Rocket Whey to produkt ukierunkowany przede wszystkim na wsparcie diety oraz treningów. Firma Rocket Nutrition przy użyciu najnowocześniejszych technik produkcji oraz dzięki wykorzystaniu najlepszych jakościowo odczynników, wyprodukowała suplement zadowalający nawet najbardziej wymagających zawodników. Wysoka jakość wykonania prowadzi do osiągnięcia nienagannej i bezproblemowej rozpuszczalności odżywki, a także niezwykle imponujących walorów smakowych. Niemniej jednak największą korzyścią jest realne działanie, które w połączeniu ze zdrowym odżywianiem i spersonalizowanym planem ćwiczeniowym pozwala na uzyskanie imponujących efektów.

 

SPIS TREŚCI:
1. Rocket Whey a odpowiednia podaż białka
2. Rocket Whey – przygotowanie i stosowanie
3. Dlaczego przyjmowanie białka jest tak istotne

 

 

1. Rocket Whey a odpowiednia podaż białka

Białko jest składnikiem odżywczym, które wraz z tłuszczami i węglowodanami stanowi fundament makroskładników naszego pożywienia. Każdy ćwiczący zdaje sobie sprawę, że to właśnie odpowiednia podaż białka pozwala na rozbudowę masy mięśniowej. Mówiąc o proteinach, mamy na myśli oczywiście cząsteczki pochodzenia zwierzęcego. To właśnie one są traktowane przez ludzki organizm jako pełnowartościowy budulec dla naszych mięśni. W przypadku suplementu Rocket Whey producenci wykorzystali dwie najbardziej klasyczne oraz najsprawniej działające formy. Mowa tu o koncentracie i izolacie, które oprócz wysokiej zawartości białka charakteryzują się szybką przyswajalnością w organizmie. Warto też wspomnieć, że produkt jest lekkostrawny, w związku z czym nie ma obawy o pojawienie się niepożądanych symptomów jak wzdęcia czy uczucie przepełnienia.

 

Proteiny posiadają bardzo szeroki wachlarz zastosowania dla osób ćwiczących. Przede wszystkim odpowiadają za protekcję naszych mięśni

w okresie redukcji masy ciała, a także utraty nadmiaru tkanki tłuszczowej. W okresie deficytu kalorycznego nasza sylwetka jest szczególnie narażona na szkodliwe działanie katabolizmu, reakcji prowadzących do destrukcji zbudowanej masy mięśniowej. Odpowiednia ilość białka pozwala też w znaczny sposób zwiększyć pokłady energetyczne, które niejednokrotnie znajdują się na niezwykle niskim poziomie. Regularne stosowanie Rocket Whey pozwala znakomicie uzupełnić niedobory mocy, co stanowi jeden z dodatkowych sposobów na wspomożenie procesów anabolicznych.

 

2. Rocket Whey – przygotowanie i stosowanie
Odżywki białkowe charakteryzuje również prostota przygotowania. Suplement Rocket Whey występuje w postaci proszku, który po zalaniu wodą i wymieszaniu w shakerze tworzy niezwykle smaczny i odżywczy koktajl. To świetna alternatywa dla osób, które z powodu braku czasu bądź możliwości mają problemy z utrzymaniem swojego dobowego poziomu białka. Co więcej, odżywka Rocket Nutrition może zostać wykorzystana jako rewelacyjny dodatek do innych dań. Porcja odżywki białkowej świetnie uatrakcyjnia poranną owsiankę czy omlety, a jednocześnie tworzy bezproblemową metodę zadbania o swoją dietę.

 

 

3. Dlaczego przyjmowanie białka jest tak istotne
Nie można jednak zapomnieć o podstawowej właściwości białka podczas kształtowania swojej sylwetki. Rocket Whey to suplement stworzony w głównej mierze do zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Nasz układ mięśniowy oprócz tłuszczów i węglowodanów, które stanowią dla niego paliwo energetyczne, wymaga właściwie wysokiej zawartości białka. Im większa ilość białka jest dostarczana wraz z dietą, tym znacznie szybciej nasze mięśnie zyskują możliwość do zwiększenia własnych rozmiarów.

 

 

Z drugiej strony warto nadmienić, że frakcje białkowe wykorzystane przez Rocket Nutrition odznaczają się znikomą ilością kalorii i innych dodatków. To argumentuje, dlaczego suplement Rocket Whey jest polecany w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki braku ryzyka zachwiania swojego dobowego bilansu oraz dostarczeniu porcji czystego białka, preparat jest świetnym wyborem dla osób, które muszą pilnować swojego dobowego zapotrzebowania.

 

 

Podsumowując, Rocket Whey to świetny sposób do intensyfikacji efektów, jakie możemy uzyskać z diety oraz ćwiczeń fizycznych. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu nie ma tak naprawdę wytycznych, która grupa sportowców może wykorzystać ten suplement jako pomoc w osiągnięciu pożądanego celu. Rocket Nutrition stworzył produkt z myślą o pasjonatach i miłośnikach zdrowego stylu życia. Przekonaj się, na czym polega wielowymiarowa suplementacja!

 

Tu kupisz ten produkt Rocket Nutrition 100% Rocket Whey - 2250g -20% (5) Rocket Nutrition 100% Rocket Whey - 2250g 159,99 zł 199 zł Sprawdź Teraz!