Obecnie znane są różne środki wspomagające dbanie o wygląd sylwetki. Począwszy od specjalnie opracowanych diet poprzez treningi i suplementy. Te ostatnie stopniowo zyskują coraz większą popularność. Jednak jak wybrać najlepszy produkt? Warto zdecydować się na preparat o sprawdzonych rezultatach, którego działanie zostało potwierdzone przez innych. Takim produktem z pewnością jest MusclePharm Assault należący do grona liderów w kategorii odżywek przedtreningowych.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym wyróżnia się MusclePharm Assault?
2. Opinie o suplemencie MusclePharm Assault
3. MusclePharm Assault – dawkowanie, sklep i cena

 

 

1. Czym wyróżnia się MusclePharm Assault?
To, co wyróżnia MusclePharm Assault, to przede wszystkim skuteczność i innowacyjna formuła bazująca na aktywnych składnikach o różnym działaniu. W składzie suplementu znajduje się opatentowana wysoko biodostępna forma beta-alaniny, czyli CarnoSyn® odpowiadająca za całą gamę procesów ściśle determinujących efektywność przeprowadzanych treningów. Kolejny skład to tauryna – jednym z jej głównych zadań jest dostarczanie kreatyny do komórek mięśniowych i wspomaganie gospodarki insulinowej. Kofeina powoduje wzrost wydajności i stymuluje układ nerwowy, dzięki czemu obniża uczucie zmęczenia. Produkt dzięki obecności dobranych precyzyjnie składników chroni przed zbyt wczesnym zakwaszeniem mięśni w trakcie wysiłku. Suplement bogaty jest także w witaminy z grupy B, witaminę E i C.


Regularne stosowanie MusclePharm Assault zapewnia wszechstronne działanie. Opinie klientów potwierdzają, że produkt sprzyja wzrostowi siły i wytrzymałości oraz pozwala osiągnąć większą efektywność podczas treningów. Suplement dostarcza organizmowi istotną dawkę składników, które wspierają organizm sportowca podczas wymagających i ciężkich ćwiczeń. Zapobiega niespodziewanym spadkom energii, przemęczeniu. MusclePharm Assault wykazuje działanie anaboliczne i ułatwia zwiększenie suchej masy mięśniowej, a także dobrze sprawdza się jako wsparcie w trakcie redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Efektem MusclePharm Assault jest również poprawa koncentracji i usprawnienie regeneracji tkanki mięśniowej. Suplement wspiera procesy metaboliczne i pomaga w oczyszczeniu organizmu ze zbędnych produktów przemiany materii.


2. Opinie o suplemencie MusclePharm Assault
Preparat MusclePharm Assault to sprawdzona i bezpieczna formuła, która cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Działanie suplementu zostało sprawdzone przez sportowców, którzy zgodnie potwierdzają jego skuteczność. Produkt zyskał uznanie w środowisku kulturystów i polecany jest osobom trenującym sporty siłowe i wytrzymałościowe.


3. MusclePharm Assault – dawkowanie, sklep i cena
Podstawą skuteczności suplementu jest odpowiednie dawkowanie. Optymalne stosowanie zalecane przez producenta to 1 porcja preparatu dziennie. Suplement najlepiej przyjmować ok. 20 do 30 minut przed treningiem. Jak przygotować mieszankę? Za pomocą specjalnej miarki należy odmierzyć zalecaną przez producenta porcję produktu, ok. 11,5 g i zmieszać z odpowiednią ilością chłodnej wody.


Cena suplementu w zależności od pojemności opakowania waha się od 90 do 130 zł. MusclePharm Assault dostępny jest w większości stacjonarnych sklepów z suplementami, a także w sklepach internetowych.

  Fabryka Siły Sklep