Rozpoczynając proces kształtowania sylwetki, coraz chętniej sięgamy po różne suplementy, które pobudzą organizm do wytężonego wysiłku i sprawią, że ćwiczenia staną się bardziej efektywne. Jednym z takich produktów jest odżywka MusclePharm Assault zaliczana do grupy suplementów przedtreningowych. Ta innowacyjna formuła zapewnia kompleksowe działanie i efekty, na które nie trzeba długo czekać. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Jak działa MusclePharm Assault?
2. Komu polecany jest MusclePharm Assault?

3. Skład i dawkowanie MusclePharm Assault

 

 

1. Jak działa MusclePharm Assault?
Działanie MusclePharm Assault koncentruje się głównie na podniesieniu efektywności treningu. Preparat wspomaga wytworzenie i podtrzymanie środowiska optymalnego do zachodzenia procesów anabolicznych, promuje tym samym syntezę nowych białek mięśniowych. Dzięki dużej zawartości aminokwasów suplement zapobiega niekorzystnym skutkom nasilonego katabolizmu. MusclePharm Assault wspomaga budowę suchej masy mięśniowej i efektywnie przyczynia się do utraty zbędnej tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie – nadprogramowych kilogramów. Suplement pozytywnie wpływa na układ nerwowy, który podczas ćwiczeń narażony jest na obciążenie, przez co chroni sportowca przed zbyt szybkim odczuwaniem zmęczenia centralnego.


Opinie osób stosujących MusclePharm Assault potwierdzają, że systematyczne stosowanie suplementu sprzyja wzrostowi siły, motywacji i wytrzymałości. Dzięki temu treningi mogą być jeszcze efektywniejsze, pozbawione niespodziewanych spadków formy.


2. Komu polecany jest MusclePharm Assault?
MusclePharm Assault zalicza się grona najbardziej zaawansowanych suplementów pobudzających przeznaczonych do stosowania przed treningami. Innowacyjna formuła została opracowana z myślą o sportowcach. To produkt w pełni legalny i bezpieczny, wyróżniający się rzeczywistymi efektami, które gwarantuje. Suplement został przebadany i oznaczony certyfikatami jakości, w związku z czym jego stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla zdrowia.
Dzięki kompleksowemu działaniu produkt polecany jest nie tylko kulturystom i osobom skupiającym się na treningu siłowym. Pozytywne efekty działania MusclePharm Assault docenią także zawodnicy trenujący sztuki walki i sporty wytrzymałościowe, jak również wszyscy, którzy szukają odpowiedniego środka wspomagającego walkę o wymarzoną sylwetkę.


3. Skład i dawkowanie MusclePharm Assault
MusclePharm Assault to mieszanka stymulująca zawierająca jedynie najlepszej jakości składniki. Unikalność produktu polega na połączeniu wielu substancji aktywnych, tak aby uzyskać jak najlepsze efekty. Wśród nich znaleźć można między innymi beta-alaninę, taurynę, kofeinę bezwodną. Suplement bogaty jest również w witaminy takie jak witamina B6 i B12 oraz inne składniki sprzyjające prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu osoby aktywnej fizycznie, np. sód.


Aby uzyskać jak najlepsze efekty stosowania MusclePharm Assault, należy przestrzegać dawkowania zalecanego przez producenta. Optymalne dawkowanie to jedna porcja preparatu (ok. 11,5 g) rozpuszczona w odpowiedniej ilości chłodnej wody. Tak przygotowaną mieszankę zaleca się stosować ok. 20–30 min przed treningiem.


MusclePharm Assault dostępny jest w renomowanych sklepach z odżywkami. Suplement można zamówić także w sklepie internetowym, wcześniej warto zapoznać się z opiniami o produkcie i ceną, która w zależności od miejsca, w którym dokonamy zakupu, wynosi od 90 do 130 zł. Fabryka Siły Sklep