Mutant Mass to gainer, czyli rodzaj odżywki węglowodanowej pomagającej zbudować masę i cieszyć się pożądaną muskulaturą. Odżywki takie charakteryzują się wysoką zawartością węglowodanów (zazwyczaj do 80% składu), zawierają także białko i nieznaczną ilość tłuszczu, przy czym ilość białka waha się w przedziale kilku- do kilkudziesięciu gramów na 100 gramów produktu. Węglowodany w produktach typu gainer to zazwyczaj glukoza i jej polimery, jak maltodekstryny oraz skrobia. Dzięki wysokiej zawartości węglowodanów gainery są odżywkami wysokokalorycznymi, co jest istotne w okresie budowania masy mięśniowej. Nadwyżka energii jest w takiej sytuacji niezbędna.

 

SPIS TREŚCI:
1. Mutant Mass – skład
2. Mutant Mass – stosowanie
3. Mutant Mass – działanie
4. Mutant Mass – efekty

 


1. Mutant Mass – skład
W składu Mutant Mass wchodzą: koncentrat białek serwatki i mix białkowy (koncentrat białek mleka, koncentrat białek serwatki, izolat białek mleka, izolat białek serwatki, hydroliza białek serwatki, kazeina micelarna, kazeinian wapnia, modyfikowane składniki mleka, albumina jajeczna), skrobia kukurydziana, odtłuszczona soja, sproszkowany olej kokosowy MCT, maltodekstryna, fruktoza, inulina, sproszkowane siemię lniane oraz sproszkowane płatki owsiane.

  Tu kupisz ten produkt PVL Mutant Mass New - 2270g (4.62) PVL Mutant Mass New - 2270g 109,49 zł Sprawdź Teraz!

2. Mutant Mass – stosowanie
Odżywkę spożywa się w porcjach składających się z 2 miarek (130 g) lub rzedziej 4 miarek (260 g) produktu rozpuszczonego w wodzie lub mleku. W szczególnych przypadkach zaleca się także rozpuszczanie preparatu w sokach owocowych. Gainer Mutant Mass można stosować zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. W pierwszym przypadku jedną z porcji odżywki należy spożyć po posiłku, drugą zaś po treningu. W dni nietreningowe obie porcje spożywa się między posiłkami. Produkt ten oczywiście nie może stanowić pełnowartościowego posiłku – jest jedynie uzupełnieniem zdrowej, zbilansowanej diety.

 

3. Mutant Mass – działanie
Dzięki zawartości aż 10 rodzajów białka o zróżnicowanym charakterze preparat jest doskonale wchłaniany i dostarcza łatwo przyswajalnych protein. Białka przyswajalne w krótkim czasie mogą być podstawą procesów anabolicznych w organizmie. Kazeina natomiast wykazuje silne działanie antykataboliczne, dzięki czemu zapewnia stały dopływ aminokwasów do 7 godzin od spożycia odżywki. Zastosowane połączenie węglowodanów sprawia, że stężenie cukru we krwi nie podnosi się gwałtownie, a energia w mięśniach jest utrzymana na stałym poziomie.

 

4. Mutant Mass – efekty
Mutant Mass wspiera efektywny przyrost masy mięśniowej, ponieważ dostarcza organizmowi nadwyżkę kaloryczną i niezbędne składniki odżywcze. Dzięki dobrym składnikom wspiera regenerację po wysiłku, wzmacnia odporność i regularne procesy trawienne. Poprawia siłę i wytrzymałość.

 

Gainer Mutant Mass to doskonała odżywka dla osób, które mają problemy z apetytem, ale chcą nabrać masy. Szczególnie sprawdza się w przypadku rozpuszczania suplementu w sokach owocowych – zawarte w owocach cukry proste jeszcze podniosą wartość kaloryczną odżywki, co docelowo ułatwi zbudowanie upragnionej sylwetki. Przy zbilansowanej diecie i treningach oraz odpowiedzialnej suplementacji każdy jest w stanie zbudować pożądaną masę mięśniową i wymarzoną sylwetkę. Gainer Mutant Mass wspiera efektywność treningów i rozbudowę mięśni.

  Tu kupisz ten produkt PVL Mutant Mass New - 6800g (4.55) PVL Mutant Mass New - 6800g 237,09 zł Sprawdź Teraz!