Arthroblock Forte firmy Olimp to suplement stworzony do wszechstronnej ochrony układu ruchu. Wszystko dzięki unikalnej fuzji związków zapewniających utrzymanie wzorowej sprawności każdego z elementów, który go tworzy. Arthroblock rekomendowany jest dla wszystkich tych, którzy aktywnie spędzają swój czas, równocześnie narażając swoją tkankę chrzęstną i kostną na przeciążenia oraz urazy. Preparat nadaje się do regularnego stosowania również przez osoby starsze, z nadprogramową ilością kilogramów, a także rekonwalescentów. Arthroblock Forte zaskakuje nowoczesną formułą w przystępnym wydaniu i zachęca do sprawdzenia go na własnych stawach. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Arthroblock Forte – skład
2. Arthroblock Forte – działanie
3. Arthroblock Forte – dawkowanie
4. Arthroblock Forte – opinie
5. Arthroblock Forte – dystrybucja, gdzie kupić?

 


1. Arthroblock Forte – skład
Suplement diety Arthroblock zawiera 7 zróżnicowanych składników, które w połączeniu ze sobą stanowią doskonały środek wsparcia funkcji budulcowej, ochronnej i regeneracyjnej narządu ruchu. Podstawowymi elementami Arthroblock są siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny, które w symbiozie odpowiedzialne są za produkcję mazi stawowej. Kolejnym składnikiem jest kwas hialuronowy, który występuje jako płyn stawowy, zwiększający amortyzację i tym samym zmniejszający dyskomfort podczas treningu. Za niwelowanie i ograniczanie bólu spowodowanego stanem zapalnym i obciążenia układu ruchu odpowiedzialny jest kadzidłowiec, a dokładnie ekstrakt z kadzidłowca (Boswellia serrata) oraz ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale L.), który jest głównym źródłem gingeroli. Producent w celu wzmocnienia budowy mocnych kości i stawów dodał do Arthroblock Forte chelat aminokwasowy manganu ALBION. Aby kolagen uległ szybkiej i sprawnej syntezie, w składzie suplementu znajduje się również witamina C.

 

2. Arthroblock – działanie
W celu uświadomienia sobie mocy, która drzemie w preparacie Arthroblock Forte, należy rozłożyć go na czynniki pierwsze, przyglądając się każdej substancji tworzącej jego recepturę. Siarczan glukozaminy i chondroityny stanowią trzon całej kompozycji, a badania wykazały, że ich kombinacja działa prewencyjnie i zapobiega powstaniu choroby zwyrodnieniowej.

 

Glukozamina to aminocukier, czyli molekuła powstała z połączenia białek i węglowodanów naturalnie występująca w ludzkim ciele, głównie w mazi stawowej przeciwdziałającej ścieraniu mechanicznemu stawów. W połączeniu z siarką daje związek bez trudu wchłaniany przez tkanki podporowe szkieletu, które regeneruje i wyraźnie wzmacnia. Glukozamina znajdująca się w tkance łącznej ma zdolność do wiązania wody, tym samym nadając jej pożądaną elastyczność. Chondroityna to istotny budulec chrząstki szklistej. Ma charakter endogenny, dzięki czemu stale może stymulować ruchome połączenia szkieletowe do zachowania mobilności wykonywanych ruchów. Synteza biologiczna jednak zwykle nie wystarcza. Badania naukowe dowodzą, że chroniczny niedobór chondroityny skutkuje objawami reumatyzmu. Swoje zastosowanie chondroityna znalazła również w dermatologii oraz medycynie estetycznej.

  Fabryka Siły Sklep

Niezwykle cenionym rozwiązaniem, zastosowanym również w Arthroblock Forte, jest dopełnianie obu opisywanych związków przez kwas askorbinowy, czyli witaminę C. Powstały konglomerat daje jasny sygnał do nasilenia syntezy kolagenu, który jest związkiem nadającym odporność strukturom anatomicznym. Do tych ostatnich zaliczyć można torebki i kaletki stawowe, łąkotki, systemy więzadłowe i wszelkie struktury stabilizujące stawy. O wyjątkowości suplementu firmy Olimp stanowi dodatek wyciągu z imbiru wspomagającego trawienie. Ma on również silne właściwości przeciwzapalne, antyoksydacyjne oraz przeciwbólowe.


Kwas bosweliowy odnoszący wybitne sukcesy terapeutyczne działa w sposób łudząco podobny do kortykosteroidów wykorzystywanych w lekach na reumatoidalne zapalenie stawów. Obniża ból oraz zwiększa funkcjonalność fizyczną chorych na osteoartrozę. W przeciwieństwie do hormonów steroidowych jednak nawet ekstrakt z kadzidłowca (Boswellia serrata) o stężeniu 60% dodany do suplementu Arthroblock jest całkowicie bezpieczny i jego stosowanie nie grozi skutkami ubocznymi, co udowodniono naukowo w badaniach na ludziach.


Kwas hialuronowy podobnie jak glukozamina stanowi podstawowy element mazi stawowej, a dodatkowo współtworzy wraz z chondroityną chrząstkę hialinową, odpowiadając za jej nawilżanie. Podany z zewnątrz ma duże znaczenie jako wsparcie w rehabilitacji osób po urazach. Szerokie zastosowanie w ortopedii zwróciło uwagę również innych dziedzin medy-cyny. Dziś kwas hialuronowy spotkamy jeszcze w kroplach do oczu, a nawet maściach na wygładzanie bruzd oraz zmarszczek, przez co wielu nazywa go eliksirem wiecznej młodości.


Chelat aminokwasowy manganu znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia coraz powszechniejszych chorób zwyrodnieniowych. Ta opatentowana formuła gwarantuje najwyższą jakość oraz poziom biodostępności na rynku.
Mangan opóźnia procesy degeneracyjne oraz sprawnie umacnia strukturę kwasu hialuronowego, chroniąc go przed działaniem reaktywnych form tlenu.


Olimp Arthroblock Forte łączy w sobie wszystko, co najlepsze. Każda, nawet pojedyncza dawka to prawdziwa odsiecz w walce o zdrowe kości i tkanki łączne.

 

3. Arthroblock – dawkowanie
Zalecana dawna suplementu waha się w przedziale od 1 do 2 kapsułek dziennie. Stosuje się go zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe, przyjmując odpowiednią dawkę raz dziennie podczas śniadania. Przed spożyciem należy zapoznać się z treścią zasad suplementacji zawartych na opakowaniu produktu lub ulotce oraz wziąć pod uwagę, że preparat ten służy jedynie jako uzupełnienie dobrze zbilansowanej diety.

 

4. Arthroblock – opinie
Produkt na stawy Olimp Arthroblock Forte to doskonały suplement diety, który przynosi efekty nawet już po jednym tygodniu. Dostęp do niego jest bardzo łatwy, ponieważ można go zakupić w każdej aptece, a jego cena adekwatna jest do niezwykłej jakości, którą prezentuje. Każdy z 7 aktywnych składników w opisywanym preparacie jest wyjątkowy w różnych aspektach. Rozwinięta receptura zapewnia kompleksową pomoc w utrzymaniu dobrego zdrowia i radości z bycia aktywnym. Arthroblock dba o kondycję stawów oraz całego narządu ruchu. Przy regularnym przyjmowaniu zalecanej ilości kapsułek preparatu zarówno chrząstki, ścięgna, jak i więzadła ulegają sprawniejszej regeneracji. Preparat jest przeznaczony w szczególności dla osób aktywnych fizycznie oraz zagrożonych zwyrodnieniami w obrębie narządu ruchu.

 

5. Arthroblock – dystrybucja, gdzie kupić?
Suplement Arthroblock jest dostępny w punktach sprzedaży suplementów diety, w aptekach oraz w naszym sklepie internetowym. Preparat został wypuszczony do obrotu tylko w jednej formie, a jego opakowanie zawiera 60 kapsułek i jest dostępne w cenie 40 zł.