Wiele osób szuka dla siebie jak największego wsparcia przed zaplanowanym treningiem. Szukamy takich suplementów, dzięki którym zauważymy znaczną poprawę efektywności wykonywanych ćwiczeń. Dlatego nie powinniśmy być zaskoczeni, że praktycznie każdy producent suplementów przygotowuje różnego rodzaju preparaty, które mają wspierać osoby trenujące w trakcie treningu. Wśród tych produktów wymienić trzeba również przedtreningówkę C4, która doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. To przede wszystkim świetny środek sprzyjający sprawniejszej realizacji ciężkich jednostek treningowych.

 

SPIS TREŚCI:
1. Przedtreningówka C4 – charakterystyka
2. Przedtreningówka C4 – dawkowanie

 


1. Przedtreningówka C4 – charakterystyka
Jeśli chodzi o preparat C4 od Cellucor jest to świetny produkt, którego formuła oparta została na skutecznych substancjach. Dostaniemy tutaj silny preparat z bogatym składem, dlatego przypływ dodatkowej mocy na treningu będzie rzeczywiście wyczuwalny. W składzie pojawia się odpowiednia dawka beta-alaniny, dzięki temu nawet przy długim treningu zachowamy odpowiednią wydajność. W składzie jest również arginina, która ma duże znaczenie dla endogennej syntezy tlenku azotu, dzięki temu również tzw. pompa mięśniowa będzie większa.

 

Do najważniejszych składników zalicza się beta-alaninę i argininę. Wszystko to uzupełnione jest dodatkiem kompleksu witaminowego.

 

2. Przedtreningówka C4 – dawkowanie
Ponieważ jest to produkt do stosowania przed treningiem, powinien być przyjmowany wyłącznie w dni, gdy realizowany jest trening. Środek nadaje się do zastosowania ok. pół godziny przed treningiem, wtedy w trakcie realizowanego treningu będziemy odczuwać zdecydowanie większe możliwości i będziemy mogli je wykorzystywać w czasie treningu.