Białko jest makroskładnikiem niezbędnym do budowania mięśni. Bez niego nie uda się wypracować estetycznej sylwetki nawet wówczas, gdy będziemy naprawdę intensywnie trenować. Nawet na pierwszy rzut oka dobrze zbilansowana dieta nie jest często w stanie dostarczyć wymaganej ilości białka. Dlatego warto się wspomagać odpowiednią odżywką, która skutecznie wspomoże proces budowania masy mięśniowej. Produktem zasługującym na uwagę jest bez wątpienia odżywka MEX American Standard Whey. Zobaczmy, jakie są jej zalety i dlaczego warto sięgnąć właśnie po nią.

 

SPIS TREŚCI:
1. MEX American Standard Whey – najważniejsze zalety
2. MEX American Standard Whey – działanie
3. MEX American Standard Whey – dawkowanie
4. MEX American Standard Whey – gdzie kupić?
5. MEX American Standard Whey – bezpieczeństwo

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. MEX American Standard Whey – najważniejsze zalety
Odżywka MEX American Standard Whey to wysokiej jakości suplement diety, który posiada wiele zalet. Przede wszystkim w jednej odżywce zamknięto kilka form białek serwatkowych. Znajduje się w niej ultra- oraz mikrofiltrowany koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych i hydrolizat białek serwatkowych. Odżywka odznacza się wyjątkowo wysoką zawartością aminokwasów BCAA oraz L-glutaminy. Dzięki odżywce dostarczamy organizmowi protein wysokiej jakości. Odżywka MEX American Standard Whey nie tylko sprawia, że mięśnie mają lepsze warunki do rozwoju. Dzięki dostarczeniu odpowiedniej ilości białka przyspieszamy także procesy regeneracyjne organizmu. Na uwagę zasługuje dobra rozpuszczalność preparatu, a także bogaty wybór smaków, który zadowoli nawet najbardziej wybredne osoby aktywny fizycznie.

 

2. MEX American Standard Whey – działanie
Precyzyjnie dobrana kompozycja białek sprawia, że odżywka skutecznie wspomaga budowanie masy mięśniowej. Jeśli nie zapewnimy sobie odpowiedniej podaży białka w ciągu dnia, nie będzie możliwy przyrost masy mięśniowej. Dobrze odżywiony organizm lepiej reaguje na wysiłek fizyczny i szybciej się regeneruje.

 

3. MEX American Standard Whey – dawkowanie
Odżywka przeznaczona jest do stosowania zarówno w dni treningowe, jak i te, które przeznaczone są na odpoczynek i regenerację. Trzeba pamiętać, że warto stosować się do zaleceń producenta, jeśli chodzi o dawkowanie odżywki. W ciągu dnia można przyjąć kilka porcji odżywki w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Nie zaleca się jednak przekraczania 2–3 pojedynczych porcji na dzień. Producent tak określił wielkość porcji
(ok. 30 g), aby suplement pozwalał osiągnąć obiecywane efekty.

  Fabryka Siły Sklep

4. MEX American Standard Whey – gdzie kupić?
Odżywka cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród osób walczących o nabranie masy mięśniowej. W związku z tym uda się ją bez trudu kupić w większości sklepów oferujących suplementy diety dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Jeżeli taki sklep nie jest prowadzony w dogodnym dla nas miejscu, możemy z powodzeniem zrobić zakupy za pośrednictwem Internetu. Obecnie bowiem wiele sklepów z odżywkami prowadzi właśnie sprzedaż internetową. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które zapewnia komfort, wygodę, a jednocześnie pozwala na ogromną oszczędność czasu.

 

5. MEX American Standard Whey – bezpieczeństwo
Odżywka MEX American Standard Whey jest naprawdę bezpiecznym suplementem diety. Jeśli zdecydujemy się na jej przyjmowanie, nie trzeba obawiać się tego, że odbije się to negatywnie na samopoczuciu i kondycji. Ważne jest jednak, aby nie traktować odżywki jak alternatywy dla urozmaiconej diety. Stanowi ona jedynie jej uzupełnienie, dostarcza potrzebnej ilości białka.

 

MEX American Standard Whey to wysokiej jakości odżywka białkowa, z pomocą której można skutecznie odmienić wygląd swojej sylwetki. Dostarcza białka wysokiej jakości, które cechuje się doskonałą przyswajalnością. Odżywka jest bezpieczna, a jej dostępność jest ogromna. To bez wątpienia produkt, po który warto sięgnąć, jeśli naszym celem jest umięśniona sylwetka.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy