Osoby, które uczęszczają regularnie na siłownię, doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż zmęczenie i zniechęcenie przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie. Postępy w ćwiczeniach przestają być widoczne nawet pomimo ścisłego przestrzegania diety i sumiennej realizacji planu treningowego. Testosteron jest hormonem, który odpowiada za siłę i chęć do działania. Suplement Pharmafreak Test Freak jest produktem, który wspomaga endogenną syntezę tego hormonu i jest w czołówce najlepszych produktów spośród wszystkich legalnych specyfików tego typu dostępnych w naszym kraju. Nie czekaj i sięgnij po niego już dziś. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Dlaczego jest wyjątkowy? Skład Pharamfreak Test Freak
2. Działanie i efekty stosowania Pharmafreak Test Freak
3. Dawkowanie Pharmafreak Test Freak
4. Gdzie dostać Pharmafreak Test Freak? Cena i sklep

 

 

1. Dlaczego jest wyjątkowy? Skład Pharamfreak Test Freak
Pharmafreak Test Freak zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z kozieradki. Aby uzyskać efekt porównywalny z efektem gwarantowanym przez Pharmafreak Test Freak, należałoby połączyć ze sobą co najmniej dwa inne wiodące suplementy z grupy boosterów testosteronu. W skład produktu wchodzi także duża ilość buzdyganka naziemnego w wysoce biodostępnej formie. Całość została wzbogacona o witaminę B6, magnez i cynk. Dzięki połączeniu wielu składników powstał fenomenalny produkt, który doskonale spełnia pokładane w nim nadzieje. Pełna lista substancji, na jakich została oparta formuła opisywanego suplementu, znajduje się na etykiecie oraz jest dostępna na stronie internetowej producenta.

 

2. Działanie i efekty stosowania Pharmafreak Test Freak
Podstawowe działanie Pharmafreak Test Freak opiera się na wspomaganiu endogennej syntezy testosteronu. Produkt przyczynia się do zwiększenia poziomu wolnego testosteronu oraz poziomu testosteronu całkowitego. Dzięki odpowiednio dobranej dawce substancji aktywnych zwiększa siłę i wytrzymałość osoby, która stosuje go regularnie, co przekłada się bezpośrednio na intensywność i jakość wykonywanych treningów. Suplement usprawnia proces budowania masy mięśniowej. Jest to produkt bezpieczny dla organizmu, który z powodzeniem stosowało już wiele osób. Pharmafreak Test Freak zwiększa popęd płciowy oraz poprawia sprawność seksualną. Korzystnie wpływa na regenerację organizmu, niweluje zmęczenie. Produkt rekomendowany jest dla osób powyżej 18 roku życia. Efekty stosowania widoczne są już po kilku dniach od momentu rozpoczęcia suplementacji.

 

3. Dawkowanie Pharmafreak Test Freak
Aby maksymalnie wykorzystać możliwości suplementu, należy ściśle stosować się do zaleceń dotyczących dawkowania produktu. Zarówno w dzień treningowy, jak i w taki, gdy nie planujemy intensywnych ćwiczeń z obciążeniem zewnętrznym, należy przyjmować 4 kapsułki przed snem i popić 200 ml wody. Suplement należy stosować minimum pół godziny po skończeniu ostatniego posiłku. Zaleca się stosowanie suplementu nieprzerwanie przez 8 tygodni, a następnie należy zrobić 2 tygodnie przerwy.


4. Gdzie dostać Pharmafreak Test Freak? Cena i sklep
Suplement dostępny jest w większości sklepów z suplementami dla sportowców. Można go znaleźć także w niektórych siłowniach oraz zamówić przez Internet. Cena wynosi około 130 zł za 120 kapsułek. Opinie o Pharmafreak Test Freak są w większości pozytywne, a produkt jest chętnie polecany przez osoby prowadzące aktywny tryb życia.