Rynek suplementów diety w naszym kraju rozwija się w sporym tempie. Coraz więcej osób podchodzi do treningów poważnie, dokładnie analizują sposób wykonywania ćwiczeń i to, jak się odżywiają. Ludzie wiedzą, że aby uzyskać upragnione efekty treningu w stosunkowo krótkim czasie, nie wystarczą jedynie dobre chęci. Organizmowi warto pomóc, dodając do diety odpowiednie suplementy. W zależności od wywoływanych efektów suplementy dzieli się na kilka grup. Jedną z nich są boostery testosteronu, czyli produkty zawierające substancje, których głównym zadaniem jest podniesienie poziomu tego hormonu w organizmie. Pharmafreak Test Freak to produkt należący do tej grupy, który cieszy się dobrą opinią wśród sportowców i trenerów personalnych.

 

SPIS TREŚCI:
1. Kapsułki na zwiększenie pokładów energii życiowej – skład Pharmafreak Test Freak
2. Jak przeprowadzić bardziej efektywny trening? Działanie Pharmafreak Test Freak
3. Dawkowanie Pharmafreak Test Freak
4. Gdzie dostać Pharmafreak Test Freak? Sklep i cena

 

 

1.Kapsułki na zwiększenie pokładów energii życiowej – skład Pharmafreak Test Freak
Oryginalna receptura tego suplementu sprawia, iż jest on produktem niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. To, co go wyróżnia, to wysoka zawartość substancji aktywnych biologicznie zawartych naturalnie w kozieradce pospolitej, której skuteczność została potwierdzona w badaniach naukowych. Warto zaznaczyć także, iż Pharmafreak Test Freak zawiera w każdej porcji potężną dawkę buzdyganka naziemnego w najbardziej biodostępnej formie. W skład Pharmafreak Test Freak wchodzą także magnez, cynk i witamina B6. Pełna lista składników została umieszczona na etykiecie oraz stronie internetowej producenta.

 

2. Jak przeprowadzić bardziej efektywny trening? Działanie Pharmafreak Test Freak
Działanie suplementu można rozpatrywać wielopłaszczyznowo. Głównym zadaniem Pharmafreak Test Freak jest naturalne zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. Suplement przyspiesza regenerację organizmu i stymuluje przyrost masy mięśniowej. Redukuje także zmęczenie i zwiększa wytrzymałość, dzięki czemu trening może stać się dużo bardziej intensywny. Dodaje siły i energii, a także podnosi libido. Pozytywnie wpływa na popęd i sprawność seksualną. Pierwsze efekty są widocznie już po kilku dniach suplementacji.

 

3. Dawkowanie Pharmafreak Test Freak
Aby uzyskać zadowalające efekty stosowania preparatu należy ściśle przestrzegać wytycznych dotyczących dawkowania produktu. Suplement należy zażywać codziennie przed snem w ilości 4 kapsułek popitych 200 ml wody przynajmniej 30 minut po ostatnim posiłku. Należy przyjmować go codziennie przez 8 tygodni, a następnie zrobić 2 tygodnie przerwy. Produkt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

 

4. Gdzie dostać Pharmafreak Test Freak? Sklep i cena
Suplement jest dostępny w większości sklepów z odżywkami dla sportowców. Można go także bezproblemowo nabyć za pośrednictwem któregoś ze sklepów internetowych. Cena Pharmafreak Test Freak wynosi ok. 130 zł za 120 kapsułek.