Stress Control firmy Olimp to wysokiej jakości suplement diety, w którego składzie znajduje się kompleks ekstraktów roślinnych, wykazujących właściwości uspokajające i wyciszające. Ich działanie wspomaga organizm w sytuacjach stresowych.

 

SPIS TREŚCI:
1. Stress Control – formuła produktu
2. Stress Control – właściwości
3. Stress Control – optymalizacja pracy układu nerwowego
4. Stress Control – dawkowanie

 

 

1. Stress Control – formuła produktu
Preparat zawiera m.in. wyciągi z różeńca górskiego, traganka chińskiego, ashwagandhy, żeń-szenia syberyjskiego. Najważniejszą cechą tych składników są właściwości adaptogenne. Dodatkowo suplement zawiera L-teaninę, kwas pantotenowy oraz magnez i witaminę B6, które w znaczny sposób wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

 

2. Stress Control – właściwości
Stress Control to suplement diety o właściwościach uspokajających, stworzony na bazie naturalnych komponentów. Preparat polecany jest przede wszystkim osobom narażonym na częste sytuacje stresowe, prowadzącym aktywny tryb życia, a także cierpiącym na chroniczne zmęczenie wynikające z nieregularnego trybu życia oraz braku snu.

 

3. Stress Control – optymalizacja pracy układu nerwowego
Współczesny styl życia z całą pewnością nie sprzyja naszemu zdrowiu. Nieustanny stres, pośpiech, notoryczny brak czasu to tylko niektóre czynniki stresogenne. Sytuacje stresowe pobudzają organizm do walki i działania, zwiększa się wówczas ilość adrenaliny. Nadmierny stres niekorzystnie wpływa na zdrowie człowieka, przyczynia się do wielu poważnych i przewlekłych dolegliwości zdrowotnych. Stres wpływa przede wszystkim na obniżenie odporności, co automatycznie przekłada się na zaburzenia snu, a nawet bezsenność.

  Fabryka Siły Sklep

Jeśli chcemy uniknąć problemów zdrowotnych wynikających z nadmiernych sytuacji stresowych i nieustannego napięcia nerwowego, warto przyjrzeć się suplementom diety dostępnym na rynku, których składniki aktywne oddziałują na ośrodkowy układ nerwowy i niwelują negatywne działanie stresu.

 

Skutecznym rozwiązaniem w walce ze stresem jest Stress Control, którego składniki są naturalne, całkowicie bezpieczne i jednocześnie bardzo skuteczne. Dzięki temu w prosty i bezpieczny dla zdrowia sposób można zniwelować negatywne działanie stresu. Suplement Stress Control to również doskonały sposób na uzupełnienie diety o magnez, który wpływa na regenerację organizmu w przypadku wystąpienia sytuacji stresowych.

 

Stress Control to preparat w szczególny sposób zalecany osobom długotrwale narażonym na stres, głównie o charakterze środowiskowym i sytuacyjnym, żyjącym w nieustannym pośpiechu, aktywnym zawodowo, prowadzącym nieregularny tryb życia, wykonującym pracę obarczoną wysoką odpowiedzialnością. Suplementację Stress Control powinna rozważyć każda dorosła osoba, która ma problemy z nadmierną reakcją na bodźce zewnętrzne, czyli tzw. stresory, i odczuwa z tego powodu dolegliwości natury psychicznej, m.in. nadmierne pobudzenie lub apatię, problemy ze snem, bezsenność.

 

4. Stress Control – dawkowanie
Stress Control to suplement diety stworzony wyłącznie na bazie naturalnych komponentów, głównie wyciągów roślinnych, dlatego też można kupić go bez recepty.  Preparat jest dostępny w formie łatwych do przełknięcia kapsułek. Według zaleceń producenta należy przyjmować 1 kapsułkę 3 razy dziennie lub zgodnie z ewentualnymi zaleceniami lekarza. Nie należy samodzielnie modyfikować liczby przyjmowanych porcji.