Olimp Vita-Min Multiple Sport to suplement diety, który podawany jest w postaci dwóch osobnych kapsułek. Uzupełnia zapotrzebowanie organizmu na minerały oraz witaminy. Olimp Vita-Min Multiple Sport jest jednym z nielicznych suplementów z tak zaawansowaną formułą.

 

SPIS TREŚCI:
1. Dla kogo jest Olimp Vita-Min Multiple Sport?
2. Dlaczego Olimp Vita-Min Multiple Sport to dwie kapsułki?
3. Jakie działanie ma Olimp Vita-Min Multiple Sport?
4. Jak Olimp Vita-Min Multiple Sport reguluje organizm?
5. Czy Olimp Vita-Min Multiple Sport chroni organizm?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Dla kogo jest Olimp Vita-Min Multiple Sport?
Nie ma w zasadzie znaczenia, jakiego rodzaju wysiłek fizyczny podejmujemy, ponieważ zmęczenie organizmu przybiera różne postaci. W ujęciu długoterminowym zmęczenie polega na zmniejszeniu efektywności mechanizmów regeneracyjnych ze względu na wykorzystanie wszystkich mikroelementów zużywanych w czasie treningu.

 

2. Dlaczego Olimp Vita-Min Multiple Sport to dwie kapsułki?
Wszystkie składniki suplementu diety Olimp Vita-Min Multiple Sport będą wchłaniać się prawidłowo. Pierwsza kapsułka Olimp Vita-Min Multiple Sport to zestaw witamin. Witaminy są substancjami organicznymi, które mogłyby wchodzić w reakcje chemiczne z minerałami. Zazwyczaj istnieje szereg zaleceń odnośnie do przygotowania posiłków, by jedzenie miało dobrą jakość. W przypadku Olimp Vita-Min Multiple Sport dokłada się wszelkich starań, by witaminy w kapsułkach były aktywne biologicznie i by można było je bez żadnych problemów wchłaniać z układu pokarmowego.

 

W przypadku minerałów poważny problem stanowi ich wchłanianie, dlatego Olimp Vita-Min Multiple Sport dostarcza ich w postaci związków chelatowych. Mówiąc w największym skrócie, chelaty to specjalne połączenia jonów minerałów z aminokwasami, które bardzo łatwo przenikają przez struktury układu pokarmowego. Dzięki nim minerały uwalniają się dopiero w momencie, kiedy już znajdują się w organizmie, a nie wtedy, gdy przedostają się przez układ pokarmowy.

  Fabryka Siły Sklep

3. Jakie działanie ma Olimp Vita-Min Multiple Sport?
Przede wszystkim Olimp Vita-Min Multiple Sport uzupełnia w organizmie te substancje, które zostały z niego utracone w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. Każdy sportowiec rozumie, że do zbudowania mięśni konieczne jest przyjmowanie białek i aminokwasów. Kiedy prowadzi się trening na redukcję, konieczne jest zastosowanie suplementów podnoszących przemianę materii. W tym wszystkim zapomina się jednak, że te mechanizmy nie działają w próżni. Okres redukcji tkanki tłuszczowej związany jest z dostarczaniem mniejszej ilości jedzenia, więc również ilość witamin i minerałów zmniejszy się, przez co nasz organizm może być narażony na niedobory podstawowych pierwiastków. Taka sytuacja może niekorzystnie wpłynąć na nasze zdolności regeneracyjne, co będzie prowadzić do większego zmęczenia organizmu i zaburzy proces syntezy nowych komórek mięśniowych.

 

4. Jak Olimp Vita-Min Multiple Sport reguluje organizm?
W suplemencie Olimp Vita-Min Multiple Sport wiele substancji to typowe regulatory, czyli substancje, które same w sobie niczego nie budują, ale są niezbędne do prawidłowego tworzenia innych struktur lub ich działania. Najlepsze przykłady to witamina C, która odpowiada za tworzenie kolagenu i gojenie się ran, także tych najmniejszych. Witamina B12 skupia się na działaniu zakończeń neuronów i reguluje proces informowania mózgu, że mięśnie są zmęczone. Magnez z kolei to substancja, której odpowiednie stężenie w mięśniach wpływa na prawidłową reakcję na bodźce ze strony układu nerwowego. W czasie wysiłku magnez wykorzystywany jest do prawidłowego skurczu mięśniowego, więc jego niedobór może powodować zaburzenia tego procesu.

 

5. Czy Olimp Vita-Min Multiple Sport chroni organizm?
Suplement diety Olimp Vita-Min Multiple Sport działa ochronnie. Jest to kolejna rzecz, o której się zapomina, ale większe tempo pracy organizmu, szybszy metabolizm wymuszają na nas dostarczanie większej ilości mikro- i makroelementów, które będą wspomagać procesy antyoksydacyjne, dzięki czemu będziemy lepiej bronić się przed toksynami dostarczanymi z zewnątrz.