegółowo opisana. Przy większości produktów podana jest również gramatura, cena oraz informacja o aktualnej dostępności danego artykułu. Co ciekawe, istnieje również możliwość zamówienia produktów, których data ważności dobiega końca. Takie suplementy sprzedawane są w promocyjnych cenach, jednak aby uzyskać dostęp do takiego produktu, konieczna jest informacja mailowa. Nie ma natomiast możliwości zamówienia promocyjnych suplementów w standardowy sposób przy użyciu strony internetowej.

 

Oprócz sprzedaży internetowej możliwy jest również zakup suplementów w sklepach stacjonarnych. Na stronie internetowej podany jest wykaz miast, ulic oraz nazw sklepów/aptek, w których dostępne są interesujące nas produkty. Punkty te są bardzo dobrze rozpowszechnione, dla przykładu na terenie Krakowa można znaleźć aż kilkanaście punktów, w których dostępne są suplementy firmy Swanson.

 

5. Opinie na temat firmy Swanson
Opinie na temat suplementów firmy Swanson są raczej pochlebne. Szczególnie korzystny jest fakt, że firma działa w oparciu o zasady GMP (good manufacturing practice), czyli dobrej praktyki wytwarzania. W związku z tym firma przestrzega ściśle określonych przepisów dotyczących metod produkcji, pakowania oraz magazynowania, co ma na celu zachowanie odpowiedniego poziomu jakości wszystkich dostępnych produktów. Zdecydowana większość klientów potwierdza, że oferowane suplementy charakteryzują się bardzo wysoką jakością, dostępne produkty mają natomiast starannie wyselekcjonowany skład.

 

 

1 / 4
A jaki Ty masz cel? Nie trać czasu i zacznij już dziś! Skorzystaj z profesjonalnej opieki.
Określ swój cel treningowy, a my pomożemy Ci go osiągnąć.

Bibliografia

swanson.com.pl (15.03.2018).
sklep.swanson.com.pl (15.03.2018).
sklepswanson.pl (15.03.2018).