Preparaty przedtreningowe to bardzo popularne preparaty na rynku suplementów. Prawie wszystkie firmy, które przygotowują suplementy, wiedzą, że przedtreningówki cieszą się szczególnym zainteresowaniem klientów. Wśród nich znajduje się również odżywka NO Shotgun.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka odżywki NO Shotgun
2. Składniki NO Shotgun
3. Dawkowanie NO Shotgun

 


1. Charakterystyka odżywki NO Shotgun
Na rynku suplementów diety można znaleźć całkiem sporo ciekawych produktów, jeśli chodzi o odżywki, które wykazują działanie boostera treningowego. Do nich zalicza się również NO Shotgun, charakteryzujący się świetną mocą, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Preparat jest rzeczywiście wyjątkowy i skuteczny, po przyjęciu tej odżywki odczujemy bardzo silną pompę mięśniową i zdecydowany przyrost siły.

 

Dzięki odżywce NO Shotgun można skutecznie zwiększyć endogenną syntezę tlenku azotu, który odgrywa istotną rolę w regulacji wielu funkcji fizjologicznych organizmu. Wpływ na nasz organizm ma każda wykonana przez nas sesja treningowa. Z taką odżywką będziemy mogli ćwiczyć dłużej, a przyrost masy będzie większy niż podczas stosowania samej kreatyny lub monopreparatów o ograniczonym działaniu. Producent wprowadza również składniki, które pobudzą nas i wpłyną na naszą motywację, która będzie rosła z treningu na trening.


2. Składniki NO Shotgun
NO Shotgun to bogate zestawienie składników, które będą się dobrze sprawdzać. Jeśli zdecydujemy się na przyjęcie odżywki, dostarczymy naszemu organizmowi substancji przydatnych do wykonania efektywnego treningu. Oprócz mieszanki aminokwasów w składzie znajdziemy cenne witaminy, m.in. witaminy z grupy B, i minerały, a także wspomnianą wcześniej kreatynę.

 

Na efektywność wykonanego treningu oddziaływać pozytywnie będą arginina i cytrulina.


Do tego dołączają składniki, dzięki którym poprawimy naszą wydolność i wytrzymałość, wśród nich wyróżnić można beta-alaninę i kofeinę. Lista składników jest długa, warto się z nią zaznajomić, ponieważ na omówienie wszystkich brakuje tutaj miejsca. Fabryka Siły Sklep

 

3. Dawkowanie
To odżywka, która wspiera nasz organizm podczas treningu, dlatego nie powinniśmy NO Shotgun stosować w dni nietreningowe. Przyjmujemy porcję tego preparatu ok. 30 minut przed treningiem – dzięki temu nasze możliwości treningowe wzrosną.