Jeśli chcemy przygotować odpowiednią dietę dla osoby trenującej, musimy pamiętać, że jej bardzo ważnym elementem jest dostarczenie odpowiedniej ilości białka. Szczególnie w sportach siłowych oraz tych nastawionych na rozwój muskulatury należy zwrócić uwagę na dobową podaż tego makroskładnika. Jeśli nie będziemy dostarczać odpowiedniej ilości białka w diecie, to niestety trudno oczekiwać, że trening przyniesie zadowalające efekty. W niektórych przypadkach może się to okazać problematyczne, dlatego producenci oferują wiele odżywek białkowych, którymi możemy się wspomóc. Wśród tych odżywek, na które warto zwrócić uwagę, znajduje się między innymi Pure Whey Isolate 95 od firmy Olimp.

 

SPIS TREŚCI:
1. Pure Whey Isolate 95 – opis produktu
2. Składniki Pure Whey Isolate 95
3. Dawkowanie Pure Whey Isolate 95
4. Opinie o Pure Whey Isolate 95

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 

 

1. Pure Whey Isolate 95 – opis produktu
Pure Whey Isolate 95 to doskonałej jakości izolat białek serwatkowych. Warto podkreślić, że ten rodzaj odżywek jest pozbawiony cukru mlecznego, czyli laktozy, dzięki czemu wprowadzenie tego suplementu do swojej diety mogą rozważyć osoby, które mają problem z trawieniem laktozy. Preparat został wzbogacony o kompleks witamin, przede wszystkim z grupy B.

 

Produkt ma gwarantować, że dostarczymy do organizmu składników niezbędnych do wielu procesów, które zachodzą w naszym organizmie, np. syntezy komórek mięśniowych. Izolat białek serwatkowych to dobry wybór przede wszystkim ze względu na dużą zawartość białka oraz szybki czas wchłaniania, dzięki czemu aminokwasy pochodzące z trawienia tego rodzaju białka szybko zostaną dostarczone do krwiobiegu.

 

2. Składniki Pure Whey Isolate 95
W tym produkcie mamy sporo składników, jednak podstawę jego formuły stanowi izolat białek serwatki. W 100 g produktu znajduje się około 86 g białka, z jedną porcją odżywki dostarczamy więc 30 g tego makroskładnika. W składzie preparatu znajdują się również: witamina A, witamina D, witamina E, witaminy B1, B2, niacyna, witaminy B6, B12, witamina C, biotyna, kwas foliowy i kwas pantotenowy. Zawartość węglowodanów oraz tłuszczu jest minimalna i wynosi mniej niż 0,5 g w jednorazowej porcji.

 

3. Dawkowanie Pure Whey Isolate 95
Liczba porcji stosowanych w ciągu dnia zależy od indywidualnego zapotrzebowania na białko oraz od liczby spożywanych kalorii. Producent zaleca przyjmowanie 1–3 porcji produktu w ciągu dnia. W dni treningowe najlepiej przyjąć odżywkę przed treningiem oraz po jego zakończeniu. Natomiast w dni bez aktywności fizycznej zaleca się przyjmować odżywkę pomiędzy posiłkami, np. rano oraz przed pójściem spać. Z produktu nie powinny korzystać dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Suplement Pure Whey Isolate 95 nie jest zamiennikiem racjonalnej diety.

  Fabryka Siły Sklep

4. Opinie o Pure Whey Isolate 95
Pure Whey Isolate 95 to świetna propozycja wzbudzająca duże zainteresowanie klientów. Suplement cieszy się dobrymi opiniami użytkowników. Ten produkt ma świetną jakość, docenić można również fakt, że dostarcza do organizmu pokaźną dawkę białka. Osoby, które ten produkt przyjmują, zwracają także uwagę na smaki, które proponuje producent. Duża liczba wariantów smakowych sprawia, że każdy może wybrać taki, który mu najbardziej odpowiada.