Spalacze tkanki tłuszczowej to grupa suplementów diety, która jest ukierunkowana na przyspieszenie przemiany materii i, co za tym idzie, szybszą utratę nadprogramowych kilogramów. Zwykle bazują na mieszance składników, których wzajemne działanie wpływa na metabolizm na różnych poziomach. W efekcie zmiany powstające przez zdrowe odżywianie i stosowanie aktywności fizycznej są o wiele szybciej zauważalne. Zachodzą bez ryzyka np. dużego spadku wcześniej wypracowanej masy mięśniowej. Sinetrol jest przykładem naturalnego spalacza tłuszczu, którego składniki pochodzą z popularnych roślin.

 

SPIS TREŚCI:
1. Sinetrol – skład
2. Sinetrol – działanie
3. Sinetrol – dawkowanie
4. Sinetrol – opinie
5. Sinetrol – cena

 

 

1. Sinetrol – skład
Sinetrol stanowi opatentowaną i unikalną mieszankę roślinnych ekstraktów, które w wyniku połączenia w jednym kompleksie wykazują silniejsze działanie niż jako samodzielne składniki. W przypadku Sinetrolu mowa o klasycznych esencjach, stanowiących od dłuższego czasu element naturalnych formuł odchudzających czy preparatów do kontroli masy ciała. Stanowią one świetną alternatywę dla spalaczy tłuszczu, których skład opiera się na syntetycznych dodatkach lub wysokiej zawartości związków stymulujących.

 

W Sinetrolu odnajdziemy ekstrakty z grejpfruta, gorzkiej i zwykłej odmiany pomarańczy, a także guarany. Każda z tych roślin stanowi niezwykle bogate źródło antyoksydantów i polifenoli, które poprzez intensywne oczyszczanie dodatkowo potęgują proredukcyjny charakter całego kompleksu. Sinetrol posiada też niewielki dodatek kofeiny, rzędu od 3 do 8%, co dodatkowo uskutecznia jego działanie i daje możliwość wykorzystania go przez osoby początkujące lub uwrażliwione na mobilizujące działanie tego składnika. Wspomniane ekstrakty stanowią świetne źródło cukrów prostych i innych związków potęgujących funkcjonowanie całego metabolizmu.

 

2. Sinetrol – działanie

Bogata formuła mieszanki określanej mianem Sinetrolu pozwala dość jednoznacznie ustalić jego właściwości. Połączenie licznych ekstraktów, które stanowią swoisty magazyn związków detoksykacyjnych i oczyszczających, jest naturalnym i bezpiecznym sposobem na walkę z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Mimo organicznego charakteru Sinetrol w żaden sposób nie ustępuje syntetycznym fat burnerom czy spalaczom bazującym na związkach powszechnie zaliczanych do stymulantów.

 

Proces lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej, rozpoczyna się przez pobudzenie specyficznej grupy receptorów, beta-3, adrenaliny i noradrenaliny. W wyniku ich oddziaływania dochodzi do aktywacji cyklazy adenylowej, której zadaniem jest wytworzenie cAMP, swoistego przekaźnika odpowiedniej informacji do adipocytów. W momencie gdy cAMP dostarczy odpowiedni impuls, adipocyty rozpoczynają aktywację procesu redukcji nadmiernej ilości tłuszczu. W jaki sposób działa więc Sinetrol? Owocowy kompleks antyoksydantów pozwala w skuteczny sposób zablokować enzym nazywany fosfodiesterazą cAMP, który powoduje dezaktywację wspomnianego już przekaźnika informacji dla adipocytów lub go ogranicza. Fabryka Siły Sklep

W rzeczywistości okazuje się, że Sinetrol pozwala aż sześciokrotnie zwiększyć tempo spalania tkanki tłuszczowej w całym procesie lipolizy. Wszystko odbywa się bez zbędnego ryzyka dla naszego zdrowia czy powstania niebezpiecznego efektu jo-jo. Oprócz wzmożonej utraty tłuszczu Sinetrol zapewnia skuteczny sposób na ograniczenie apetytu, spadek tempa i minimalizację stopnia wchłanialności cukru we krwi, intensyfikację procesu termogenezy, zmniejszenie współczynnika BMI, a także poprawę ogólnej wydolności fizycznej dzięki oczyszczeniu ze zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii.

 

3. Sinetrol – dawkowanie

Liczne analizy i badania naukowe dotyczące stosowania Sinetrolu dowodzą, że skuteczna dawka tego kompleksu zwykle zawiera się w przedziale od 300 do 600 mg w ciągu doby. Niemniej jednak Sinetrol jest rzadko spotykany jako samodzielny suplement. W większości przypadków stanowi on jedynie dodatek lub jeden z elementów spalaczy tkanki tłuszczowej czy innych suplementów, których działanie jest ukierunkowane przede wszystkim na spadek masy ciała i szybsze wyszczuplenie sylwetki.

 

4. Sinetrol – opinie

Sinetrol jest wciąż traktowany jako swoista ciekawostka i innowacyjne podejście do suplementów redukujących nadmierną ilości tłuszczu. Na rynku suplementów diety coraz częściej można spotkać termogeniki, które w składzie wykorzystują ten naturalny kompleks, lecz wciąż nie jest on wystarczająco popularny. Prawdopodobnie to tylko kwestia czasu, aż Sinetrol na stałe zagości na etykietach spalaczy tłuszczu jako główny składnik aktywny zaproponowanej formuły proredukcyjnej.

 

Sinetrol stanowi świetną alternatywę dla wspomnianych powyżej termogeników, których działanie zostało oparte na związkach, potocznie określanych stymulantami. Wszystko za sprawą niewielkiego dodatku kofeiny, która w przypadku tego kompleksu pochodzi z guarany. Osoby borykające się z nadwrażliwością na kofeinę lub stroniące od „małej czarnej” powinny sięgnąć po suplementy wykorzystujące mieszankę roślinnych ekstraktów z owoców cytrusowych. Z pewnością nie będą zawiedzeni. Nie będą też wystawiać na niepotrzebne ryzyko swojego układu nerwowego i całego zdrowia.

 

5. Sinetrol – cena

Jak wielokrotnie zostało wspomniane, Sinetrol to wciąż ciekawostka na polskim rynku suplementów diety. Dlatego też trudno spotkać się z samodzielnym preparatem oferującym cytrusowy kompleks odchudzający. Główną marką, której produkty wykorzystują konglomerat naturalnej kofeiny oraz ekstraktów z pomarańczy i grejpfruta, jest firma Olimp. Jej produkty możecie zakupić w większości sklepów z odżywkami dla osób ćwiczących oraz w naszym sklepie internetowym, w którym ceny prezentują się w następujący sposób:
– Thermo Stim – 33,50 zł (60 kaps.)
– Therm Line 30+ – 34,50 zł (60 tabl.)
– Therm Line 40+ – 36 zł (60 tabl.)
– Therm Line Forte – 36,50 zł (60 tabl.)
– Therm Line Fast – 39,50 zł (60 tabl.)
– Therm Line Man – 40,50 zł (60 kaps.).